header
 

Satelit FIE - fleuret seniorky

Memoriál Ferdinanda de Martinengo - Bratislava /SVK/

14.09.2019
65 pretekárok z 22 štátov /AUT, BOL, CHI, CZE, CRO, DEN, ECU, FIN, FRA, GBR, GER, HUN, IRL, ITA, LBN, NED, POL, ROU, SGP, SRB, SVK, TUR/

1. Lupkovics Dóra ähUN-Honvéd Budapest)
2. Walczyk Júlia (POL)
3. Borella Claudia (ITA)
3. Wohlgemuth Olivia (AUT)
5. Kondricz Kata (HUN-Honvéd Budapest)
6. Boldor Ana (ROU)
7. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)
8. Jelinska martina (POL)
Umiestnenia našich pretekárok:
35. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
42. Cellerová Michala (SVK-STU Bratislava)
43. Cantucci Gaia (ITA)
65. Medelská Barbora (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Satelit FIE - fleuret seniori

Memoriál Ferdinanda de Martinengo - Bratislava /SVK/

14.09.2019
86 pretekárov z 18 štátov /AUS, AUT, COL, CRO, CZE, GBR, FRA, HUN, ITA, JAM, POL, ROU, SLO, SGP, SVK, TPE, TUR, SVK/

1. Minuto Martino (TUR)
2. Filippi Davide (ITA)
3. Douglas Sholto (AUS)
3. Totusek Marek (CZE-Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
5. Chan Kevin jerold (SGP)
6. Panazzolo Mateo (ITA)
7. Pallier Sebastian (GBR)
8. Ettelt Maximilian (AUT)
Umiestnenia našich pretekárov:
11. Serri Cedrik (SVK-STU BRatislava)
28. Králik Andrej (SVK-STU Bratislava)
48. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
50. Králik Roman (SVK-KŠ Šamorín)
52. Blanár Samuel (SVK-STU Bratislava)
53. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
54. Kuchta Leopold äSVK-KŠ Šamorín)
58. Sarmány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
63. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Satelit FIE - fleuret seniori

Satelit FIE - Amsterdam /NED/

06.09.2019
86 pretekárov z 23 štátov /AUS, AUT, BEL, CAN, COL, CRO, CZE, DEN, FRA, GBR, GER, IRL, ISR, ITA, JAM, KUW, NED, POL, SGP, SVK, TPE, TUR, USA/

1. Minuto Martino (TUR)
2. Chastanet Maximilian (FRA)
3. De Greef Stef (BEL)
3. Kahl Alexander (GER)
5. Giacon Daniel (NED)
6. Gassner Ethan (USA)
7. Ostacchini Glen (GBR)
8. Guerra Filippo (ITA)
Umiestnenia našich pretekárov:
41. Králik Andrej (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá sveta družstiev - fleuret seniori

Majstrovstvá Sveta družstiev - Budapest /HUN/

22.-23.07.2019
35 družstiev z 35 štátov /ARG, AUS, BEL, BRA, CAN, CHI, CHN, COL, DEN, EGY, ESP, FRA, GBR, GER, HKG, HUN, IRL, ISR, ITA, JPN, KOR, KUW, MEX, NED, PHI, POL, PUR, RUS, SGP, SVK, THA, TPE, UKR, USA, VEN/

. FRA - /M.Pauty, E.LePechoux, J.Mertine, E.Lefort/
. GER - /A.Sanita, P.Joppich, L.Klein, B.Kleinbrink/
. ITA - /D.Garozzo, G.Avola, A.Focconi, A.Cassara/
. RUS - /D.Zherebchenko, T.Arslanov, T.Safin, A.Cheremisinov/
. CHN - /H.Chen, M.Huang, J.Ma, B.Wu/
. KOR - /J.Heo, D.Kim, K.Lee, Y.K.Son/
. USA - /M.Chamley-Watson, R.Imboden, A.Massialas, G.Meinhardt/
. HKG - /K.L.Cheung, S.L.Cheung, Ch.Y.R.Choi, Ch.k.Yeung/
Umiestnenie nášho družstva:
30. Slovakia - /C.Serri, A.Králik, S.Blanár/

Resultatsres

Majstrovstvá sveta - fleuret seniori

Majstrovstvá sveta - Budapest /HUN/

17.-20.07.2019
143 pretekárov z 65 štátov /ALG, ANG, ARG, AUS, AUT, BEL, BER, BRA, CAN, CHI, CHN, CIV, COL, CRO, CUB, CYP, CZE, DEN, EGY, ESP, FRA, GBR, GEO, GER, GHA, GRE, HKG, HUN, IND, IRL, ISR, ITA, JAM, JPN, KAZ, KOR, KUW, LAT, MAC, MAS, MDA, MEX, NCA, NED, PER, PHI, POL, POR, PUR, QAT, ROU, RUS, SGP, SLO, SRB, SVK, THA, TOG, TPE, TUN, TUR, UKR, USA, VEN, VIE/

1. Lefort Enzo (FRA)
2. Mepstead Marcus (GBR)
3. Son Young Ki (KOR)
3. Zherebchenko Dmitri (RUS)
5. Cassara Andrea (ITA)
6. Siess Michal (POL)
7. Choi Chun Yin Ryan (HKG)
8. Lee Kwanghyun (KOR)
Umiestnenia našich pretekárov:
78. Serri Cedrik (SVK-STU BRatislava)
149. Králik Andrej (SVK-STU Bratislava)
160. Blanár Samuel (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá sveta - fleuret seniorky

Majstrovstvá sveta - Budapest /HUN/

16.-19.07.2019
143 pretekárok z 54 štátov /ALG, ARG, AUS, AUT, BOL, BOT, BRA, CAN, CHI, CHN, COL, CRO, CZE, ECU, EGY, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, GUA, HKG, HUN, IND, IRL, ISR, ITA, JPN, KOR, MAR, MDA, MEX, NED, PER, PHI, POL, POR, ROU, RSA, RUS, SGP, SRB, SVK, THA, TPE, TUN, TUR, UAE, UKR, USA, UZB, VEN, VIE/

1. Deriglazova Inna (RUS)
2. Ranvier Pauline äFRA)
3. DiFrancisca Elisa (ITA)
3. Errigo Arianna (ITA)
5. Kiefer Lee (USA)
6. Ueno Uka (JPN)
7. Zagidullina Adelina (RUS)
8. Huo Xingxin (CHN)
Umiestnenie našej pretekárky:
61. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Letná svetová Univerziáda - fleuret muži

Letná svetová Univerziáda - Neapol /ITA/

04.07.2019
67 pretekárov z 32 štátov /AUS, AUT, BEL, BLR, CAN, CHN, CHI, CIV, DEN, FRA, GBR, GEO, HKG, HUN, IND, ITA, JPN, KOR, LAT, LBN, MAC, NED, POL, POR, RUS, SGP, SLO, SVK, THA, TPE, UKR, USA/

1. Rosatelli Damiano (ITA)
2. Bianchi Guillaume (ITA)
3. Ueno Yuto (JPN)
3. Elice Meddy (FRA)
5. Chen Chih Chieh (TPE)
6. Abe Yoshiki (JPN)
7. Roger Vallerand (FRA)
8. Ingargiola francesco (ITA)
Umiestnenia našich pretekárov:
50. Blanár Samuel (SVK-STU Bratislava)
62. Végh David (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Letná svetová Univerziáda - fleuret ženy

Letná svetová Univerziáda - Neapol /ITA/

04.07.2019
56 pretekárok z 27 štátov /AUS, AUT, BLR, CAN, CHI, CHN, CRC, DEN, HUN, FRA, IND, ITA, JPN, KAZ, KOR, LBN, MAC, MEX, NED, POL, POR, ROU, RUS, SGP, SLO, SVK, USA/

1. Cipressa Erica (ITA)
2. Patru Morgane (FRA)
3. Mancini Camilla (ITA)
3. Calugareanu Malina (ROU)
5. Martines Hauregi Oxana (RUS)
6. Kim Hyeji (KOR)
7. Sinigalia Martina (ITA)
8. Gong Yu (CHN)
Umiestnenia našich pretekárok:
14. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)
33. Cellerová Michala (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret žiačky U15

Future Master´s Challenge - Šamorín /SVK/

23.06.2019
17 pretekárok z 3 štátov /BUL, CZE, GER, GRE, HUN, SGP, SVK, UKR/

1. Illeková Michaela (CZE-Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
2. Ballou Eleni (GRE)
3. Solobayeva Elina (UKR-KŚ Šamorín)
3. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
5. Rizzal Surayya (SGP)
6. Tabajdi Bíbor (SVK-Honvéd Budapest)
7. Letkovičová Júlia (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
8. Šteisová Sabina (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
Umiestnenia našich pretekárok:
10. Rusňáková Alexandra (SVK-AŠ Bratislava)
11. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
14. Krommelová Laura (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
16. Závodsá Katarína (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret žiaci U15

