header
 

Satelit FIE - kord seniorky

Memoriál Ferdinanda de Martinengo - Bratislava /SVK/

15.09.2019
103 pretekárok z 21 štátov /AUT, CAN, CRO, CZE, DEN, FIN, FRA, GBR, GER, HUN, IRL, ITA, KAZ, LTU, NED, POL, SRB, SUI, SVK, UKR, USA/

1. Budai Dorina (HUN)
2. Kharkova Vlada (UKR)
3. Muhari Eszter (HUN)
3. Pochkaaaaalova Anfisa (UKR)
5. Stepanyan Nataliya (UKR)
6. Varfolomeyeva Daria (UKR)
7. Samko Anastasiia (UKR)
8. Mackinnon Leonora (CAN)
Umiestnenie našich pretekárok:
32. Bursová Regina (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
82. Hunčárová Katarína (SVK-KŠ Snina)
85. Kirchner Emma (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
87. Kameniščáková Ida (SVK-STU Bratislava)
92. Rošková Sonja (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord seniorky

Baloghov memoriál - Bratislava /SVK/

08.09.2019
9 pretekárok z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Sasváriová Laura (SVK-AŠ Bratislava)
2. Rošková Sonja Mária (SVK-AŠ Bratislava)
3. Bursová Regina (SVK-AŠ Bratislava)
3. Linderová Nina (SVK-AŠ Bratislava)
5. Žáková Hana Tamara (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
6. Kirchner Ema (SVK-AŠ Bratislava)
7. Varholíková Petra (SVK-Willard Košice)
8. Lúčanová Beáta (SVK-AŠ Bratislava)
9. Kořínková Magdaléna (CZE-Slovácka Slávia Uherské Hradište)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord seniori

Baloghov memoriál - Bratislava /SVK/

08.09.2019
30 pretekárov z 1 štátu /SVk/

1. Sopoliga Michal (SVK-KŠ 1903 Košice)
2. Szalay Ján (SVK-BA_MPC SK)
3. Duduc Alex (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Johanides Lukáš Jakub (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
5. Šteis Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
6. Gejmovský Alexander (SVK-Dunaj Bratislava)
7. Seko Dárius (SVK-KŠ Nová Dubnica)
8. Adamka Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
9. Bocko Matúš (SVK-KŠ Snina)
10. Steiniger ronald äsvk-Willard Košice)
11. Spišák Martin (SVK-Willard Košice)
12. Stolár Samuel (SVK-AŠ Bratislava)
13. Berka Adam (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
14. Švehlík Jakub (SVK-Willard Košice)
15. Zentko Matej Tadeáš (SVK-Willard Košice)
16. Štofaník Ján (SVK-KŠ Nová Dubnica)
17. Vataha Samuel (SVK-KŠ Snina)
18. Śváby Jakub äsVK-BŠK Martinengo Bratislava)
19. Stroppiana Giulio Junior (AŠ Bratislava)
20. Rázus Martin (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
21. Tomášek Svetozár (SVK-KŠ Nová Dubnica)
22. Ondo Daniel (SVK-Willard Košice)
23. Petro daniel äsvk-KŠ Snina)
24. Hunčár Ľubomír (SVK-KŠ Snina)
25. Knep Matej (svk-bśk Martinengo Bratislava)
26. Krasnovský Juraj (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
27. Inaš Adam (SVK-Willard Košice)
28. Demek Samuel (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
29. Kačur Michal (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
30. Šindelář Martin(SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Satelit FIE - kord seniorky

Satelit FIE - Belehrad /SRB/

01.09.2019
55 pretekárok z 14 štátov /BUL, CRO, DEN, GBR, GRE, HUN, MKD, ROU, RSA, SGP, SRB, SVK, TUR, USA/

1. Kun Anna (HUN)
2. Várnai Vivien (HUN)
3. Muhari Eszter (HUN)
3. Fekete Laura (HUN)
5. Budai Dorina (HUN)
6. Guzzi Vicenti Margherita (USA)
7. Lin Jessica (USA)
8. Kecman Milica (SRB)
Umiestnenie našich pretekárok:
20. Sasváriová Laura (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
32. Hunčárová Katarína (SVK-KŠ Snina)
33. Bursová Regina (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
50. Rošková Sonja (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
53. Kameniščáková Ida (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Satelit FIE - kord seniori

Satelit FIE - Belehrad /sRB/

01.09.2019
72 pretekárov z 21 štátov /AUS, BRA, BUL, CRO, DEN, FRA, GER, GRE, HUN, KSA, KUW, MDA, MLT, ROU, RSA, SLO, SRB, SVK, SUI, TUR, USA /

1. Alshatti Abdulaziz (KUW)
2. Dabija adrian (ROU)
3. Von der Osten Frederik (DEN)
3. Shindler Oliver (USA)
5. Bellman Lukas (GER)
6. Persu Mario (ROU)
7. Szalay Ján (SVK-BA MPC)
8. Chakarov Ilia (BUL)
Umiestnenie našich pretekárov:
24. Johanides Lukas Jakub (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
26. Cipár Ján (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
45. Duduc Alex (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá sveta - kord seniori

Majstrovstvá sveta - Budapest /HUN/

16.-19.07.2019
152 pretekárov z 81 štátov /ALG, ANG, ARG, ARM, AUS, AUT, AZE, BEN, BER, BRA, BUL, CAM, CAN, CHI, CHN, COL, CRC, CRO, CUB, CZE, DEN, EGY, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, INA, IND, IRL, ISR, ITA, JPN, KAZ, KGZ, KOR, KSA, KUW, LAT, LBA, LTU, LUX, MAD, MAR, MAS, MEX, MGL, MLI, MLT, MRI, NAM, NED, NZL, PAN, PER, PHI, POL, POR, PUR, ROU, RSA, RUS, SGP, SLO, SRB, SUI, SVK, THA, TJK, TKM, UAE, UKR, URU, USA, UZB, VEN, VIE/

1. Siklósi Gergely (HUN-Honvéd Budapest)
2. Bida Sergey (RUS)
3. Reizlin Igor (RUS)
3. Santarelli Andrea (ITA)
5. Borel Yanick (FRA)
6. Kano Koki (JPN)
7. Verwiljen Bas (NED)
8. Kurbanov Ruslan (KAZ)
Umiestnenie našich pretekárov:
79. Johanides Lukas Jakub (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
181. Duduc Alex (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Svetová univerziáda - kord muži

Svetová Univerziáda - Neapol /ITA/

04.07.2019
83 pretekárov z 36 štátov /AZE, BLR, CAN, CHI, CHN, CZE, DEN, EST, FRA, GBR, HKG, HUN, IND, ISR, ITA, JPN, KAZ, KOR, KSA, LBN, LUX, NED, NEP, POL, POR, ROU, RUS, SUI, SGP, SVK, SWE, TPE, UAE, UKR, URU, USA/

1. Rubeš martin (CZE-Lokomotíva Karlové Vary)
2. Gusev Dmitriy (RUS)
3. Jang Hyomin (KOR)
3. Kolanczyk Wojciech (POL)
5. Adaikin Dmitriy (KAZ)
6. Stankevych Volodimir (UKR)
7. Vismara federico (ITA)
8. Cuomo Valerio (ITA)
Umiestnenie našich pretekárov:
15. Duduc Alex (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
52. Stolár Samuel (SVK-AŠ Bratislava)
77. Cipár ján (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Svetová univerziáda - kord ženy

Svetová Univerziáda - Neapol /ITA/

04.07.2019
77 pretekárok z 35 štátov /ARG, ARM, AUS, AUT, CAN, CHN, CRC, DEN, EST, FIN, FRA, GBR, GER, HKG, HUN, IND, ISR, ITA, JPN, KAZ, KOR, LBN, MEX, NED, NEP, NOR, POL, RUS, SGP, SUI, SVK, SWE, THA, UKR, USA/

1. Louis Marie Alexandra (FRA)
2. Zharkova Evgeniya (RUS)
3. Marzani Roberta (ITA)
3. Tal Nickol (ISR)
5. Xu Nuo (CHN)
6. Mroszczak Anna (POL)
7. Kharkova Vlada (UKR)
8. Favre Aurore (SUI)
Umiestnenie našej pretekárky:
35. Sasváriová Laura äSVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Slovenský turnaj - kord U14

Hľadáme šermiarske talenty GP - Bratislava /SVK/

21.06.2019
7 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. Lúčan Jakub (SVK-AŠ Bratislava)
2. Beňovský Ondrej (SVK-AŠ Bratislava)
3. Blecha Felix (SVK-AŠ Bratislava)
3. Špaček bernard (SVK-AŠ Bratislava)
5. Rosenberger Maroš (SVK-Willard Košice)
6. Lichtner Jakub (SVK-AŠ Bratislava)
7. Kiss Michal (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Slovenský turnaj - kord U12

Hľadáme šermiarske talenty GP - Bratislava /SVK/

21.06.2019
17 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. Grunert Adrian (SVK-AŠ Bratislava)
2. Mravec Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
3. Miko Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
3. Pašš David (SVK-AŠ Bratislava)
5. Neuschel Alex (SVK-AŠ Bratislava)
6. Gajdoš Oliver (SVK-AŠ Bratislava)
7. Čurda Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
8. Arendás Laura (SVK-AŠ Bratislava)
9. Lepej Dominik (SVK-AŠ Bratislava)
10. Rosenbergerová Ella (SVK-Willard Košice)
11. Račický Filip (SVK-AŠ Bratislava)
12. Hluchý Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
13. Chudý Michal (SVK-AŠ Bratislava)
14. Hubinská Viviana (SVK-AŠ Bratislava)
15. Priečinský Rudolf (SVK-AŠ Bratislava)
16. Kopáček Boris (SVK-AŠ Bratislava)
17. Blechta Tomáš (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Slovenský turnaj - kord U10