Future Master´s Challenge - Šamorín /SVK/

23.06.2019
29 pretekárov zo 7 štátov /BUL, CZE, GER, GRE, HUN, SVK/

1. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
2. Bagdány Albert (HUN-Szigetszentmiklós)
3. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
3. Panourgias Joanis Pavlos (GRE)
5. Tóth Zsombor (HUN-Ferencváros)
6. Ballos Georgios (GRE)
7. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
8. Holemý Vojtech (CZE-Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Brezovský Adam (SVK-Akadémia šermu bratislava)
10. Balog David (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
16. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
17. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
23. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)
26. Gerhát Simon (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret žiačky U13

Future Master´s Challenge - Šamorín /SVK/

22.06.2019
15 pretekárok z 3 štátov /AUT, BUL, CHN, CZE, GER, GRE, HUN, SGP, SVK/

1. Rizzal Surayya (SGP)
2. Prokešová Barbora (CZE-USK Praha)
3. Zhou Xiao Crystal (CHN)
3. Ballou Eleni (GRE)
5. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
6. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
7. Schöbitz Viktória (AUT)
8. Solti Zsófia (HUN-Ferencváros)
Umiestnenia našich pretekárok:
14. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret žiaci U13

Future Master´s Challenge - Šamorín /SVK/

22.06.2019
36 pretekárov zo 7 štátov /AUT, BUL, CZE, GER, GRE, HUN, SVK/

1. Rubin Mattia (HUN-Tus Sport Budapest)
2. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
3. Bányik Natanoel (HUN-Halásztelki BIKE)
3. Tzovanis Artemios (GRE)
5. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
6. Falchetto Ennio (AUT)
7. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
8. Dimitrov Nikolay (BUL)
Umiestnenia našich pretekárov:
11.Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
20. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
25. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
31. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
33. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
35. Kiss Matej (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret žiačky U11

Future Master´s Challenge - Šamorín /SVK/

21.06.2019
10 pretekárok z 3 štátov /CZE, HUN, SVK/

1. Zhou Xiao Crystal (CHN)
2. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
3. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
3. Márkus Boglárka (HUN-Ferencváros)
5. West Valentína (SVK-KŠ Šamorín)
6. Pastyik Kata (HUN-UTE Budapest)
7. Hicsák Natasa (HUN-Honvéd Budapest)
8. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárok:
9. Kiss Diana (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret žiaci U11

Future Master´s Challenge - Šamorín /SVK/

21.06.2019
13 pretekárov z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
2. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
3. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
3. Rózsa Csanád (HUN-Honvéd Budapest)
5. Grósz Roland (HUN-Honvéd Budapest)
6. Laczkó Máté (HUN-Honvéd Budapest)
7. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
8. Őz Balázs (HUN-Szigetszentmiklós)
Umiestnenia našich pretekárov:
10. West Maximilián (SVK-KŠ Šamorín)
12. Tóth Krisztián (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá Európy družstiev - fleuret seniori

Majstrovstvá Európy družstiev - Düsseldorf /GER/

20.06.2019
15 družstiev z 15 štátov /BEL, DEN, ESP, FRA, GBR, GER, HUN, IRL, ISR, ITA, NED, POL, RUS, SVK, UKR/

1. France - /M.Pauty, E.LePechoux, J.Mertine, E.Lefort/
2. GER - /A.Sanita, P.Joppich, L.Klein, B.Kleinbrink/
3. ITA - /D.Garozzo, G.Avola, A.Focconi, A.Cassara/
4. RUS - /D.Zherebchenko, T.Arslanov, T.Safin, A.Cheremisinov/
5. GBR - /B.Peggs, A.-J.Davis, M.Mepstead, R.Kruse/
6. POL - /M.Siess, K.Gryglewski, A.Rzadkowski, L.Rajski/
7. UKR - /Y.Stepura, D.Chuchukalo, A.Pogrebniak, R.Hertsyk/
8. Hungary - /A.Németh, D.Dósa, T.Mészáros, B.Mátyás/
Umiestnenie nášho družstva:
13. Slovakia - /C.Serri, A.Králik, S.Blanár/

Resultatsres

Majstrovstvá Európy - fleuret seniorky

Majstrovstvá Európy - Düsseldorf /GER/

18.06.2019
58 pretekárov z 21 štátov /AUT, CRO, CZE, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, ISR, ITA, NED, POL, POR, ROU, RUS, SRB, SVK, TUR, UKR/

1. DiFrancisca Elisa (ITA)
2. Deriglazova Ina (RUS)
3. Volpi Alice (ITA)
3. Thibus Ysaora (FRA)
5. Korobeynikova Larisa (RUS)
6. Ebert Leonie (GER)
7. Ivanova Anastasia (RUS)
8. Dlugosz Martyna (POL)
Umiestnenia našej pretekárky:
34. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá Európy - fleuret seniori

Majstrovstvá Európy - Düsseldorf /GER/

17.06.2019
78 pretekárov z 29 štátov /ARM, AUT, BEL, BLR, CRO, CYP, CZE, DEN, ESP,FRA, GBR, GEO, GER, GRE, HUN, IRL, ISR, ITA, LAT, MDA, NED, POL, POR, ROU, RUS, SRB, SVK, TUR, UKR/

1. Focconi Alessio (ITA)
2. Garozzo Daniele (ITA)
3. Lefort Enzo (FRA)
3. Cheremisinov Alexey (RUS)
5. Pauty Maxime (FRA)
6. Choupenitch Alexander (CZE-Sokol Brno I)
7. Zherebchenko Dmitrii (RUS)
8. Rzadkowski Andrzej (POL)
Umiestnenia našich pretekárov:
66. Serri Cedrik (SVK-STU Bratislava)
73. Králik Andrej (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - fleuret seniorky

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Šamorín /SVK/

09.06.2019
3 družstvá z 2 klubov /STU Bratislava, KŠ Šamorín/

1. KŠ Šamorín 1 - /K.Bitterová, B.Bodová, B.Buday, J. Udvardi/
2. STU Bratislava - /M. Cellerová, G. Cantucci, B.Medelská, Ve. Králiková/
3. KŠ Šamorín 2 - /V.Bartalová, K. Cséfalvayová, R.Cséfalvayová/

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret seniorky

Majstrovstvá Slovenska - Šamorín /SVK/

09.06.2018
11 pretekárok z 3 klubov /STU Bratislava, AŠ Bratislava, KŠ Šamorín/

1. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín) br> 2. Cellerová Michala (SVK-STU Bratislava)
3. Udvardi Jázmin (SVK-KŠ Šamorín)
3. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)
5. Bartalová Vivien (SVK-KŠ Šamorín)
6. Cséfalvayová Karolína (SVK-KŠ Šamorín)
7. Cséfalvayová Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
8. Bodová Barbara (SVK-KŠ Šamorín)
9. Buday Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
10. Belás Karolína (SVK-AŠ Bratislava)
11. Medelská Barbara (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - fleuret seniori

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Šamorín /SVK/

09.06.2019
4 družstvá z 3 klubov /STU Bratislava, KŠ Šamorín, AŠ Bratislava/

1. STU Bratislava 1 - /C. Serri, R.Simeunovič, S. Blanár, A. Králik/
2. KŠ Šamorín 1 - /H.Egyenes Pörsök, A.Fazekas, P.Forgách, Z.Sármány/
3. KŠ Šamorín 2 - /D.Bielčík, B. György, A.Pirk/
4. MIX - /R.Králik, V.Purgiňa, S.Stolár/

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret seniori

Majstrovstvá Slovenska - Šamorín /SVK/

09.06.2019
16 pretekárov z 3 klubov /STU Bratislava, KŠ Šamorín, AŠ Bratislava/

1. Serri Cedric (SVK-STU Bratislava)
2. Blanár Samuel (SVK-STU Bratislava)
3. Králik Andrej (SVK-STU Bratislava)
3. Sármány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
5. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
6. Egyenes Pörsök Henrik (SVK-KŠ Šamorín)
7. Simeunovič Rastislav (SVK-STU Bratislava)
8. Forgách Péter (SVK-KŠ Šamorín)
9. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)
10. Kuchta Leopold (SVK-KŠ Šamorín)
11. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
12. Stolár Samuel (SVK-AŠ Bratislava)
13. Farkas Gyula (SVK-KŠ Šamorín)
14. Bielčík Dominik (SVK-KŠ Šamorín)
15. Duduc Alex (SVK-AŠ Bratislava)
16. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - fleuret juniorky