Hľadáme šermiarske talenty GP - Bratislava /SVK/

21.06.2019
10 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. Šťasný Filip (SVK-AŠ Bratislava)
2. Fiačan Tomáš (SVK-Willard Košice)
3. Hluchý Filip (SVK-AŠ Bratislava)
3. Pončák Matej (SVK-Willard Košice)
5. Dudáš Juraj (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - kord juniorky

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Šamorín /SVK/

09.06.2019
2 družstvá z 2 klubov /AŠ Bratislava, KŠ Snina/

1. AŠ Bratislava - /R.Bursová, L. Sasváriová, E.Kirner, S.M.Rošková/
2. KŠ Snina - /V. Grossrubatscher, Ž. Grossrubatscher, N.Hrustičová/

Resultatsres

Slovenský pohár - kord juniorky

Majstrovstvá Slovenska - Šamorín /SVK/

09.06.2019
10 pretekárok zo 4 klubov /BŠK Bratislava, AŠ Bratislava, KŠ Snina, KŠ 1903 Košice/

1. Sasváriová Laura (SVK-AŠ Bratislava)
2. Rošková Sonja Mária (SVK-AŠ Bratislava)
3. Kirchner Ema (SVK-AŠ Bratislava)
3. Bursová Regina (SVK-AŠ Bratislava)
5. Hrustičová Natália (SVK-KŠ Snina)
6. Grossrubatscher Vieroslava (SVK-KŠ Snina)
7. Žáková Hana Tamara (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
8. Straková Julianna (SVK-KŠ 1903 Košice)
9. Grossrubatscher Želmíra (SVK-KŠW Snina)
10. Šustáková Laura (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - kord juniori

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Šamorín /SVK/

09.06.2019
6 družstiev zo 4 klubov /AŠ Bratislava, BŠK Bratislava, Willard Košice, KŠK 1903 Košice/

1. KŠ 1903 Košice - /A.Drenčák, E.Gabera, B.Köteles, M.Sopoliga/
2. Willard 1 - /J.Švehlík, R. Šteiniger, M.T.Zentko/
3. Willard 2 - /D.Adamkovič, D.Ondo, M.Spišák/
4. AŠ Bratislava - /S.Čorej, O.Csizmadia, G.J. Stroppiana/
5. BŠK Bratislava - /M.Adamka, L.J.Johanides, J. Krasnovský, J.Šváby/
6. Willard 3 - /A.Inaš, A.Domonkoš, B.Stojka/

Resultatsres

Slovenský pohár - kord juniori

Majstrovstvá Slovenska - Šamorín /SVK/

09.06.2019
19 pretekárov zo 7 klubov /Willard Košice, AŠ Bratislava, BŠK Bratislava, SK Malinovo, KŠK 1903 Košice/

1. Stroppiana Giulio Junior (SVK-AŠ Bratislava)
2. Švehlík jakub (SVK-Willard Košice)
3. Zentko Matej Tadeáš (SVK-Willard Košice)
3. Gabera Erik (SVK-KŠK 1903 Košice)
5. Drenčák Adam (SVK-KŠK 1903 Košice)
6. Andrej Michael (SVK-KŠK 1903 Košice)
7. Sopoliga Michal (SVK-KŠK 1903 Košice)
8. Köteles Bálint (SVK-KŠK 1903 Košice)
9. Adamkovič daniel (SVK-Willard košice)
10. Šteiniger Ronald (SVK-Willard Košice)
11. Adamka Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
12. Johanides Lukáš Jakub (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
13. Spišák Martin (SVK-Willard Košice)
14. Ondo Daniel (SVK-Willard Košice)
15. Inaš Adam (SVK-Willard Košice)
16. Krasnovský Juraj (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
17. Domonkoš Andráš (SVK-SK Malinovo)
18. Šváby Jakub (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
19. Štojka Boris(SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - kord seniorky

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Šamorín /SVK/

08.06.2019
3 družstvá z 2 klubov /AŠ Bratislava, KŠ Snina/

1. AŠ Bratislava 1 - /R.Bursová, N.Linderová, L.Sasváriová/
2. AŠ Bratislava 2 - /K.Belás, I.Kameniščáková, E.Kirchner/
3. KŠ Snina - /V.Grossrubatscher, Ž. Grossrubatscher, K.Hunčárová/

Resultatsres

Slovenský pohár - kord seniorky

Majstrovstvá Slovenska - Šamorín /SVK/

08.06.2019
9 pretekárok z 5 klubov /AŠ Bratislava, KŠ Šamorín, KŠ Snina, Willard Košice, STU Bratislava/

1. Bursová Regina (SVK-AŠ Bratislava)
2. Sasváriová Laura (SVK-AŠ Bratislava)
3. Hunčárová Katarína (SVK-KŠ Snina)
3. Linderová Nina (SVK-AŠ Bratislava)
5. Kameniščáková Ida (SVK-STU Bratislava)
6. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)
7. Belás Karolína (SVK-AŠ Bratislava)
8. Kirchner Ema (SVK-AŠ Bratislava)
9. Warholíková Petra (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - kord seniori

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Šamorín /SVK/

09.06.2019
9 družstiev zo 7 klubov /AŠ Bratislava, BŠK Bratislava, Willard Košice, KŠ Nová Dubnica, KŠ Snina, KŠK 1903 Košice, BA MPC SK/

1. BŠK Bratislava 1 - /M. Adamka, J.Cipár, A.Duduc, L.J.Johanides/
2. BA MPC SK - /A.Gejmovský, M.Mendrej, J, Szalay/
3. AŠ Bratislava 1 - /S.Čorej, L.Šteis, S.Stolár, A. Churý/
4. KŠ Snina - /M.Bocko, J.Gerboc, M, Kapráľ, M.Kazík/
5. Willard 1 - /M.Spišák, D.Adamkovič, J. Švehlík, M.T.Zentko/
6. KŠK 1903 - /M.Andrej, B.Köteles, D. Iván, M.Sopoliga/
7. BŠK Bratislava 2 - /A.Berka, M.Chlebík, M.Kačur, P.Kuľka/
8. KŠ Nová Dubnica - /J.Šebík, D.Seko, J.Štofaník, S. Tomášek/
9. Willard 2 - /A.Inaš, B.Stojka, R.Šteiniger/

Resultatsres

Slovenský pohár - kord seniori

Majstrovstvá Slovenska - Šamorín /SVK/

08.06.2019
36 pretekárov z 11 klubov /BŠK Bratislava, STU Bratislava, KŠ 1903 Košice, KŠ Snina, AŠ Bratislava, Dunaj Bratislava, Willard Košice, KŠ Nová Dubnica, KŠ Malinovo, BA MPC SK, Dukla Banská Bystrica/

1. Duduc Alex (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
2. Johanides Lukáš Jakub (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Sopoliga Michal (SVK-KŠ 1903 Košice)
3. Šteis Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
5. Stolár Samuel (SVK-AŠ Bratislava)
6. Cipár Ján (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
7. Berka Adam (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
8. Adamka Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
9. Szalay Ján (SVK-BA_MPC SK)
10. Gejmovský Alexander (SVK-Dunaj Bratislava)
11. Köteles Bálint (SVK-KŠK 1903 Košice)
12. Čorej Samuel (SVK-AŠ Bratislava)
13. Bocko Matúš (SVK-KŠ Snina)
14. Kapráľ Martin (SVK-KŠ Snina)
15. Seko Dárius (SVK-KŠ Nová Dubnica)
16. Zentko Matej Tadeáš (SVK-Willard Košice)
17. Gerboc Ján (SVK-KŠ Snina)
18. Spišák Martin (SVK-Willard Košice)
19. Králik Andej (SVK-STU Bratislava)
20. Szabó Karol (SVK-SK Malinovo)
21. Šebík Jozef (SVK-KŠ Nová Dubnica)
22. Švehlík Jakub (SVK-Willard Košice)
23. Stolárik Peter (SVK-AŠ Bratislava)
24. Andrej Michael (SVK-KŠK 1903 Košice)
25. Kuľka Peter (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
26. Iván Dominik (SVK-KŠ 1903 Košice)
27. Chlebík Michal (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
28. Churý Andrej (SVK-AŠ Bratislava)
29. Štofaník Ján (SVK-KŠ Nová Dubnica)
30. Tomášek Svetozár (SVK-KŠ Nová Dubnica)
30. Stojka Boris (SVK-Willard Košice)
32. Kazík Martin (SVK-KŠ Snina)
33. Vataha Samuel (SVK-KŠ Snina)
34. Adamkovič daniel (SVK-Willard Košice)
35. Lichanec Filip (SVK-Dukla Banská Bystrica)
36. Kacur Michal (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - kord kadetky

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Šamorín /SVK/

07.06.2019
3 družstvá z 2 klubov /AŠ Bratislava, KŠ Snina/

1. BŠ Snina 1 - /V.Grosrubatscherová, Ž.Grosrubatscherová, N.Hrustičová/
2. BŠ Snina 2 - /T.Kohútová, B.Lúčanová, M.Riedl/
3. BŠK Bratislava - /N.Jurkovičová, L.Šustáková, H.Žáková/

Resultatsres

Slovenský pohár - kord kadetky

Majstrovstvá Slovenska - Šamorín /SVK/

07.06.2018
11 pretekárok z 5 klubov /kŠ Zvolen, BŠK Bratislava, SK Malinovo, KŠ Snina, AŠ Bratislava/

1. Grosrubatscher Vieroslava (SVK-KŠ Snina)
2. Hrustičová Natália (SVK-KŠ Snina)
3. Riedl Mária (SVK-KŠ Snina)
3. Žáková Hana Tamara (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
5. Grosrubatscher Želmíra (SVK-KŠ Snina)
6. Kohútová Tamara (SVK-KŠ Snina)
7. Šustáková Laura (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
8. Lúčanová Beáta (SVK-AŠ Bratislava)
9. Jurkovičová Nataša (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
10. Gašparová Laura Veronika (SVK-KŠ Malinovo)
11. Čechová Kristína (SVK-KŠ Zvolen)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - kord kadeti

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Šamorín /SVK/

07.06.2019
4 družstvá zo 4 klubov /BŠK Bratislava, Willard Košice, KŠ Snina, KŠ 1903 Košice/

1. Willard - /M.Spišák, D.Adamkovič, M.Rosenberger, D. Ondo/
2. KŠ 1903 Košice - /D.Fodor, A.Kostovčík, M.Sopoliga/
3. BŠK Bratislava - /S.Demek, J.Krasnovský, M.Šindelář, J.Šváby/
4. KŠ Snina - /T.Gazda, T.Petro, Ľ. Hunčár, M.Kohút/

Resultatsres

Slovenský pohár - kord kadeti

Majstrovstvá Slovenska - Šamorín /SVK/

07.06.2019
21 pretekárov zo 7 klubov /Willard Košice, KŠŠ Zvolen, AŠ Bratislava, KŠ Snina, BŠK Bratislava, SK Malinovo, KŠK 1903 Košice/

1. Sopoliga Michal (SVK-KŠK 1903 Košice)
2. Spišák Martin (SVK-Willard Košice)
3. Kostovčík Alex (SVK-Willard Košice)
3. Šváby Jakub (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
5. Adamkovič Daniel (SVK-Willard Košice)
6. Krasnovský Juraj (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
7. Petro Tomáš (SVK-KŠ Snina)
8. Vlachovič Ondrej (SVK-AŠ Bratislava)
9. Ondo Daniel (SVK-Willard Košice)
10. Hunčár Ľubomír (SVK-KŠ Snina)
11. Gazda Tomáš (SVK-KŠ Snina)
12. Rosenberger Maroš (SVK-Willard Košice)
13. Domonkos András (SVK-SK Malinovo)
14. Šimo Štefan (SVK-KŠ Snina)
15. Fodor Daniel (SVK-KŠK 1903 Košice)
16. Demek Samuel (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
17. Šindelář Martin (SVK-BŠK Martiengo Bratislava)
18. Knepp Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
19. Kohút Matej (SVK-KŠ Snina)
20. Homola Maximilián (SVK-KŠ Zvolen)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord mladšie žiačky

Majstrovstvá Slovenska - Šamorín /SVK/

07.06.2019
5 pretekárok z 3 klubov /KŠ Zvolen, AŠ Bratislava, Willard Košice/

1. Hubinská Viviána (SVK-AŠ Bratislava)
2. Rosenberger Ella (SVK-Willard Košice)
3. Sekelová Viktória (SVK-KŠŠ Zvolen)
3. Nemcová Dorotka (SVK-KŠŠ Zvolen)
5. Galová Hanka (SVK-KŠŠ Zvolen)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - kord mladší žiaci

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Šamorín /SVK/

07.06.2019
7 družstiev z 5 klubov /AŠ Bratislava, BŠK Bratislava, Willard Košice, KŠ Snina/

1. AŠ Bratislava 1 - /O.Gajdoš, A.Grunert, Al. Neuschel, D.Pašš/
2. KŠ Snina - /L. Kosťun, M.Koškovský, L.Sentiván/
3. AŠ Bratislava 2 - /A. Hromník, D.Lepej, L. Miko, L.Mravec/
4. AŠ Bratislava 3 - /L.Čurda, F. Šťastný, T. Blechta/
5. Willard A - /D.Dembický, T.Fiačan, A.Karásek/
6. Willard B - /M.Bánó, G.GFanaj, M.Pončák/
7. BŠK Bratislava - /T.Lutner, M.Marko, A.Paľko, B.Šimulčík/

Resultatsres

Slovenský pohár - kord mladší žiaci

Majstrovstvá Slovenska - Šamorín /SVK/

07.06.2019
28 pretekárov z 5 klubov /Willard Košice, KŠŠ Zvolen, AŠ Bratislava, KŠ Snina, BŠK Bratislava/

1. Koškovský Martin (SVK- KŠ Snina)
2. Neuschel Alex (SVK-AŠ Bratislava)
3. Gajdoš Oliver (SVK-AŠ Bratislava)
3. Pašš David (SVK-AŠ Bratislava)
5. Grunert Adrian (SVK-AŠ Bratislava)
6. Mravec Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
7. Sentivan Lukáš (SVK-KŠ Snina)
8. Karásek Adam (SVK-Willard Košice)
9. Fiačan Tomáš (SVK- Willard Košice)
10. Lepej Dominik (SVK-AŠ Bratislava)
11. Hromník Adam (SVK- AŠ Bratislava)
12. Kosťun Ladislav (SVK-KŠ Snina)
13. Miko Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
14. Lunter tadeáš (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
15. Kašiak Eliáš (SVK- KŠŠ Zvolen)
16. Šťastný Filip (SVK-AŠ Bratislava)
17. Čurda Lukáš (SVK- AŠ Bratislava)
18. Nemec Juraj (SVK-KŠ Zvolen)
19. Blechta Tomáš (SVK-AŠ Bratislava)
20. Marko Martin (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
21. Dembický Daniel (SVK-Willard Košice)
22. Pončák Matej (SVK-Willard Košice)
23. Paľko Adam (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
24. Bano Matúš (SVK- Willard Košice)
25. Kašiak Tadeáš (SVK-KŠŠ Zvolen)
26. Ganaj Gabriel (SVK-Snina)
27. Šimulčík Bruno (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
28. Nemec Matej (SVK-KŠ Zvolen)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord staršie žiačky

Majstrovstvá Slovenska - Šamorín /SVK/

06.06.2019
3 pretekárky z 3 klubov /BŠK Bratislava, KŠ Snina, Willard Košice/

1. Riedl Maria (SVK-KŠ Snina)
2. Rosenberger Ella (SVK-Willard Košice)
3. Košťálová Viola (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - kord starší žiaci

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Šamorín /SVK/

06.06.2019
3 družstvá z 3 klubov /Willard Košice, KŠ Snina, KŠ Košice 1903/

1. KŠK 1903 - /D.Fodor, M.Knepp, A.Kostovčík/
2. Willard Košice - /J.lúčan, D.Ondo, M.Rosenberger/
3. KŠ Snina - /M.Hrustič, M.Koškovský, L.Sentiván/

Resultatsres

Slovenský pohár - kord starší žiaci

Majstrovstvá Slovenska - Šamorín /SVK/

06.06.2019
14 pretekárov zo 6 klubov /BŠK Bratislava, KŠŠ Zvolen, KŠ Snina, Willard Košice, AŠ Bratislava, KŠK 1903 Košice/

1. Kostovčík Alex (SVK-KŠK 1903 Košice)
2. Ondo Daniel (SVK-Willard Košice)
3. Neuschel Adrián (SVK-AŠ Bratislava)
3. Sentiván Lukáš (SVK-KŠ Snina)
5. Knep Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
6. Rosenberger Maroš (SVK-Willard Košice)
7. Koškovský Martin (SVK-KŠ Snina)
8. Suchma Roman (KŠ Zvolen)
9. Lichtner Jakub (SVK-AŠ Bratislava)
10. Blechga Felix (SVK-AŠ Bratislava)
11. Hrustič Martin (SVK-KŠ Snina)
12. Lúčan Jakub (SVK-AŠ Bratislava)
13. Fodor Daniel (SVK-KŠK 1903 Košice)
14. Záhumenský Roman (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá Európy U23 - kord muži

Majstrovstvá Európy do 23 rokov - Plovdiv /BUL/

30.05.2019
84 pretekárov z štátov /ARM, AUT, BEL, BLR, BUL, CRO, CZE, ESP, EST, FIN, FRA, GER, GRE, HUN, ISR, ITA, LTU, NED,NOR, POL, ROU, RUS, SUI, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. Allegre Paul (FRA)
2. Kolanczyk Wojciech (POL)
3. DiVeroli Davide (ITA)
3. Vismara Federicco (ITA)
5. Bruev Georgiy(RUS)
6. Cuomo Valerio (ITA)
7. Paolini Giacomo (ITA)
8. Keppel Colin (NED)
Umiestnenie našich pretekárov:
70. Duduc Alex (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
71. Stolár Samuel (SVK-AŠ Bratislava)
71. Cipár Ján (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
71. Szabó Karol (SVK-SK Malinovo)

Resultatsres

Slovenský turnaj - kord U14

Hľadáme šermiarske talenty V - Košice /SVK/

26.05.2019
7 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. Kostovčík Alex (SVK-KŠK 1903 Košice)
2. Ondo Daniel (SVK-Willard Košice)
3. Neuschel Adrian (SVK-AŠ Bratislava)
3. Rosenberger Maroš (SVK-Willard Košice)
5. Lúčan Jakub (SVK-AŠ Bratislava)
6. Hrustič Martin (SVK-KŠ Snina)
7. Lichtner Jakub (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Slovenský turnaj - kord U12