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Šamorín /SVK/

08.06.2019
2 družstvá z 2 klubov /STU Bratislava, KŠ Šamorín/

1. KŠ Šamorín - /B.Buday, R.Cséfalvayová, B.Bodová, J.Udvardi/
2. MIX - /G. Cantucci, K.Cséfalvayová, K.Nagyová/

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret juniorky

Majstrovstvá Slovenska - Šamorín /SVK/

08.06.2019
9 pretekárok z 2 klubov /STU Bratislava, KŠ Šamorín/

1. Udvardi Jázmin (SVK-KŠ Šamorín)
2. Bodová Barbara (SVK-KŠ Šamorín)
3. Buday Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)
5. Cséfalvayová Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
6. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
7. Nagyová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)
8. Cséfalvayová Karolína (SVK-KŠ Šamorín)
9. Medelská Barbara (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - fleuret juniori

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Šamorín /SVK/

08.06.2019
3 družstvá z 2 klubov /KŠ Šamorín, AŠ Batislava/

1. KŠ Šamorín 1 - /Z.Sármány, B.György, Gy.Farkas/
2. KŠ Šamorín 2 - /H.Egyenes Pörsök, A.Fazekas, A.Pirk/
3. MIX - /D.Bielčík, L.Kuchta, V.Purgiňa/

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret juniori

Majstrovstvá Slovenska - Šamorín /SVK/

08.06.2019
10 pretekárov z 3 klubov /AŠ Bratislava, STU Bratislava, KŠ Šamorín/

1. Sármány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
2. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
3. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
3. Farkas Gyula (SVK-KŠ Šamorín)
5. Egyenes Pörsök henrik (SVK-KŠ Šamorín)
6. Purgiňa Viktor (SVK-AŠ Bratislava)
7. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
8. Kuchta Leopold (SVK-KŠ Šamorín)
9. Bielčík Dominik (SVK-KŠ Šamorín)
10. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - fleuret staršie žiačky

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Šamorín /SVK/

07.06.2019
2 družstvá z 2 klubov /AŠ Bratislava, KŠ Šamorín/

1. KŠ Šamorín - /N. Forgách, R. Forgách, A.Péderová, A.Valacsay/
2. MIX - /L.Krommelová, A.Rusňáková, T.Matrková/

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret staršie žiačky

Majstrovstvá Slovenska - Šamorín /SVK/

07.06.2019
8 pretekárok z 3 klubuov /AŠ, Bratislava, STU Bratislava, KŠ Šamorín/

1. Rusňáková Alexandra (SVK-AŠ Bratislava)
2. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
3. Krommelová Laura (SVK-AŠ Bratislava)
3. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
5. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
6. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)
7. Matrková Tamara (SVK-STU Bratislava)
8. Kiss Diana (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - fleuret starší žiaci

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Šamorín /SVK/

07.06.2019
6 družstiev z 3 klubov /KŠ Šamorín, STU Batislava, AŠ Bratislava/

1. KŠ Šamorín 2 - /D.Botló, G.Bukor, S.Gyén/
2. KŠ Šamorín 1 - /J.Rozmuš, A. Koprda, B. Lančarič/
3. AŠ Bratislava - /D.Balog, A.Brezovský, W.Federmayer/
4. STU Bratislava - /A.Barborák, A.Kenderessy, A.Pirog/
5. KŠ Šamorín 3 - /B.Ambrus, M.Ciordás, D.Trestyánszki/
6. KŠ Šamorín 4 - /M.Pénzes, M. Mits, K.Tóth/

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret starší žiaci

Majstrovstvá Slovenska - Šamorín /SVK/

07.06.2019
18 pretekárov z 3 klubov /AŠ Bratislava, STU Bratislava, KŠ Šamorín/

1. Brezovský Adam (SVK-AŠ Bratislava)
2. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
3. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
3. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
5. Botló Dániel (SVK-KŠ Šamorín)
6. Balog David (SVK-AŠ Bratislava)
7. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)
8. Federmayer Werner (SVK-AŠ Bratislava)
9. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
10. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
11. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
12. Pirog Adam (SVK-STU Bratislava)
13. Barborák Adam (SVK-STU Bratislava)
14. Trestyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)
15. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
16. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
17. Mits Márk (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - fleuret kadetky

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Šamorín /SVK/

06.06.2019
2 družstvá z 2 klubov /AŠ Bratislava, KŠ Šamorín/

1. KŠ Šamorín - /B.Buday, B.Bodová, R.Cséfalvay/
2. AŠ Bratislava - /L.Krommelová, A.Rusňáková, S.Šteisová, K.Závodská/

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret kadetky

Majstrovstvá Slovenska - Šamorín /SVK/

06.06.2019
10 pretekárok z 3 klubov /AŠ Bratislava, STU Bratislava, KŠ Šamorín/

1. Bodová Barbara (SVK-KŠ Šamorín)
2. Cséfalvayová Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Buday Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Šteisová Sabina (SVK-AŠ Bratislava)
5. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
6. Rusňáková Alexandra (SVK-AŠ Bratislava)
7. Krommelová Laura (SVK-AŠ Bratislava)
8. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
9. Matrková tamara (SVK-STU Bratislava)
10. Závodská Katarína (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - fleuret kadeti

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Šamorín /SVK/

06.06.2019
4 družstvá z 2 klubov /KŠ Šamorín, STU Batislava/

1. KŠ Šamorín 1 - /D. Bielčík, A. Fazekas, Z. Sármány/
2. KŠ Šamorín 2 - /B.György, A.Pirk, B.Lančarič/
2. MIX - /D.Balog, M.Mits, D.Botló/
3. STU Bratislava - /A. Barborák, A.Pirog, A.Kenderessy/

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret kadeti

Majstrovstvá Slovenska - Šamorín /SVK/

06.06.2018
13 pretekárov z 3 klubov /STU Bratislava, AŠ Bratislava, KŠ Šamorín/

1. Sármány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
2. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
3. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
3. Bielčík Dominik (SVK-KŠ Šamorín)
5. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
6. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
7. Balog David (SVK-AŠ Bratislava)
8. Botló Dániel (SVK-KŠ Šamorín)
9. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)
10. Brezovský Adam (SVK-AŠ Bratislava)
11. Mits Márk (SVK-KŠ Šamorín)
12. Pirog Adam (SVK-STU Bratislava)
13. Barborák Adam (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - fleuret mladšie žiačky

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Šamorín /SVK/

06.06.2019
2 družstvá z 1 klubu /KŠ Šamorín/

1. KŠ Šamorín 1 - /R.Forgách, N.Forgách, A.Valacsay, A.Péderová/
2. KŠ Šamorín 2 - /D.Kiss, E.Neilinger, M.Pošvancová, V.West/

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mladšie žiačky

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

06.06.2019
8 pretekárok z 1 klubu /KŠ Šamorín/

1. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
2. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
3. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)
3. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
5. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
6. West Valentína (SVK-KŠ Šamorín)
7. Neilinger Emma (SVK-KŠ Šamorín)
8. Kiss Diana (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - fleuret mladší žiaci

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Šamorín /SVK/

06.06.2019
4 družstvá z 2 klubov /KŠ Šamorín, STU Bratislava/

1. KŠ Šamorín 1 - /B.Ambrus, A. Koprda, G. Bukor, S.Gyén/
2. KŠ Šamorín 2 - /M.Ciordás, D.Tresztyánszki, M.West/
3. KŠ Šamorín 3 - /M.Pénzes, J.Rozmuš, K.Tóth/
4. STU Bratislava - /M.Kiss, K.Kassovic, R.Kollár/

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mladší žiaci

Majstrovstvá Slovenska - Šamorín /SVK/

06.06.2019
13 pretekárov z 2 klubov /STU Bratislava, KŠ Šamorín/

1. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
2. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
3. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
3. Ambruš Bence (SVK-KŠ Šamorín)
5. Tresztyánszky Denis (SVK-KŠ Šamorín)
6. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
7. West Maximilián (SVK-KŠ Šamorín)
8. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
9. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
10. Tóth Krisztián (SVK-KŠ Šamorín)
11. Kiss Matej (SVK-KŠ Šamorín)
12. Kollár Renatus (SVK-STU Bratislava)
13. Kassovic Kristián (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci (ročník 04-05)

Europeen fencing festival - Poznaň /POL/

02.06.2019
51 pretekárov z 5 štátov /IRL, LAT, POL, SVK, UKR/

1. Wožniak Igor (POL)
2. Kotek jakub (POL)
3. Ginda Piotr (POL)
3. Tomeczek Kamil (POL)
5. Lewiczki Tymon (POL)
6. Sacharczuk Bartosz (POL)
7. Olszewski Mikolaj (POL)
8. Nowak Jan (POL)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
10. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
11. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci (ročník 06-07)

Europeen fencing festival - Poznaň /POL/

02.06.2019
87 pretekárov z 8 štátov /GBR, IRL, LAT, MDA, POL, RUS, SVK, UKR/

1. Fogt Jakub (POL)
2. Akimov Matvei (RUS )
3. Cherkashin Andrii (UKR)
3. Wascinski Gracjan (POL)
5. Jurga Stanislav (POL)
6. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
7. Baicean Vladislav (MDA)
8. Kowalski Tymon (POL)
Umiestnenia našich pretekárov:
21. Botló Dániel (SVK-KŠ Šamorín)
33. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
34. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
63. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mini žiaci (ročník 08-09)

Europeen fencing festival - Poznaň /POL/

02.06.2019
88 pretekárov z 5 štátov /LAT, POL, SVK, UKR, WAL/

1. Mukhopad Hlib (UKR)
2. Wišnik Felix (POL)
3. Kardyš Alex (POL)
3. Duraj Sczepan (POL)
5. Mazur Maciej (POL)
6. Bieňkowski Alexander (POL)
7. Nieszczerzewski Eryk (POL)
8. Cignar Filip (POL)
Umiestnenia našich pretekárov:
14. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
18. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
38. Trestyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)
54. Ambrus bence (SVK-KŠ Šamorín)
62. West Maximilián (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret staršie žiačky (ročník 04-05)

Europeen fencing festival - Poznaň /POL/

01.06.2019
38 pretekárok zo 6 štátov /GBR, LAT, POL, RUS, SVK, UKR/

1. Shumilova Elizaveta (RUS)
2. Yerofieieenko Anastasia (UKR)
3. Nowakowska aleksandra (POL)
3. Bartol Antonina (POL)
5. Sinkoviča Gabriela (LAT)
6. Szczechowska Laura (POL)
7. Graczyk Julia (POL)
8. Laurentowicz Alina (POL)
Umiestnenia našej pretekárky:
15. Solobaiyeva Elina (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret staršie žiačky (ročník 06-07)

Europeen fencing festival - Poznaň /POL/

01.06.2019
81 pretekárok z 5 štátov /GBR, LAT, POL, SVK, UKR/

1. Wojtas Hanna (POL)
2. Doroszkiewicz Viktoria (POL)
3. Bessman Gabriela (POL)
3. Jarosziewicz Natalia (POL)
5. Johnson Izabella (GBR)
6. Donchenko Oleksandra (UKR)
7. Trzciňszka Natalia (POL)
8. Wojewodzka Zuzanna (POL)
Umiestnenia našich pretekárok:
45. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
76. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladšie žiačky (ročník 08-09)

Europeen fencing festival - Poznaň /POL/

01.06.2019
81 pretekárok zo 7 štátov /GBR, IRL, LAT, POR, RUS, SVK, UKR/

1. Levchuk Milana (RUS)
2. Borysova Ahlaya (UKR)
3. Liene Abele (LAT)
3. Makowska karolina (POL)
5. Bryzgalova Svitlana (UKR)
6. Lidzbarska Oliwia (POL)
7. Vojtasz Zofia (POL)
8. Kononikhina Svitlana (UKR)
Umiestnenia našich pretekárok:
24. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
32. West Valentína (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mini žiačky (ročník 2010 a ml)

Europeen fencing festival - Poznaň /POL/

01.06.2019
27 pretekárok zo 7 štátov /LAT, POL, SVK, UKR/

1. Kanepe Veronika (LAT)
2. Kosztyuk Zoriana (UKR)
3. Buda Oliwia (POL)
3. Nicchyc Victiriia (UKR)
5. Szlutka Alicja (POL)
6. Pokorska Zuzana (POL)
7. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
8. Nowak lena (POL)

Resultatsres

Majstrovstvá Európy U23 - fleuret ženy U23 družstvá

Majstrovstvá európy družstiev do 23 rokov - Plovdiv /BUL/

01.06.2019
9 družstiev z 9 štátov /BUL, FRA, GER, HUN, ITA, POL, ROU, RUS, SVK/

1. RUSSIA - /A.Abdrakhmanova, M.Martyanova, A.Sunduchkova, V.Yussova/
2.FRANCE - /S. Butruile, R.Casatanie, C. Catarzi, M.Patru/
3. POLAND - /J.Chrzanowska, M.Dlugosz, K.Lachmann, J.Walczyk/
4. ITALY - /E.Bianchin, C.Borella, E.Cipressa, E.Tangherini/
5. HUNGARY - /Cs.Kókai, V.Mesteri, F.Pásztor, A.. Pöltz/
6. GERMANY - /L.Behr, J.Braun, K.Kirschen, Zs. Pozsgay/
7. ROMANIA - /A.Boldor, M.Boldor, M.Calugareanu, E.Corbu/
8. SLOVAKIA - /K. Bitterová, V. Králiková, J. Udvardi, V.Bartalová/

Resultatsres

Majstrovstvá európy U23 - fleuret muži U23

Majstrovstvá Európy do 23 rokov - Plovdiv /BUL/

31.05.2019
60 pretekárov zo 23 štátov /ARM, BEL, BLR, BUL, CRO, CZE, FRA, GBR, GEO, GER, HUN, ISR, ITA, LAT, MDA, POL, ROU, RUS, SRB, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. Borodachev Kiril (RUS)
2. Filippi Davide (ITA)
3. Roger Wallerand (FRA)
3. Bianchi Guillaume (FRA)
5. Akhmetov Iskander (RUS)
6. Savin Rafael (FRA)
7. Cuk Veljko (SRB)
8. Van Campenhout Stef (BEL)
Umiestnenie nášho pretekára:
57. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá európy U23 - fleuret ženy U23

Majstrovstvá Európy do 23 rokov - Plovdiv /BUL/

30.05.2019
45 pretekárok zo 16 štátov /AUT, BLR, BUL, FRA, GER, HUN, IRL, ISR, ITA, MDA, NED, POL, ROU, RUS, SVK, SWE/

1. Cipressa Erica (ITA)
2. Walczyk Julia (POL)
3. Martyanova Marta (RUS)
3. Butruille Solene (FRA)
5. Patru Morgane (FRA)
6. Kirschen Kim (GER)
7. Bianchin Elisabeta (ITA)
8. Calugareanu Malina (ROU)
Umiestnenie našich pretekárok:
27. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)
29. Udvardi Jázmin (SVK-KŠ Šamorín)
33. Bartalová Vivien (SVK-KŠ Šamorín)
42. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret starší žiaci/ky

Hľadáme šermiarske talenty "Grand Prix"-Bratislava /SVK/

25.05.2019
10 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. Brezovský Adam (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
2. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
3. Balog David (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
3. Krommelová Laura (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
5. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)
6. Rusňáková Alexandra (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
7. Mits Márk (SVK-KŠ Šamorín)
8. Gerhát Šimon (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
9. Pirog Adam (SVK-STU Bratislava)
10. Matrková Tamara (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret mladší žiaci/ky

Hľadáme šermiarske talenty "Grand Prix" - Šamorín /SVK/

24.05.2019
14 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. Koprda Andrej ((SVK-KŠ Šamorín)
2. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
3. Gyén Simon ((SVK-KŠ Šamorín)
3. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
5. Tresztyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)
6. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
7. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
8. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
9. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
10. Kiss Matej (SVK-KŠ Šamorín)
11. Kiss Diana (SVK-KŠ Šamorín)
12. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)
13. Kollar Renatus (SVK-STU Bratislava)
14. Valaštín Matúš (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret mini žiaci/ky

Hľadáme šermiarske talenty "Grand Prix" - Šamorín /SVK/

24.05.2019
5 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. West Maximilán (SVK-KŠ Šamorín)
2. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
3. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
3. West Valentína (SVK-KŠ Šamorín)
5. Kassovic Kristian (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret staršie žiačky

Memoriál Andreja Frankla - Bratislava /SVK/

19.05.2019
7 pretekárok z 3 štátov /AUT, CZE, SVK/

1. Rusňáková Alexandra (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
2. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Krommelová Laura (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
3. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
5. Wittner Isabel (AUT)
6. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
7. Rudy Zoe (CZE-Klub šermu Zlín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret starší žiaci