Hľadáme šermiarske talenty V - Košice /SVK/

26.05.2019
17 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. Sentiván Lukáš (SVK-KŠ Snina)
2. Neuschel Alex (SVK-AŠ Bratislava)
3. Grunert Adrian (SVK-AŠ Bratislava)
3. Hubinská Viviana (SVK-AŠ Bratislava)
5. Mravec Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
6. Grosrubatcher jakub (SVK-KŠ Snina)
7. Arendás Laura (SVK-AŠ Bratislava)
8. Pašš David (SVK-AŠ Bratislava)
9. Dembický Daniel (SVK-Willard Košice)
10. Ganaj Gabriel (SVK-KŠ Snina)
11. Kosťun Ladislav (SVK-KŠ Snina)
12. Rosenbergerová Ella (SVK-Willard Košice)
13. Čurda Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
14. Petrovský Gregor (SVK-KŠK 1903 Košice)
15. Hromník Adam (SVK-AŠ Bratislava)
16. Bánó Matúš (SVK-Willard Košice)
17. Lepej Dominik (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Slovenský turnaj - kord U10

Hľadáme šermiarske talenty V - Košice /SVK/

26.05.2019
10 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. Fiačan Tomáš (SVK-Willard Košice)
2. Pončák Matej (SVK-Willard Košice)
3. Galajda Oliver (SVK-KŠ Snina)
3. Gerbóc Jozef (SVK-KŠ Snina)
5. Kazík Jakub (SVK-KŠ Snina)
6. Virasztó Viktor (SVK-Willard Košice)
7. Josay Tomáš (SVK-KŠK 1903 Košice)
8. Kárpáty Vojtech (SVK-KŠK 1903 Košice)
9. Al Tinawi Abrahám (SVK-KŠ Snina)
10. Kováčová Vanesa (SVK-KŠ Snina)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord mladší žiaci - žiačky (U12)

Memoriál Majstra Bokesa 2019 - Bratislava /SVK/

19.05.2019
22 pretekárov z 1 štátu /SVK/

1. Grunert Adrian (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
2. Neuschel Alex (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
3. Árendáš Laura (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
3. Mravec Lukáš (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
5. Čurda Lukáš (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
6. Dembický Daniel (SVK-Willard Košice)
7. Karásek Adam (SVK-Willard Košice)
8. Rázus Adam (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
9. Rosenbergerová Ella (SVK-Willard Košice)
10. Miko Lukáš (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
11. Hromník Adam (Akadémia šermu Bratislava)
12. Lunter Tadeáš (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
13. Blechta Tomáš (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
14. Nemec Matej (SVK-Klub športového šermu Zvolen)
15. Dana Alex (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
16. Kašiak Eliáš (SVK-Klub športového šermu Zvolen)
17. Račický Filip (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
18. Palko Adam (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
19. Šťastný Filip (Akadémia šermu Bratislava)
20. Šimulčík Bruno (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
21. Nemec Juraj (SVK-Klub športového šermu Bratislava)
22. Nemcová Dorotka (SVK-Klub športového šermu Zvolen)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord starší žiaci (U14)

Memoriál Majstra Bokesa 2019 - Bratislava /SVK/

19.05.2019
12 pretekárov z 1 štátu /SVK/

1. Ondo Daniel (SVK-Willard Košice)
2. Neuschel Adrian (SVK-Akadémia Šermu Bratislava)
3. Kostovčík Alex (SVK-KŠK 1903 Košice)
3. Rosenberger Maroš (SVK-Willard Košice)
5. Lúčan Jakub (SVK-Akadémia šermu Bratislava )
6. Beňovský Ondrej (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
7. Blecha Felix (SVK-Akadém,ia šermu Bratislava)
8. Lichtner Jakub (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
9. Šuchma Roman (SVK-Klub Športového Šermu Zvolen)
10. Špaček Bernard (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
11. Záhumenský Roman (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
12. Besson Ján Marcel (SVK-Klub športového šermu Zvolen)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord kadetky

Memoriál Majstra Bokesa 2019 - Bratislava /SVK/

18.05.2019
9 pretekárov z 1 štátu /SVK/

1. Grosrubatcher Želmíra (SVK-KŠ Snina)
2. Grosrubatcher Vieroslava (SVK-KŠ Snina)
3. Kohútová Tamara (SVK-KŠ Snina)
3. Žáková Hana Tamara (SVK-BŠK martinengo Bratislava)
5. Riedl Mária (SVK-KŠ Snina)
6. Lôčanová Beata (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
7. Šustáková Laura Alice (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
8. Hrustičová Natália (SVK-KŠ Snina)
9. Čechová Kristína (SVK-KŠS Zvolen)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord kadeti

Memoriál Majstra Bokesa 2019 - Bratislava /SVK/

18.05.2019
6 pretekárov z 1 štátu /SVK/

1. Spišák Martin (SVK-Willard Košice)
2. Demek Samuel (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Adamovič Daniel (SVK-Willard Košice)
3. Sopoliga Michal (SVK-KŠK 1903 Košice)
5. Krasnovský Juraj (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
6. Šindelář Martin (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord juniori

Memoriál J. Vršeckého 2019 - Praha /CZE/

11.05.2019
38 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Pavlík Matyáš (CZE-SC Praha)
2. Coufal František (1.FC Bělá)
3. Salzer Jiří (CZE-SC Praha)
3. Salzer Matej (CZE-SC Praha)
5. Brykner Matyáš (CZE-SC Praha)
6. Volák Samuel (CZE-Dukla OOlomouc)
7. Stehlík Jan (CZE-Dukla Olomouc)
8. Kalus Jonáš (CZE-SC Praha)
Umiestnenie našich pretekárov:
16. Adamka Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
32. Steiniger Ronald (SVK-Willard Košice)
38. Inaš Adam (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord seniori

Alpe Adria Fechtturnier - Klagenfurt /AUT/

05.05.2019
32 pretekárov z 3 štátov /AUT, GBR, SVK/

1. Biro Alexander (AUT)
2. Hoffer Nikolaus (AUT)
3. Stolár Samuel (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
3. Lach Lukas (AUT)
5. Fuchs Julian (AUT)
6. Kraher Martin (AUT)
7. Linsberger Michael (AUT)
8. Vegner-Viouguin Gennadi (AUT)
Umiestnenie našich pretekárov:
9. Duduc Alex (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
25. Purgiňa Marian (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord kadeti

Alpe Adria Fechtturnier - Klagenfurt /AUT/

04.05.2019
26 pretekárov z 3 štátov /AUT, SLO, SVK/

1. Fuchs Julian (AUT)
2. Pankratz Joshua (AUT)
3. Spanos Konstantin (AUT)
3. Grohs Andreas Peter (AUT)
5. Lach Leo (AUT)
6. Janjic Gregor (AUT)
7. Hartmann Swen (AUT)
8. Strumbelj Viktor (SLO)
Umiestnenie našich pretekárov:
13. Švábi Jakub (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
18. Demek Samuel (SVK-)
23. Knepp Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord žiaci U14

Alpe Adria Fechtturnier - Klagenfurt /AUT/

04.05.2019
16 pretekárov zo 4 štátov /AUT, ITA, SLO, SVK/

1. Kohlweg Marwin (AUT)
2. Marziani Givanni (ITA)
3. Ondo Daniel (SVK-Willard Košice)
3. Hertel David (AUT)
5. Spiegel Robert casper (AUT)
6. Rankl Julian (AUT)
7. Knepp Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
8. Obermüller Kilian (AUT)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord mladšie žiačky

Alpe Adria Fechtturnier - Klagenfurt /AUT/

04.05.2019
9 pretekárok z 2 štátov /AUT, SVK/

1. Trolp Jara (AUT)
2. Rosenbergerová ella (SVK-Willard Košice)
3. Arendáš Laura (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
3. Paukner Flora (AUT)
5. Vorderegger Katharina (AUT)
6. Hubinská Vivien (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
7. Pointner Victoria (AUT)
8. Simon Lara (AUT)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord mladší žiaci (U12)

Alpe Adria Fechtturnier - Klagenfurt /AUT/

04.05.2019
17 pretekárov z 2 štátov /AUT, SVK/

1. Rankl Julian (AUT)
2. Grunnert Adrian (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
3. Miko Lukáš (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
3. Mravec Lukáš (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
5. Brenner Thomas (AUT)
6. Pass David (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
7. Zvölfler Christoph (AUT)
8. Öberlercher Raphael (AUT)
Umiestnenie našich pretekárov:
10. Lepej Dominik (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár U23 - kord ženy

Felnőtt U23 Magyar kupa - Budapest /HUN/

28.04.2019
132 pretekárov z 16 štátov /ARM, AUT, CHI, CRC, CRO, CZE, FIN, HUN, ITA, NED, POL, RUS, SRB, SUI, SVK, UKR/

1. Kun Anna (HUN-OMS Tata)
2. Favre Angeline (SUI)
3. Kardos Edina (HUN-Vasas Budapest)
3. Okhotnikova Irina (RUS)
5. Budai Dorina (HUN-Honvéd Budapest)
6. Csonka Valéria (HUN-Vasas Budapest)
7. Buki Lili (HUN-OMS Tata)
8. Lampert Regina (HUN-MTK Budapest)
Umiestnenie našich pretekárov:
19. Bursová Regina (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
95. Sasváriová Laura (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
132. Kirchner ema (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár U23 - kord muži