Memoriál Andreja Frankla - Bratislava /SVK/

19.05.2019
16 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Balog Dávid (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
2. Knob Vladimír (CZE-Šerm Ostrava)
3. Brezovský Adam (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
3. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
5. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
6. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
7. Botló Dániel (SVK-KŠ Šamorín)
8. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
10. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
11. Barborák Adam (SVK-STU Bratislava)
12. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
13. Federmayer Werner (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
16. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Grand Prix - fleuret seniori

Grand Prix svetového pohára - Shanghai /CHN/

18.-19.05.2019
203 pretekárov z 41 štátov /ARG, AUS, AUT, BRA, CAN, CHI, CHN, CIV, COL, CRO, CZE, CYP, DEN, EGY, ESP, FRA, GBR, GER, HKG, HUN, ISR, ITA, JPN, KOR, KUW, LAT, MAC, PHI, POL, PUR, RUS, SGP, SVK, THA, TPE, TUN, TUR, UKR, USA, VEN, VIE /

1. Focconi Alesio (ITA)
2. Itkin Nick (USA)
3. Choi Chun Yin Ryan (HKG)
3. Safin Timur (RUS)
5. Meinhardt Gerek (USA)
6. Cheremisinov Alexey (RUS)
7. Le Pechoux Erwann (FRA)
8. Marini Tomasso (ITA)
Umiestnenia nášho pretekára:
173. Serri Cedrik (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mladšie žiačky

Memoriál Andreja Frankla - Bratislava /SVK/

18.05.2019
5 pretekárok z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
2. Rózsás Júlia (HUN-MTK Budapst)
3. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
3. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
5. Kiss Diana (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mladší žiaci

Memoriál Andreja Frankla - Bratislava /SVK/

18.05.2019
10 pretekárov z 1 štátu /SVK/

1. Gyén Simon ((SVK-KŠ Šamorín)
2. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
3. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
3. Koprda Andrej ((SVK-KŠ Šamorín)
5. Tresztyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)
6. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
7. Kiss Matej (SVK-KŠ Šamorín)
8. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
9. Kollar Renatus (SVK-STU Bratislava)
10. Kassovic Kristian (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Grand Prix - fleuret seniorky

Grand Prix svetového pohára - Shanghai /CHN/

17.-19.05.2019
182 pretekárok z 39 štátov /ARG, AUS, AUT, BRA, CAN, CHI, CHN, COL, CRO, CZE, EGY, ESP, FRA, GBR, GER, HKG, HUN, ISR, ITA, JPN, KOL, MAC, MEX, NED, PHI, POL, POR, RUS, SGP, SVK, THA, TUN, TUR, TPE, UKR, USA, UZB, VEN, VIE/

1. Deriglazova Ina (RUS)
2. Volpi Alice (ITA)
3. Errigo Arriana (ITA)
3. Kiefer Lee (USA)
5. Ebert leoni (GER)
6. Ueno Yuka (JPN)
7. Palumbo francesca (ITA)
8. Azuma Sera (JPN)
Umiestnenia našej pretekárky:
115. Bitterová Kitti (SVK-Klub šermu Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret juniorky

Junior női tőr előválogató - Budapest /HUN/

12.05.2019
44 pretekárok z 3 štátov /CHN, HUN, SVK/

1. Zsoldosi Karolina (HUN-Ferencváros)
2. Pöltz Anna (HUN-MTK Budapest)
3. Fenyvesi Viktória (HUN-Törekvés Budapest)
3. Hanzl Lilla (HUN-TUS Budapest)
5. Kalocsay Luca (HUN-Törekvés Budapest)
6. Zászkaliczky Piroska (HUN-GEAC)
7. Kovács Réka (HUN-Törekvés Budapest)
8. Zsoldosi Emília (HUN-Ferencváros)
Umiestnenia našich pretekárok:
9. Udvardi Jázmin (SVK-KŠ Šamorín)
19. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
22. Bartal Vivien (SVK-KŠ Šamorín) 28. Boda Barbara (SVK-KŠ Šamorín)
44. Medelská Barbora (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret juniori

Junior férfi tőr előválogató - Budapest /HUN/

12.05.2019
54 pretekárov z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Mihályi Andor (HUN-Budapest Törekvés)
2. Szántay Benedek (HUN-Honvéd Budapest)
3. Szemes Gergö (HUN-Ferencváros)
3. Takács Kornél (HUN-Honvéd Budapest)
5. Maior Mátyás (HUN-Törekvés Budapest)
6. Tóth Gergely (HUN-Törekvés Budapest)
7. Horváth Soma (HUN-Ferencváros)
8. Beke Vince (HUN-Törekvés Budapest)
Umiestnenia našich pretekárov:
16. Sármány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
20. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
23. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mini žiačky

Slovenský pohár č.5. - Šamorín /SVK/

12.05.2019
7 pretekárok z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
2. Lénárt Emese (HUN-Szigetszentmiklós)
3. West Valentína (SVK-KŠ Šamorín)
3. Bali Maja (HUN-Szigetszentmiklós)
5. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
6. Rátonyi Anna (HUN-Szigetszentmiklós)
7. Nagy Eszter (HUN-Szigetszentmiklós)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mini žiaci

Slovenský pohár č.5. - Šamorín /SVK/

12.05.2019
4 pretekári z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Török Csanád (HUN-Szigetszentmiklós)
2. West Maximilián (SVK-KŠ Šamorín)
3. Bajnok Vince (HUN-Szigetszentmiklós)
3. Domonkos Ádám (HUN-Szigetszentmiklós)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret kadetky

Kadet női tőr előválogató - Budapest /HUN/

11.05.2019
34 pretekárok zo 4 štátov /CHN, HUN, SVK, UKR/

1. Kalocsay Luca (HUN-Törekvés Budapest)
2. Kovács Réka (HUN-Törekvés Budapest)
3. Fenyvesi Viktória (HUN-Törekvés Budapest)
3. Wolf Eszter (HUN-Csomorkány)
5. Zsoldosi Emília (HUN-Ferencváros)
6. Balogh Virág Luca (HUN-Ferencváros)
7. Polónyi Petra Dóra (HUN-Halásztelki Bike)
8. Frommer Éva Rebeka (HUN-UTE Budapest)
Umiestnenia našich pretekárok:
17. Boda Barbara (SVK-KŠ Šamorín)
23. Solobaeva Elina (UKR-KŠ Šamorín)
27. Šteisová Sabina (SVK-AŠ Bratislava)
33. Letkovičová Júlia (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret kadeti

Kadet férfi tőr előválogató - Budapest /HUN/

11.05.2019
42 pretekárov z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Szemes Gergö (HUN-Ferencváros)
2. Farkas Mátyás (HUN-Törekvés)
3. Bagdány Albert (HUN-Szigetszentmiklós)
3. Machek Vince (HUN-Honvéd Budapest)
5. Horváth Soma (HUN-Ferencváros)
6. Guba Zétény (HUN-Honvéd Budapest)
7. Benyus Attila (HUN-Törekvés Budapest)
8. Zsigmond Dániel (HUN-Belvárosi vívó klub)
Umiestnenia našich pretekárov:
23. Balog Dávid (SVK-AŠ Bratislava)
24. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
26. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
40. Botló Dániel (SVK-KŠ Šamorín)
41. Brezovský Adam (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret kadeti

Int. Thüringen Meisterschaft - Jena /GER/

05.05.2019
31 pretekárov z 2 štátov /GER, SVK/

1. Fazekas Árpád (SVK-Klub šermu Šamorín)
2. Sármány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
3. Pirk Ákos (SVK-Klub Šermu Šamorín)
3. Schmidt Friedrich (GER)
5. Willerms Tom (GER)
6. Renard Nollan (GER)
7. Schmidt Richard (GER)
8. Zagornik Lucas (GER)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladšie žiačky (ročník 2007 a ml.)

16. Jenaer Schüller Cup - Jena /GER/

04.05.2019
8 pretekárok z 2 štátov /GER, SVK/

1. Forgách rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
2. Ranft Abby (GER)
3. Arnold Eva (GER)
3. Willing Nina (GER)
5. Al Hashim Rana (GER (GER)
6. Péderová Alexandra (SVK-Klub šermu Šamorín)
7. Seidel Lavina Lucina (GER)
8. Grimmer Ella (GER)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladší žiaci (ročník 2008 a ml.)

16. Jenaer Schüller Cup - Jena /GER/

04.05.2019
22 pretekárov z 2 štátov /GER, SVK/

1. Perleberg Matheo (GER)
2. Tresztyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)
3. Rozmuš Jakub (SVK-Klub Šermu Šamorín)
3. Von Sonntag julius Fridolin (GER)
5. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
6. Leimert Luca Nicky (GER)
7. Manteufel Emil (GER)
8. Pester Milan (GER)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mini žiačky (ročník 2009 a ml.)

16. Jenaer Schüller Cup - Jena /GER/

04.05.2019
22 pretekárok z 2 štátov /GER, SVK/

1. West Valentína (SVK-KŠ Šamorín)
2. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
3. Hamsch Mareile (GER)
3. Neus Mathilda (GER)
5. Grund Florentine (GER)
6. Fritsche Rica (GER)
7. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
8. Rehda Lene (GER)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mini žiaci (ročník 2009 a ml.)

16. Jenaer Schüller Cup - Jena /GER/

04.05.2019
24 pretekárov z 2 štátov /GER, SVK/

1. Ahlvers Max (GER)
2. Handschack Yannick (GER)
3. West Maximilián (SVK-Klub Šermu Šamorín)
3. Schonath Tim Konstantin (GER)
5. Günther hannes (GER)
6. Schroeder Vincent Levin (GER)
7. Kamrath Wolf maria (GER)
8. Eymer Moritz (GER)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret seniorky

Svetový pohár - Tauberbishofsheim /GER/

03.-04.05.2019
203 pretekárok z 42 štátov /ARG, AUT, BRA, CAN, CHI, CHN, COL, CRO, CZE, DEN, ECU, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, IRL, ISR, ITA, JPN, KOR, LBN, MAR, MEX, NED, POL, POR, ROU, RUS, SGP, SVK, SWE, THA, TPE, TUR, UKR, USA, UZB, VEN/

1. Deriglazova Ina (RUS)
2. Ivanova Anastasia (RUS)
3. Thybus Isaora (FRA)
3. Cipressa Erica (ITA)
5. Errigo Arriana (ITA)
6. Shi Yue (CHN)
7. Dubrovich Jacquelin (USA)
8. Chenm Qingyuan (CHN)
Umiestnenia našej pretekárky:
130. Bitterová Kitti (SVK-Klub šermu Šamorín)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret seniori

Svetový pohár - Sankt Petersaburg /RUS/

03-04.05.2019
231 pretekárov z 49 štátov /ARG, ARM, AUS, AUT, BEL, BLR, BRA, CAN, CHI, CHN, COL, CZE, CRO, CYP, DEN, EGY, ESP, FRA, GBR, GEO, GER, GRE, HKG, HUN, IND, IRL, ISR, ITA, JAM, JPN, KAZ, KOR, KUW, LAT, POL, PUR, RUS, SGP, SRB, SVK, SWE, THA, TPE, TUN, TUR, UKR, USA, UZB, VEN/

1. Cassara Andrea (ITA)
2. Foconi Alessio (ITA)
3. Kleinbrink Benjamin (GER)
3. LePechoux Erwan (FRA)
5. Imboden Race (USA)
6. Cheremisinov Alexey (RUS)
7. Ha Taegyu (KOR)
8. Yunes klod (UKR)
Umiestnenia našich pretekárov:
169. Serri Cedrik (SVK-STU Bratislava)
206. Králik Andrey (SVK-STU Bratislava)

Medzinárodný turnaj - fleuret staršie žiačky (ročník 2004 a ml.)

Sokol Cup mládeže - Brno /SVK/

28.04.2019
19 pretekárok z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Prokešová Barbora (CZE-USK Praha)
2. Roth Anabelle (CZE-USK Praha)
3. Kolaříková Viktorie (CZE-Sokol Brno I.)
3. Zezulová Barbora (CZE-Slezan Opava)
5. Volovská markéta (CZE-Slezan Opava)
6. Illeková Kateřina (CZE-Sokol Bystřice nad Štenberkem)
7. Vojtová Tereza (CZE-Sokol Brno I.)
8. Krommelová Laura (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
Umiestnenia našich pretekárok:
9. Letkovičová Júlia (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
10. Štesová Sabina (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
14. Rusnáková Alexandra (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret juniori

Sokol Cup mládeže 1 - Brno /CZE/

28.04.2019
26 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Totušek marek (CZE-Sokol Bystřice nad Štenberkem)
2. Sármány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
3. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
3. Zdenek Jakub (CZE-USK Praha)
5. Cmiel Martin (CZE-Šerm Ostrava)
6. Chren Šimon (CZE-Bohemians Praha)
7. Holemý Vojtech (CZE-Sokol Bystřice nad Štenberkem)
8. Motl David (CZE-Jindřichúv Hradec)
Umiestnenia našich pretekárov:
10. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret juniorky

Sokol Cup mládeže - Brno /SVK/

27.04.2019
21 pretekárok z 3 štátov /CZE, HUN, SVK/

1. Udvardi Jázmin (SVK-KŠ Šamorín)
2. Kocourová Adéla (CZE-Sokol Brno I)
3. Tölgyesi Zsófia Réka (HUN-Ferencváros)
3. Macko Michaela (CZE-Sokol Brno I.)
5. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
6. Sedláková Isabela (CZE-Sokol Bystřice nad Štenberkem)
7. Rubášová Ema (CZE-Sokol Brno I.)
8. Illeková Michala (CZE-Sokol Bystřice nad Štenberkem)
Umiestnenia našich pretekárok:
10. Solobaeva Elina (SVK-KŠ Šamorín)
14. Medelská Barbora (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci (ročník 2004 a mladší)

Sokol Cup mládeže 1 - Brno /CZE/

27.04.2019
32 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
2. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
3. Cigánek Jan (CZE-Šerm Ostrava)
3. Geriš Vojtech (CZE-Sokol Brno I)
5. Knob Vladimír (CZE-Sokol Štenberg)
6. Holemý Vojtech (CZE-Sokol Bystřice nad Štenberkem)
7. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
8. Hasík Jáchym (CZE-Slezan Opava)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Balog Dávid (SVK-AŠ Bratislava)
14. Botló Dániel (SVK-KŠ Šamorín)
23. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)
28. Barborák Adam (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Hľadáme šermiarske talenty - fleuret U14

HŠT - 4. kolo - Šamorín /SVK/

26.04.2019
9 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1.Brezovský Adam (SVK-AŠ Bratislava)
2. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
3. Balog Dávid (SVK-AŠ Bratislava)
3. Botló Daniel (SVK-KŠ Šamorín)
5. Barborák Adam (SVK-STU Bratislava)
6. Federmayer Werner (SVK-AŠ Bratislava)
7. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)
8. Mits Márk (SVK-KŠ Šamorín)
9. Matrková Tamara (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Hľadáme šermiarske talenty - fleuret U12

HŠT - 4. kolo - Šamorín /SVK/

26.04.2019
14 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1.Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
2. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
3. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
3. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
5. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
6. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
7. Tresztyánszky Denis (SVK-KŠ Šamorín)
8. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)
9. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
10. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
11. Kiss Matej (SVK-KŠ Šamorín)
12. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
13. Tóth Krisztián (SVK-KŠ Šamorín)
14. Kiss Diana (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Hľadáme šermiarske talenty - fleuret U10

HŠT - 4. kolo - Šamorín /SVK/

26.03.2019
4 pretekári/ky z 1 štátu /SVK/

1. West Maximilan (SVK-KŠ Šamorín)
2. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
3. West Valentína (SVK-KŠ Šamorín)
4. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret staršie žiačky

Slovenský pohár č.4. - Šamorín /SVK/

14.04.2019
18 pretekárok z 5 štátov /AUT, CHN, CZE, HUN, SVK/

1. Yue Ruhan (CHN)
2. Badár Sonja (HUN-Halásztelek BIKE)
3. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Bartus Klaudia (HUN-Halásztelek BIKE)
5. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
6. Müller Hanna (HUN-Ferencváros)
7. Szécsi Blanka (HUN-Ferencváros)
8. Jouklová Julie (CZE-Sokol Praha Vršovice)
Umiestnenia našich pretekárok:
13. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)
17. Kiss Diana (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret starší žiaci