Felnőtt U23 Magyar kupa - Budapest /HUN/

27.04.2019
152 pretekárov z 16 štátov /ARG, ARM, AUS, BLR, CHI, CRO, CZE, GBR, HUN, ITA, NED, ROU, RSA, SRB, SUI, SVK/

1. Peterdi András (HUN-Honvéd Budapest)
2. Szényi Péter (HUN-MTK Budapest)
3. Berta Dániel (HUN-Honvéd Budapest)
3. Koch Máté Tamás (HUN-Vasas Budapest)
5. Rédli András (HUN-Honvéd Budapest)
6. Nagy Dávid (HUN-Vasas Budapest)
7. Fenyvesi Csaba (HUN-Vasas Budapest)
8. Ujvári András (HUN-Honvéd Budapest)
Umiestnenie našich pretekárov:
74. Sopoliga Michal (SVK-KŠK 1903 Košice)
84. Zentko Matej (SVK-Willard Košice)
125. Szabó Karol (SVK-Slovenský kord Malinovo)
149. Steiniger Ronald (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Európsky pohár U23 - kord muži

Puchar Polski Seniorow - Gliwice /POL/

27.04.2019
128 pretekárov z 8 štátov /CZE, ESP, NOR, POL, ROU, RUS, SVK, VEN/

1. Antkiewicz Mateus (POL)
2. Knysh Oleg (RUS)
3. Bielec Maciej (POL)
3. Kolanczyk Wojciech (POL)
5. Staszulonek Bartosz (POL)
6. Zawrotniak Rad (POL)
7. Limardo Francisco (VEN)
8. Oroian Aleksandr (ROU)
Umiestnenie našich pretekárov:
13. Duduc Alex (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
57. Stolár Samuel (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
86. Cipár Ján (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
101. Szalay Ján (SVK-BA MPC SK)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord kadetky

Liberecký kordík 2019 - Liberec /CZE/

27.04.2019
28 pretekárok z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Havlínová Tereza (CZE-SC Praha)
2. DeVincenzo Francesca (CZE-SC Praha)
3. Nováčková Dominika (CZE-1.FC Bělá)
3. Aigermanová Gabriela (CZE-Lokomotíva Teplice)
5. Voláková Hana (CZE-Dukla Olomouc)
6. Pešulová Gabriela (Lokomotíva Plzeň)
7. Mirovská Eliška (CZE-USK Praha)
8. Valentová Amálie (CZE-SC Praha)
Umiestnenie našich pretekárok:
9. Grosrubatcher Želmíra (SVK-KŠ Snina)
11. Riedl Mária (SVK-KŠ Snina)
13. Žáková Hana Tamara (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
14. Kohútová Tamara (SVK-KŠ Snina)
17. Grosrubatcher Vieroslava (SVK-KŠ Snina)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord kadeti

Liberecký kordík 2019 - Liberec /CZE/

27.04.2019
53 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Kalus Jonáš (CZE-SC Praha)
2. Klaus Robert (CZE-SC Praha)
3. Stempel Jan (CZE-S.Dejvice)
3. Mašata Vojtech (CZE-Lokomotíva karlové Vary)
5. Zháňal Petr (CZE-SC Praha)
6. Jansa Martin (CZE-SC Praha)
7. Novák Martin (CZE-1. FC Bělá)
8. Machek Kryštof (CZE-Sokol Dejvice)
Umiestnenie našich pretekárov:
26. Spišák Martin (SVK-Willard Košice)
28. Gazda Tomáš (SVK-KŠ Snina)
37. Šváby Jakub (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
48. Krasnohorský juraj (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
49. Kohút Matej (SVK-KŠ Snina)
50. Šindelář Martin (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
51. Hunčár Ľubomír (SVK-KŠ Snina)

Resultatsres

Slovenský turnaj - kord U14

Hľadáme šermiarske talenty IV - Bratislava /SVK/

26.04.2019
9 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. Ondo Daniel (SVK-Willard Košice)
2. Knep Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Lúčan Jakub (SVK-AŠ Bratislava)
3. Šuchma Roman (SVK-KŠ Zvolen)
5. Rosenberger Maroš (SVK-Willard Košice)
6. Besson Ján Marcel (SVK-KŠ Zvolen)
7. Blecha Felix (SVK-AŠ Bratislava)
8. Špaček Bernard (SVK-AŠ Bratislava)
9. Lichtner Jakub (SVK-AŠ Bratislava)
10. Záhumenský Roman (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
11. Beňovský Ondrej (SVK-AŠ Bratislava)
12. Kiss Michal (SVK-AŠ Bratislava)
13. Jakubec Robert (SVK-AŠ Bratislava)

Slovenský turnaj - kord U12

Hľadáme šermiarske talenty IV - Bratislava /SVK/

26.04.2019
20 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. Pašš David (SVK-AŠ Bratislava)
2. Mravec Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
3. Grunert Adrian (SVK-AŠ Bratislava)
3. Luntner Tadeáš (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
5. Lepej Dominik (SVK-AŠ Bratislava)
6. Kašiak Eliáš (SVK-KŠ Zvolen)
7. Čurda Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
8. Miko Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
9. Hluchý Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
10. Blechta Tomáš (SVK-AŠ Bratislava)
11. Račický Filip (SVK-AŠ Bratislava)
12. Dembický Daniel (SVK-Willard Košice)
13. Chudý Michal (SVK-AŠ Bratislava)
14. Rosenbergerová Ella (SVK-Willard Košice)
15. Nemcová Dorotka (SVK-KŠ Zvolen)
16. Priečinský Rudolf (SVK-AŠ Bratislava)
17. Nemec Juraj (SVK-KŠ Zvolen)
18. Dana Alex (SVK-AŠ Bratislava)
19. Nemec Matej (SVK-KŠ Zvolen)
20. Sékelová Viktória (SVK-KŠ Zvolen)

Slovenský turnaj - kord U10

Hľadáme šermiarske talenty IV - Bratislava /SVK/

26.04.2019
5 pretekárov/ky z 1 štátu /SVK/

1. Fiačan Tomáš (SVK-Willard Košice)
2. Pončák Matej (SVK-Willard Košice)
3. Šťastný Filip (SVK-AŠ Bratislava)
3. Gálová Hanka (SVK-KŠ Zvolen)
5. Dudáš Juraj (SVK-Willard Košice)

Medzinárodný turnaj - kord seniori

Birmingham International - Birmingham /IRL/

21.04.2019
102 pretekárov z 11 štátov /BUL, FRA, GBR, HKG, ITA, IRL, MLT, NIR, RSA, SVK, URU/

1. Sanchez Lethem Paul (IRL)
2. Cooper Mathew (IRL)
3. Papadopoulos Alex (IRL)
3. Grover Eliot (IRL)
5. Peck Harry (IRL)
6. Hoffman Tom (IRL)
7. Harris James (IRL)
8. Fontana Davide (IRL)
Umiestnenie našich pretekárov:
16. Kazík Tomáš (SVK-KŠ Snina)
46. Gerboc Ján (SVK-KŠ Snina)
86. Kováč Peter (SVK-KŠ Snina)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord staršie žiačky

XXI. Memoriál prof. Sama Pačenovského - Košice /SVK/

13.04.2019
5 pretekárok z 2 štátov /POL, SVK/

1. Zychowská Roxana (POL)
2. Riedl Mária (SVK-KŠ Snina)
3. Byk Júlia (POL)
3. Frydrych malgorzata (POL)
5. Rossenbergerová Ella (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord starší žiaci

XXI. Memoriál prof. Sama Pačenovského - Košice /SVK/

13.04.2019
10 pretekárov z 1 štátu /SVK/

1. Ondo Daniel (SVK-Willard Košice)
2. Kostovčík Alex (SVK-KŠK Košice 1903)
3. Hrustič Martin (SVK-KŠ Snina)
3. Sentiván Lukáš (SVK-KŠ Snina)
5. Besson Ján Marcel (SVK-KŠŠ Zvolen)
6. Miško Marek (SVK-KŠ Snina)
7. Koškovský Martin(SVK-KŠ Snina)
8. Fodor Daniel (SVK-KŠK 1903 Košice)
9. Rosenberger Maroš (SVK-Willard Košice)
8. Karásek Adam (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord mini žiaci/ky

XXI. Memoriál prof. Sama Pačenovského - Košice /SVK/

13.04.2019
10 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. Galajda Oliver (SVK-KŠ Snina)
2. Fiačan Tomáš (SVK-Willard Košice)
3. Gerboc Jozef (SVK-KŠ Snina)
3. Pončák Matej (SVK-Willard Košice)
5. Kazík Jakub (SVK-KŠ Snina)
6. Josay Tomáš (SVK-KŠK 1903 Košice)
7. Gálová Hanka (KŠS Zvolen)
8. Virasztó Viktor (SVK-Willard košice)
9. Kováčová Vanesa (SVK-KŠ Snina)
8. Fedoršin Franco (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Majstrovstvá sveta - kord kadeti

Majstrovstvá sveta kadetov - Torun /POL/

13.04.2019
144 pretekárov z 61 štátov /ALG, ARG, ARM, AUS, AUT, AZE, BEL, BLR, BOL, BRA, BUL, CAN, CHI, CHN, COL, CYP, CZE, DEN, EGY, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, ISR, ITA, JPN, KAZ, KOR, KUW, LAT, LTU, MEX, MKD, NAM, NED, NOR, POL, POR, QAT, ROU, RSA, RUS, SGP, SLO, SRB, SUI, SVK, SWE, THA, TJK, TPE, TUN, UAE, UKR, USA, UZB/