Slovenský pohár č.4. - Šamorín /SVK/

14.04.2019
28 pretekárov z 3 štátov /CZE, HUN, SVK/

1. Bagdány Albert (HUN-Szigetszentmiklós)
2. Horváth Keán (HUN-Ferencváros)
3. Brezovský Adam (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
3. Gergely Zoltán (HUN-Halászetek BIKE)
5. Smél László (HUN-Honvéd Budapest)
6. Balog Dávid (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
7. Tóth Barnabás (HUN-Ferencváros)
8. Kovács Milán (HUN-Ferencváros)
Umiestnenia našich pretekárov:
10. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
12. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
18. Pirog Adam (SVK-STU Bratislava)
19. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
20. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
22. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)
24. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
25. Federmayer Werner (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
26. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
28. Mits Márk (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mladšie žiačky

Slovenský pohár č.4. - Šamorín /SVK/

13.04.2019
30 pretekárok zo 4 štátov /CHN, CZE, HUN, SVK/

1. Bartus Klaudia (HUN-Halásztelek BIKE)
2. Zhou Xiyao (CHN)
3. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
5. Molnár Kincső Zsófia (HUN-Honvéd Budapest)
6. West Valentína (SVK-KŠ Šamorín)
7. Kiss Virág (HUN-Ferencváros)
8. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárok:
17. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)
21. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
24. Kiss Diana (SVK-KŠ Šamorín)
27. Neilinger Emma (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mladší žiaci

Slovenský pohár č.4. - Šamorín /SVK/

13.04.2019
32 pretekárov z 3 štátov /CZE, HUN, SVK/

1. Gyén Simon ((SVK-KŠ Šamorín)
2. Koprda Andrej ((SVK-KŠ Šamorín)
3. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
3. Koráb Tadeáš (CZE-Slezan Opava)
5. Boskó Kornél (HUN-UTE Budapest)
6. Rózsa Csanád (HUN-Honvéd Budapest)
7. Pérez Marek (CZE-Slezan Opava)
8. Bebesi Kolos (HUN-Ferencváros)
Umiestnenia našich pretekárov:
15. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
17. Kiss Matej (SVK-KŠ Šamorín)
22. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
28. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
32. Tóth Krisztián (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá sveta - fleuret kadeti

Majstrovstvá Sveta kadetov - Torun /POL/

10.04.2019
121 pretekárov z 52 štátov /ALG, ARM, AUS, AUT, BEL, BLR, BRA, BUL, CAM, CAN, CHN, CRO, CZE, DEN, EGY, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, IRL, ISR, ITA, JPN, KOR, KUW, LAT, LBN, MAS, NED, NGR, PER, PHI, POL, POR, PUR, QAT, ROU, RUS, SGP, SRB, SVK, SWE, THA, TPE, TUN, TUR, UKR, USA, VEN/

1. Baranikov Igor (RUS)
2. DeBelval Paul Antoine (FRA)
3. Xu Jie (CHN)
3. Franzoni Giuseppe (ITA)
5. Castanie Valerian (FRA)
6. Evans Cameron (GBR)
7. Guillaume Jean (FRA)
8. Mihály Andor István (HUN)
Umiestnenie nášho pretekára:
51. Kuchta Leopold Marc (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá sveta - fleuret kadetky

Majstrovstvá Sveta kadetiek - Torun /POL/

10.04.2019
112 pretekárok zo 48 štátov /ALG, AUS, AUT, BEL, BLR, BRA, BUL, CAN, CHI, CHN, COL, CRO, CZE, DEN, EGY, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, IRL, ISR, ITA, JPN, KOR, LAT, MAS, MEX, NED, NZL, PHI, POL, POR, ROU, RUS, SGP, SRB, SVK, SWE, THA, TPE, TUR, UAE, UKR, USA, VEN/

1. Scruggs Lauren (USA)
2. Hong Sein (KOR)
3. Lorenzi Margherita (ITA)
3. Rasolova Valeria (RUS)
5. Guo Jessica Zi Jia (CAN)
6. Tortelotti Lucia (ITA)
7. Rhodes Zander (USA)
8. Weintraub Maia Mei (USA)
Umiestnenia našich pretekárok:
72. BUday Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
82. Bodová Barbara (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá sveta - fleuret juniorky

Majstrovstvá Sveta junioriek - Torun /POL/

09.04.2019
144 pretekárok z 50 štátov /ALG, ARG, ARM, AUS, AUT, BLR, BRA, BUL, CAN, CHI, CHN, COL, CRO, CZE, DEN, ECU, EGY, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, IRL, ISR, ITA, JPN, KOR, LAT, MDA, MEX, NZL, PHI, POL, POR, PUR, ROU, RUS, SGP, SRB, SVK, THA, TPE, TUN, UAE, UKR, USA, VEN/

1. Scruggs Lauren (USA)
2. Favaretto Martina (ITA)
3. Park Jihee (KOR)
3. Ueno Yuka (JPN)
5. Ebert Leonie(GER)
6. Azuma Sera (JPN)
7. Ricci Marta (ITA)
8. Petrova Elena (RUS)
Umiestnenia našich pretekárok:
48. Cantucci Gaia (SVK-STU Brtislava)
89. Králiková Veronika (SVK-STU Brtislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mini žiačky

Slovenský pohár č.4. - Šamorín /SVK/

06.04.2019
19 pretekárok z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Zsigmond Eszter (HUN-Belvárosi Vívó klub)
2. Varga Zselyke (HUN-UTE Budapest)
3. West Valentína (SVK-KŠ Šamorín)
3. Bali Maja (HUN-Szigetszentmiklós)
5. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
6. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
7. Rátonyi Anna (HUN-Szigetszentmiklós)
8. Hicsák Natasa (HUN-Honvéd Budapest)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mini žiaci

Slovenský pohár č.4. - Šamorín /SVK/

06.04.2019
12 pretekárov z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Török Csanád (HUN-Szigetszentmiklós)
2. László Ábel Előd (HUN-Halásztelki BIKE)
3. Bajnok Vince (HUN-Szigetszentmiklós)
3. Lakatos Balázs (HUN-UTE Budapest)
5. Radics Péter (HUN-Honvéd Budapest)
6. Jestl Merse (HUN-Ferencváros)
7. Tóth Benjámin (HUN-Honvéd Budapest)
8. West Maximilián (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret seniori

Mainzer Stadtmeistershaften - Mainz Gonsenheim /GER/

31.03.2019
17 pretekárov zo 5 štátov /FRA, GER, NED, SVK, USA/

1. Kuchta Leopold (SVK-KŠ Šamorín)
2. Mosbach Denis (GER)
3. Herzhoff Julius (NED)
3. Ralle Alexander (GER)
5. Kneer Emil (GER)
6. Ferizi Florian (GER)
7. Plechninger Christian (GER)
8. Valentin Thibault (FRA)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret kadeti

Mainzer Stadtmeistershaften - Mainz Gonsenheim /GER/

30.03.2019
15 pretekárov z 2 štátov /GER, SVK/

1. Kuchta Leopold (SVK-KŠ Šamorín)
2. Ritthaller Fin (GER)
3. Eulenburg Julian (GER)
3. Borchetz Moritz (GER)
5. Jagella Lukasz (GER)
6. Harris Quin (GER)
7. Gersch Emil (GER)
8. Emerich Jaron (GER)

Resultatsres

Európsky pohár U23 - fleuret seniorky

Sokol Cup - Brno /SVK/

24.03.2019
43 pretekárok z 11 štátov /AUT, BLR, CZE, CRO, FIN, HUN, ISR, ITA, MDA, RUS, SVK, /

1. Cammilletti Marta (ITA)
2. Mesteri Viktória (HUN-UTE Budapest)
3. Kozaeva Polina (RUS)
3. Tsibirova Kamilla (RUS)
5. Melnikova Maria (RUS)
6. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)
7. Ceres Anastasia (MDA)
8. Bímová Andrea (CZE-USK Praha)
Umiestnenia našich pretekárok:
15. Cellerová Michala (SVK-STU Bratislava)
23. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
27. Udvadi Jázmin (SVK-KŠ Šamorín)
42. Bartalová Vivien (SVK-KŠ Šamorín)
43. Medelská Barbara (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret staršie žiačky U15

Challenge WRATISLAVIA - Wroclav /POL/

24.03.2019
219 pretekárok z 19 štátov /AUT, BLR, BUL, CZE, CRO, DEN, GBR, GER, HUN, IRL, ISR, LAT, NED, POL, ROU, RUS, SCO, SVK, UKR, USA, WAL/

1. Babaeva Diana (RUS)
2. Žurawska Karolina (POL)
3. Krasnoperova Irina (RUS)
3. Abdullina Azaliia (RUS)
5. Semper Nelly (GER)
6. Petrenko Olga (RUS)
7. Koster Tessa (NED)
8. Feretti Anna Rebecca (USA)
Umiestnenia našich pretekárok:
53. Solobaeva Elina (SVK-KŠ Šamorín)
137. Letkovičová Júlia (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladšie žiačky U13