1. Piatti Enrico (ITA)
2. Remondini Dario (ITA)
3. Heinamaa Akseli (FIN)
3. Gurov Kiril (RUS)
5. Mencarelli Simone (ITA)
6. Tolasov Vladimír (RUS)
7. Keszthelyi Zsombor (HUN)
8. Samanenka Mark (BLR)
Umiestnenie nášho pretekára:
134. Sopoliga Michal (SVK-KŠK 1903 Košice)

Resultatsres

Majstrovstvá sveta - kord juniorky

Majstrovstvá sveta junioriek - Torun /POL/

12.04.2019
157 pretekárok z 58 štátov /ALG, ARG, AUS, AUT, BEL, BLR, BRA, BUL, CAN, CHI, CHN, CMR, COL, CRC, CRO, CZE, EGY, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, ISR, ITA, JAM, JPN, KAZ, KGZ, KOR, LAT, LTU, MAS, MEX, NED, PAR, PER, PHI, POL, POR, ROU, RSA, RUS, SGP, SRB, SUI, SVK, SWE, THA, TPE, TUR, UKR, USA, UZB, VEN/

1. Isola Federica (ITA)
2. Traditi Gaia (ITA)
3. Kim Sieun (KOR)
3. Candreva greta (USA)
5. Vermeule Emily (USA)
6. Loit Karoline (EST)
7. Zharkova Evgeniya (RUS)
8. Cagnin Beatrice (ITA)
Umiestnenie našich pretekárok:
92. Sasváriová Laura (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
115. Bursová regina (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord seniorky

Pohár Patrónky - Bratislava /SVK/

31.03.2019
8 pretekárok z 3 štátov /AUT, CZE, SVK/

1. Lorenz Therese (AUT)
2. Bursová Regina (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
3. Kirchner Emma (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
3. Kořínková Magdaléna (CZE-Uherské Hradište)
5. Žáková Hana Tamara (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
6. Linderová Nina (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
7. Varholíková Petra (SVK-Willard Košice)
8. Stanová Hana (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord seniori

Pohár Patrónky 2019 - Bratislava /SVK/

31.03.2019
30 pretekárov z 1 štátu /SVK/

1. Šteis Lukáš (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
2. Stolár Samuel (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
3. Cipár Ján (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Duduc Alex (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
5. Szalay Ján (SVK-MP Sport klub Bratislava)
6. Gejmovský Alexander (SVK-ŠK Dunaj)
7. Sopoliga Michal (SVK-KŠK 1903 Košice)
8. Štofaník Ján (SVK-KŠ Nová Dubnica)
9. Bocko Matúš (SVK-KŠ Snina) Rečlo Michal
10. Seko Dárius (SVK-KŠ Nová Dubnica)
11. Kulka Peter (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
12. Szabó Karol (SVK-SK Malinovo)
13. Adamka Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
14. Zentko Matej Tadeáš (SVK-Willard Košice)
15. Čorej Samuel (SVK-AŠ Bratislava)
16. Kollár Gabriel (SVK-AŠ Bratislava)
17. Chlebík Michal (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
18. Domonkos András (SVK-SK Malinovo)
19. Rázus Martin (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
20. Steiniger Ronalr (SVK-Willard košice)
21. Stolárik Peter (SVK-AŠ Bratislava)
22. Inaš Adam (SVK-Willard Košice)
23. Purgiňa Marian (SVK-AŠ Bratislava)
24. Šváby Jakub (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
25. Tomášek Svetozár (SVK-KŠ Nová Dubnica)
26. Vataha Samuel (SVK-KŠ Snina) Bugár Dániel (SVK-SK Malinovo)
27. Šindelář Martin (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
28. Krasnovský Juraj (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
29. Gregor Miloš (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
30. Matulník Samuel Leonard (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord mladšie žiačky U12

II. Puchar Žubrów - Krzeszowice /POL/

30.03.2019
27 pretekárok z 2 štátov /POL, SVK/

1. Labuda Hanna (POL)
2. Drozdowska Hanna (POL)
3. Vysotskaya Maryia (POL)
3. Mroz Martyna (POL)
5. Misiak Laura (POL)
6. Danek Kamila (SVK-KŠ Snina)
7. Pukowiec Alicja (POL)
8. Frydrych Malgorzata (POL)
Umiestnenie našich pretekárov:
18. Rosenbergerová Ella (SVK-Willard košice)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord mladší žiaci U12

II. Puchar Žubrów - Krzeszowice /POL/

30.03.2019
32 pretekárov z 2 štátov /POL, SVK/

1. Wlodarczyk Piotr (POL)
2. Spandel Piotr (POL)
3. Sentiván Lukáš (SVK-KŠ Snina)
3. Huwer Tymoteusz (POL)
5. Hapek Franciszek (POL)
6. Koškovský Martin (SVK-KŠ Snina)
7. Gusta Seweryn (POL)
8. Szczepaniak Maksymilian(POL)
Umiestnenie našich pretekárov:
28. Ganaj Gabriel (SVK-KŠ Snina)
30. Kostun Ladislav (SVK-KŠ Snina)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord mini žiaci U10

II. Puchar Žubrów - Krzeszowice /POL/

30.03.2019
31 pretekárov z 2 štátov /POL, SVK/

1. Schab Maciej (POL)
2. Wojcik Wojciech (POL)
3. Wozniak Mateusz (POL)
3. Kapinos Witold (POL)
5. Jedrzejec Michal (POL)
6. Ryczek Kajetan (POL)
7. Lubasz Szymon (POL)
8. Kosztyla Antony(POL)
Umiestnenie našich pretekárov:
11. Kazík Jakub (SVK-KŠ Snina)
12. Gerbóc Jozef (SVK-KŠ Snina)
14. Galajda Oliver (SVK-KŠ Snina)

Resultatsres

Európsky pohár U23 - kord seniorky

Európsky pohár U23 - Varšava /POL/

17.03.2019
134 pretekárok z 11 štátov /BLR, CZE, FIN, FRA, NED, LTU, POL, RUS, SVK, UKR, VEN/

1. Trzebinska Ewa (POL)
2. Piekarska Magdalena (POL)
3. Rutz Barbara (POL)
3. Polis Anna (POL)
5. Zagala Jagoda (POL)
6. Swatowska Martyna (POL)
7. Jakubowicz Anna (POL)
8. Wilaszek Paulina (POL)
Umiestnenie našich pretekárok:
71. Bursová Regina (SVK-AŠ Bratislava)
104. Sasváriová Laura (SVK-AŠ Bratislava

Slovenský pohár - kord kadetky

31. ročník Ceny Zemplína - Belá nad Cirochou /SVK/

17.03.2019
17 pretekárok zo 4 štátov /HUN, POL, SVK, UKR/

1. Šroda Zuzanna (POL)
2. Kushtan Ksenia (UKR)
3. Riedl Mária (SVK-KŠ Snina)
3. Szabó Panna Éva (HUN-Békessy Debrecen)
5. Chmereka Dariia (UKR)
6. Žáková Hana Tamara (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
7. Vásárhelyi Éva (HUN-Békessy Debrecen)
8. Grossrubatscher Želmíra (SVK-KŠ Snina)
Umiestnenie našich pretekárok:
9. Jurkovičová Nataša (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
11. Hrustičová Natália (SVK-KŠ Snina)
12. Grossrubatscher Vieroslava (SVK-KŠ Snina)
14. Kohútová Tamara (SVK-KŠ Snina)
16. Čechová Kristína (SVK-KŠ Zvolen)
17. Šustáková Laura Alice (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord kadeti

31. ročník Ceny Zemplína - Belá nad Cirochou /SVK/

17.03.2019
24 pretekárov zo 4 štátov /HUN, POL, SVK, UKR/

1. Kurhan Volodimir (UKR)
2. Spišák Martin (SVK-Willard Košice)
3. Sopoliga Michal(SVK-KŠK Košice 1903)
3. Kiss Balázs (HUN-Békessi Debrecen)
5. Kacper Fridrich (POL)
6. Belička Lukáš (SVK-KŠŠ Zvolen)
7. Šváby Jakub (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
8. Kostovčík Alex (SVK-KŠK 1903 Košice)
Umiestnenie našich pretekárov:
9. Petro Tomáš (SVK-KŠ Snina)
12. Gazda Tomáš (SVK-KŠ Snina)
14. Šimo Štefan (SVK-KŠ Snina)
16. Kohút Matej (SVK-KŠ Snina)
17. Fodor Daniel (SVK-KŠK Košice 1903)
18. Adamkovič Daniel (SVK-Willard Košice)
20. Knepp Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
20. Krasnovský Juraj (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
24. Hunčár Ľubomír (SVK-KŠ Snina)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord staršie žiačky

31. ročník Cena Zemlína - Belá nad Cirochou /SVK/

17.03.2019
11 pretekárok zo 4 štátov /HUN, POL, SVK, UKR/

1. Šroda Zuzana (POL)
2. Vásárhelyi Éva (HUN-Békessy Debrecen)
3. Kushtan Ksenia (UKR)
3. Riedl Mária (SVK-KŠ Snina)
5. Szabó Panna Éva (HUN-Békessy Debrecen)
6. Zychowska Roxana (POL)
7. Bik Julia (POL)
8. Nagy Blanka (HUN-Békessy Debrecen)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord starší žiaci

31. ročník Cena Zemlína - Belá nad Cirochou /SVK/

17.03.2019
15 pretekárov z 3 štátov /HUN, SVK, UKR/

1. Chornogod Illia (UKR)
2. Gumeniuk Andrii (UKR)
3. Ondo Daniel (SVK-Willard Košice)
3. Prysiazhnyj Stanislav (UKR)
5. Biljak Stanislav (UKR)
6. Knep Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
7. Rusin Maxim (UKR)
8. Fodor Daniel (SVK-KŠK 1903 Košice)
Umiestnenie našich pretekárov:
9. Kostovčík Alex (SVK-KŠK 1903 Košice)
11. Sentiván Lukáš (SVK-KŠ Snina)
12. Miško Marek (SVK-KŠK 1903 Košice)
13. Besson Jan Marcel (SVK-KŠ Zvolen)
14. Koškovský Martin (SVK-KŠ Zvolen)
15. Rosenberger Maroš (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Slovenský turnaj - kord U14

Hľadáme šermiarske talenty III - Bratislava /SVK/

10.03.2019
9 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. Neuschel Adrian (SVK-AŠ Bratislava)
2. OKnep Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Lúčan Jakub (SVK-AŠ Bratislava)
3. Blecha Felix (SVK-AŠ Bratislava)
5. Lichtner Jakub (SVK-AŠ Bratislava)
6. Špaček Bernard (SVK-AŠ Bratislava)
7. Rosenberger Maroš (SVK-Willard Košice)
8. Záhumenský Roman (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
9. Koštálová Viola (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Slovenský turnaj - kord U12

Hľadáme šermiarske talenty III - Bratislava /SVK/

08.03.2019
25 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. Grunert Adrian (SVK-AŠ Bratislava)
2. Lepej Dominik (SVK-AŠ Bratislava)
3. Gajdoš Oliver (SVK-AŠ Bratislava)
3. Karásek Adam (SVK-Willard Košice)
5. Rázus Adam (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
6. Pašš David (SVK-AŠ Bratislava)
7. Luntner Tadeáš (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
8. Hubinská Vivien (SVK-AŠ Bratislava)
9. Mravec Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
10. Čurda Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
11. Neuschel Alex (SVK-AŠ Bratislava)
12. Kašiak Eliáš (SVK-KŠ Zvolen)
13. Blechta Tomáš (SVK-AŠ Bratislava)
14. Dembický Daniel (SVK-Willard Košice)
15. Hromník Adam (SVK-AŠ Bratislava)
16. Bánó Matúš (SVK-Willard Košice)
17. Rosenbergerová Ella (SVK-Willard Košice)
18. Nemcová Dorotka (SVK-KŠ Zvolen)
19. Nemec Juraj (SVK-KŠ Zvolen)
20. Dana Alex (SVK-AŠ Bratislava)
21. Chudý Michal (SVK-AŠ Bratislava)
22. Nemec Matej (SVK-KŠ Zvolen)
23. Hoppe Dražen Derek (SVK-AŠ Bratislava)
24. Palko Adam (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
25. Šmulčík Bruno (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Slovenský turnaj - kord U10

Hľadáme šermiarske talenty III - Bratislava /SVK/

08.03.2019
4 pretekári/ky z 1 štátu /SVK/

1. Fiačan Tomáš (SVK-Willard Košice)
2. Šťastný Filip (SVK-AŠ Bratislava)
3. Fedorišin Fran (SK-Willard Košice)
3. Gálová hanka (SVK-KŠ Zvolen)

Resultatsres

Majstrovstvá Európy - kord juniorky

Majstrovstvá Európy Junioriek - Foggia /ITA/

28.02.2019
79 pretekárok z 26 štátov /AUT, BEL, CZE, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, ISR, ITA, LTU, NED, NOR, POL, POR, ROU, RUS, SRB, SUI, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. Isola Federica(ITA)
2. Zharkova Evgenyia (RUS)
3. Martensson Elvira (SWE)
3. Saumova Mariana (RUS)
5. Soldatova Anastasia (RUS)
6. Büki Lili (HUN-Tata)
7. Bieleszová Veronika (CZE)
8. Sheffield laura (GBR)
Umiestnenie našej pretekárky:
57. Bursová Regina (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá Európy - kord kadeti

Majstrovstvá Európy - Foggia /ITA/

24.02.2019
104 pretekárov z 33 štátov /ARM, AUT, AZE, BEL, BUL, CYP, CZE, DEN, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, ISR, ITA, LAT, LTU, MKD, NED, NOR, POL, POR, ROU, RUS, SLO, SRB, SUI, SVK, SWE, UKR/

1. Tolasov Vladimír (RUS)
2. Bartko Levente (HUN)
3. Remondini Dario (ITA)
3. Mencarelli Simone (ITA)
5. Hauri Ian (SUI)
6. Lomaga Egor (RUS)
7. Armaleo Filippo (ITA)
8. Kublitskyi Mikhalo (UKR)
Umiestnenie našich pretekárov:
85. Sopoliga Michal (SVK-KŠK 1903 Košice)

Resultatsres

Európsky pohár U23 - kord seniori

Weiser Bar - Berlin /GER/

24.02.2019
236 pretekárov z 29 štátov /ARG, ARM, AUT, BEL, BLR, CZE, DEN, ESP, FIN, GBR, GER, HKG, HUN, IRL, ITA, KSA, LAT, LTU, NED, NOR, POR, ROU, RUS, SLO, SVK, SWE, SUI, UKR, USA/

1. Tulen Tristan (NED)
2. Brinkman Marco (GER)
3. Bellmann Lukas (GER)
3. Braun Rico (GER)
5. Bonferroni Gabriel (SUI)
6. Bayard Alexis (SUI)
7. Romero Juan Pedro (ESP)
8. Chasseur Eugenio (ITA)
Umiestnenie našich pretekárov:
121. Ján Szalai (SVK-MP Sport klub Bratislava)
45. Alex Duduc (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
86. Ján Cipár (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
147. Szabó Karol (SVK-SK Malinovo)
161. Stolár Samuel (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Svetový pohár - kord juniori

Coupe du Monde juniors - Basel /SUI/

16.02.2019
175 pretekárov z 31 štátov /ALG, AUS, BEL, BOL, BRA, CHI, CRO, CZE, DEN, ESP, FRA, GBR, GER, HKG, HUN, ISR, ITA, KAZ, KOR, LUX, MAS, NED, NOR, POL, POR, RUS, SUI, TUR, UKR, USA, VEN/

1. Jurka Jakub (CZE-Dukla Olomouc)
2. Andrásfi Tibor (HUN)
3. Jubault Samuel (FRA)
3. Nagy Dávid (HUN)
5. Favre Hedrien (SUI)
6. Galper Stanislav (ISR)
7. Buzacchino Gianpaolo (ITA)
8. Bongard Louis (GER)
Umiestnenie našich pretekárov:
130. Johanides Lukáš Jakub (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Svetový pohár - kord juniorky

Tournoi de la ville de Dijon - Dijon /FRA/

16.02.2019
132 pretekárok z 24 štátov /AUT, BEL, BRA, CHI, CRC, CZE, ESP, EST, FRA, GBR, GER, HUN, ISR, ITA, KAZ, NED, POL, RUS, SUI, SVK, TUR, UKR, USA, VEN/

1. Gnám Tamara (HUN)
2. Soldatova Anastasia (RUS)
3. Bozza Alessandra (ITA)
3. Zharkova Evgeniya (RUS)
5. Borsodi Emma (HUN)
6. Candreva Greta (USA)
7. Varela Lea (FRA)
8. Dékány Kinga (HUN)
Umiestnenie našich pretekárok:
82. Sasváriová Laura (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
127. Rošková Sonja (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Svetový pohár - kord juniorky družstvá

Grand Prix Bratislava - Bratislava /SVK/

03.02.2019
23 družstiev z 23 štátov /BLR, BEL, CHI, CZE, EST, FIN, FRA, GER, GBR, HUN, ISR, ITA, JPN, KAZ, POL, ROU, RUS, SVK, ESP, SWE, SUI, UKR, USA/

1. ITALY - /A.Bozza, B.Cagnin, F.Isola, G.Traditi/
2. USA - /G.Candereva, L.Constantino, C.Nixon, E.Vermeule/
3. RUSSIA - /M.Kesaeva, A.Murtazaeva, A.Soldatova, E.Zharkova/
4. FRANCE - /M.Bonal, L.Hersant, S.MBIIM, E.Vanryssel/
5. CZECH REPUBLIC - /V.Bieleszova, A.Coufalova, K.Doskova, K.Saligerova/
6. UKRAINE - /K.Chorniy, A.Samko, S.Sliusareva, D.Varfolomyeyeva/
7. SWEDEN - /S.Engdahl, S.Lofgren, E.Martensson, N.Wramner/
8. POLAND - /B.Brych, Z.Janelli, A.Klasik, D.Pawlowska/
Umiestnenie nášho družstva:
22. SLOVAKIA - /R.Bursová, E.Kirchner, S.Rošková/

Resultatsres

Svetový pohár - kord juniorky

Grand Prix Bratislava - Bratislava /SVK/

02.02.2019
205 pretekárok z 32 štátov /AUT, BEL, BLR, BRA, CAN, CHI, CRC, CZE, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GER,HUN, ISR, ITA, JPN, KAZ, LTU, NED, NOR, NZL,POL, ROU, RUS, SRB, SUI, SVKSWE, TUR, UKR, USA, VEN/

1. Isola Federica (ITA)
2. Hecht Dar (ISR)
3. Soldatova anastasia (RUS)
3. Bozza Alessandra (ITA)
5. Loit Karoline (EST)
6. Cagnin beatrice (ITA)
7. Muhari Eszter (HUN)
8. Chorniy Kateryna (UKR)
Umiestnenie našich pretekárok:
98. Bursová Regina (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
190. Kirchner Emma (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
192. Rošková Sonja (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
204. Straková Julianna (SVK-KŠK 1903 Košice)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord starší žiaci

Olimpici Grand Prix - Budapest /HUN/

02.02.2019
118 pretekárov z 8 štátov /BUL, CRO, GBR, GRE, POL, ROU, SVK, UKR/

1. Rashada Rahim (BUL)
2. Nagy Nándor (HUN-Veresegyház)
3. Bence Csongor Miklós (HUN-Vasas Budapest)
3. Cseke Balázs (HUN-DVE)
5. Kó Ágoston (HUN-BVSC Budapest)
6. Horváth Ádám (HUN-Fless)
7. Plaksin Dmytro (UKR)
8. Mezinger Márton (ROU)
Umiestnenie našich pretekárov:
51. Ondo Dániel (SVK-Willard Košice)
55. Kostovčík Alex (SVK-KŠK 1903 Košice)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord seniorky

Pošta Cup II - Bratislava /SVK/

27.01.2019
9 pretekárok z 1 štátu /SVK/

1. Bursová Regina (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
2. Sasváriová Laura SVK-Akadémia šermu Bratislava)
3. Kameniščáková Ida (SVK-STU Bratislava)
3. Linderová Nina (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
5. Rošková Sonja Maria (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
6. Belás Karolína (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
7. Kirchner Emma (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
8. Lôčanová Beáta (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
9. Stanová Hana (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord seniori

Pošta Cup II - Bratislava /SVK/

27.01.2019
26 pretekárov z 1 štátu /SVK/

1. Duduc Alex (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
2. Štofaník Ján (SVK-KŠ Nová Dubnica)
3. Gejmovský Alexander (SVK-ŠK Dunaj)
3. Szalay Ján (SVK-MP Sport klub Bratislava)
5. Zentko Matej Tadeáš (SVK-Willard Košice)
6. Bocko Matúš (SVK-KŠ Snina)
7. Stolár Samuel (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
8. Steiniger Ronald (SVK-Willard Košice)
9. Rečlo Michal (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
10. Szabó Karol (SVK-SK Malinovo)
11. Gabera Erik (SVK-KŠK 1903 Košice)
12. Johanides Lukáš Jakub (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
13. Csizmadia Olivér (SVK-AŠ Bratislava)
14. Tomášek Svetozár (SVK-KŠ Nová Dubnica)
15. Kollár Gabriel (SVK-AŠ Bratislava)
16. Gregor Miloš (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
17. Seko Dárius (SVK-KŠ Nová Dubnica)
18. Ondo Daniel (SVK-Willard Košice)
19. Andrej Michael (SVK-KŠ 1903 Košice)
20. Čorej Samuel (SVK-AŠ Bratislava)
21. Adamka Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
22. Köteles Bálint (SVK-KŠK 1903 Košice)
23. Inaš Adam (SVK-Willard Košice)
24. Chlebík Michal (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
25. Domonkos András (SVK-SK Malinovo)
26. Bugár Dániel (SVK-SK Malinovo)

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadeti družstvá

Coupe du Danube - Bratislava /SVK/

13.01.2019
72 družstiev z 26 štátov /AUS, AUT, BLR, BEL, CAN, CZE, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, ISR, ITA, LTU, NOR, POL, ROU, RUS, SRB, SVK, SUI, UKR, USA/

1. RUSSIA 1 - /K.Gurov, N.Khomenko, E.Lomaga, V.Tolasov/
2. USA 2 - /E.Kushnerik, E.Nguyen, D.Shifron, M.Weiss/
3. HUNGARY - /B.Balind, L.Bartko, Zs.Keszhelyi, B.Ko/
4. RUSSIA 3 - /M:Kazmin, A.Klimkin, K.Onischuk, D.Tikk /
5. FINLAND - /A.Heinamaa, M.Kuhta, R.Kykkanen, P.Pirhonen/
6. USA 3 - /D.Gaidar, H.Milam, M.Mun, N.Wang/
7. SWITZERLAND 1 - /J.Fruhrimann, I. Hauri, S.Vineis, M.Wicht/
8. FRANCE 1 - /A.Diane, P.Fortin, I.Heurlin-Vazquez, V.Macarez/
Umiestnenie nášho družstva:
71. SLOVAKIA 2 - /D.Bugár, A.Domonkos, J.Krasnovský/
72. SLOVAKIA 1 - /D.Ondo, M.Sopoliga, M.Spišák, J.Šváby/

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadetky družstvá

Coupe du Danube - Bratislava /SVK/

12.01.2019
62 družstiev z 24 štátov /AUS, AUT, BLR, BEL, CAN, CZE, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, ISR, ITA, LTU, POL, ROU, RUS, SVK, SUI, TUR, UKR, USA/

1. USA 2 - /H.Husisian, Y.Khamis, S.Lurye, A.Rausch/
2. USA - /M.Joyce, J.Khrol, J.Lin, A.Pirkowski/
3. RUSIA 1 - /A.Balyagina, E.Minnullina, E.Raikhlina, A.Vorobeva/
4. POLAND 2 - /P.Frysztacka, G.Klughardt, A.Wieczorek, W.Wiktor/
5. HUNGARY - /L.Buki, Gy.Kálmán, R.Salamon, R.Szarvas/
6. RUSIA 3 - /A.Balan, I.Bekmurzova, M.Suchkova, N.Turakalina/
7. UKRAINE - /A.Chernyshova, O.Lazarenko, Y.Mazur, D.Sadova/
8. ISRAEL 1 - /M.Almur, A.Bogdanov, N.Feygin, E.Galper/
Umiestnenie nášho družstva:
57. SLOVAKIA - /N.Jurkovičová, L.Šustáková, H.Žáková/

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadeti

Coupe du Danube - Bratislava /SVK/

12.01.2019
347 pretekárok z 36 štátov /AUS, AUT, BEL, BLR, BUL, CAN, CRO, CZE, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, CHI, CHN, ISR, ITA, LTU, LUX, NED, NOR, POL, QAT, ROU, RUS, SLO, SRB, SVK, SUI, SWE, TUR, UKR, USA/

1. Gurov Kirill (RUS)
2. Murru Fabio (GER)
3. Tikk Danil (RUS)
3. Osman Touson Maruan (HUN-BVSC Budapest)
5. Cohen Yonatan (ISR)
6. Podigue Quentin (FRF)
7. Di Marco Fabrizio (ITA)
8. Armaleo Filippo (ITA)
Umiestnenie našich pretekárov:
146. Sopoliga Michal (SVK-KŠK 1903 Košice)
216. Spišák Martin (SVK-Willard Košice)
311. Šváby Jakub (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
317. Kostovčík Alex (SVK-KŠK 1903 Košice)
320. Domonkos András (SVK-Slovenský kord Malinovo)
331. Bugár Daniel (SVK-Slovenský kord Malinovov)
332. Adamkovič Daniel (SVK-Willard Košice)
332. Krasnovský Juraj (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
339. Ondo Daniel (SVK-Willard Košice)
344. Šindelár Martin (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadetky

Coupe du Danube - Bratislava /SVK/

11.01.2019
307 pretekárok z 32 štátov /AUS, AUT, BEL, BLR, BRA, BUL, CAN, CRO, CZE, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, ISR, ITA, LAT, LTU, LUX, POL, ROU, RUS, SLO, SRB, SVK, SUI, TUR, UKR, USA/

1.Minnullina Ella (RUS)
2. Feygin Nikol (ISR)
3. Lin Jessica (USA)
3. Bieleszová Veronika (CZE-SC Praha)
5. Yeu Irene (USA)
6. Pirkowski Amanda (USA)
7. Raikhlina Evgenia (RUS)
8. Joyce Michaela (USA)
Umiestnenie našich pretekárok:
275. Grosrubatscher Želmíra (SVK-KŠ Snina)
285. Kohútová Tamara (SVK-KŠ Snina)
288. Riedl Maria (SVK-KŠ Snina)
292. Žáková Hana Tamara (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
305. Grosrubatscher Vieroslava (SVK-KŠ Snina)
306. Šustáková Laura Alice (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Svetový pohár - kord juniorky

Svetový pohár junioriek - Udine /ITA/

05.01.2019
145 pretekárok z 25 štátov /ALG, AUS, AUT, BEL, BRA, CRO, CZE, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GER, HUN, ISR, ITA, NOR, POL, RUS, SGP, SRB, SVK, SUI, TUR, UKR/

1.Cagnin Beatrice (ITA)
2. Murtazaeva Aizanat (RUS)
3. Chorny Kateryna (UKR)
3. Vanryssel Eloise (FRA)
5. Buki Lili (HUN)
6. Segato Alessandra (ITA)
7. Turcsak Bianka (HUN)
8. Soldatova Anastasia (RUS)
Umiestnenie našich pretekárok:
67. Bursová Regina (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
96. Sasváriová Laura (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
128. Rošková Sonja (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
136. Kirchner Emma (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Partneri zväzu:

About Us | Site Map | Contact slovak-fencing.sk | Contact Us | ©2006 Grandiflorum webs