Challenge WRATISLAVIA - Wroclav /POL/

24.03.2019
219 pretekárok z 19 štátov /CRO, CZE, CYP, GBR, GER, GRE, HUN, ISR, LAT, MDA, NED, POL, ROU, RUS, SCO, SVK, UKR, USA, WAL/

1. Zorina Irina (RUS)
2. Pevzner Victoria (USA)
3. Koren Lili Peer (ISR)
3. Tsang Amelie (GBR)
5. Yoshimori Rachika (NED)
6. Zaharova Victoria (MDA)
7. Reutova Elizaveta (RUS)
8. Wojtas hanna (POL)
Umiestnenia našich pretekárok:
129. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)
167. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mini žiačky U11

Challenge WRATISLAVIA - Wroclav /POL/

24.03.2019
147 pretekárok z 18 štátov /BLR, CHN, CZE, CRO, CYP, GBR, GER, HUN, IRL, ISR, LAT, NED, POL, ROU, RUS, SCO, SVK, UKR/

1. Kuritzky Gili (ISR)
2. Komarova Elena (RUS)
3. Makowska Karolina (POL)
3. Korol Marina (RUS)
5. Zsigmond Eszter (HUN-Belvárosi vívó klub)
6. Bartol Michalina (POL)
7. Kuchenbecker Lotte (GER)
8. Prokhorova Alena (RUS)
Umiestnenia našich pretekárok:
35. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
44. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
63. West Valentínka (SVK-KŠ Šamorín)
71. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci U15

Challenge WRATISLAVIA - Wroclav /POL/

23.03.2019
229 pretekárov z 26 štátov /AUT, BLR, BUL, CRO, CZE, DEN, ENG, FRA, GBR, GER, HUN, IRL, ISR, ITA, KSA, LAT, NED, POL, ROU, RUS, SCO, SVK, SWE, UKR, USA, WAL/

1. Anane Anas (FRA)
2. Cook Jamie (SCO)
3. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
3. Puzankov Pavel (RUS)
5. Gawenda Patryk (POL)
6. Tomeczek kamil (POL)
7. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
8. Gafe Alekss (LAT)
Umiestnenia našich pretekárov:
115. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
127. Brezovský Adam (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
135. Balog David (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
150. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)
202. Barborák Adam (SVK-STU Bratislava)
212. Pirog Adam (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladší žiaci U13

Challenge WRATISLAVIA - Wroclav /POL/

23.03.2019
278 pretekárov z 26 štátov /AUT, BUL, CZE, CRO, CYP, DEN, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, IRL, ISR, KSA, LAT, MDA, NED, POL, ROU, RUS, SCO, SVK, SWE, UKR, USA, WAL/

1. Demesh Georgy (RUS)
2. Sosnov David (GBR)
3. Akimov Matvei (RUS)
3. Fogt Jakub (POL)
5. Grebennikov Matvey (RUS)
6. Dijkstra Michael (NED)
7. Chashchin Dmitrii (RUS)
8. Podlyas Arik (ISR)
Umiestnenia našich pretekárov:
66. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
73. Botló Dániel (SVK-KŠ Šamorín)
150. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
202. Koprda Andrei (SVK-KŠ Šamorín)
237. Kiss Matej (SVK-KŠ Šamorín)
265. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladší žiaci U11

Challenge WRATISLAVIA - Wroclav /POL/

23.03.2019
185 pretekárov z 21 štátov /BLR, CHN, CYP, CRO, CZE, DEN, ENG, GBR, GER, HUN, FRA, ISR, ITA, LAT, NED, POL, ROU, RUS, SVK, UKR, USA/

1. Lemberger Eitan (ISR)
2. Kardys Alex (POL)
3. Kazantsev Ivan (RUS)
3. Murawjow Victor (FRA)
5. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
6. Koren Evyatar (ISR)
7. Truczinski Dominik (POL)
8. Sukhalet Yahor (BLR)
Umiestnenia našich pretekárov:
12. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
19. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
20. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
73. Tresztyánszky Denis (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár U23 - fleuret seniori

Sokol Cup - Brno /SVK/

23.03.2019
75 pretekárov z 13 štátov /AUT, BLR, CZE, CRO, GEO, HUN, ISR, ITA, LAT, MDA, RUS, SVK, SWE/

1. Lomtev Evgeniy (RUS)
2. Dal Santo Alvise (ITA)
3. Zhuravlev Vladislav (RUS)
3. Totušek Marek (CZE-Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
5. Lahunou Uladzislau (BLR)
6. Kurylovich Uladzislau (BLR)
7. Galuashvili Lasha (GEO)
8. Fruhauf Benjamin (HUN-Törekvés Budapest)
Umiestnenia našich pretekárov:
26. Králik Andrej (SVK-STU Bratislava)
33. Blanár Samuel (SVK-STU Bratislava)
54. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Grand prix FIE - fleuret seniori

Absolut fencing gear Grand Prix - Anaheim /USA/

15.-17.03.2019
187 pretekárov z 42 štátov /ARG, AUS, AUT, BRA, CAN, CHN, COL, CRO, CZE, CYP, DEN, DOM, EGY, ESP, FRA, GBR, GER, HKG, HUN, IRL, ISR, ITA, JAM, JPN, KOR, KUW, LAT, MDA, MEX, NCA, PER, PHI, POR, PUR, RUS, SGP, SVK, TOG, TPE, TUR, UKR, USA/

1. Mertine Julien (FRA)
2. Marini Tomasso (ITA)
3. Cheung Ka Long (SGP)
3. Foconi Alessio (ITA)
5. Cassara Andrea (ITA)
6. Massialas Alexander (USA)
7. Choupenitch Alexander (CZE-Sokol Brno I)
8. Aspromonte Valerio (ITA)
Umiestnenia našich pretekárov:
165. Serri Cedrik (SVK-STU Bratislava)

Slovenský pohár - fleuret kadetky

26. Jarní pohár - Praha /CZE/

17.03.2019
15 pretekárok z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Illeková Michala (CZE-Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
2. Budasy Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Musílková Veronika (CZE-USK Praha)
3. Víchová Dorota (Klub šermu Zlín)
5. Cséfalvayová Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
6. Prokešová barbora (CZE-USK Praha)
7. Zezulová Barbora (Slezan Opava)
8. Solobayeva Elina (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret kadeti

26. Jarní pohár - Praha /CZE/

17.03.2019
22 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Sarmány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
2. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
3. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
3. Hromádka Petr (SVK-Šerm Liberec)
5. Cigánek Jan (CZE-Šerm Ostrava)
6. Slezák Martin (CZE-Sokol Brno I)
7. Grufík Michal (CZE-Slezan Opava)
8. Kozák Pavel (CZE-Šerm Ostrava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci (r. 2005 a ml.)

Fülöp Mihály Magyar Kupa - Zalaegerszeg /HUN/

17.03.2019
49 pretekárov z 3 štátov /HUN, ROU, SVK/

1. Bagdány Albert (HUN-Szigetszentmiklós)
2. Pop Nicolas (ROU)
3. Horváth Keán (HUN-Ferencváros)
3. Rubin Mattia (HUN-TUS)
5. Budaházi Ambrus (HUN-Törekvés Budapest)
6. Nojea Razvan (ROU)
7. Bálint Álmos (HUN-Törekvés Budapest)
8. Tóth Barnabás (HUN-Ferencváros)
Umiestnenia našich pretekárov:
34. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)
36. Barborák Adam (SVK-STU Bratislava)
47. Federmayer Werner (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret kadetky (r. 2004 a ml.)

Fülöp Mihály Magyar Kupa - Zalaegerszeg /HUN/

17.03.2019
29 pretekárok z 3 štátov /HUN, ROU, SVK/

1. Kovács Réka (HUN-Törekvés Budapest)
2. Wolf Eszter (HUN-Csomorkány)
3. Frommer Éva Rebeka (HUN-UTE Budapest)
3. Tóth Kata Róza (HUN-Halásztelki Bike)
5. Szurmai Laura (HUN-UTE Budapest)
6. Szeder Anna (HUN-Törekvés Budapest)
7. Török Boglárka (HUN-Honvéd Budapest)
8. Nádasddy Anna (HUN-Halásztelki Bike)
Umiestnenia našich pretekárok:
20. Letkovičová Júlia (SVKAŠ Bratislava)
22. Rusňáková Alexandra (SVK-AŠ Bratislava)
26. Šteisová Sabina (SVK-AŠ Bratislava)
29. Krommelová Laura (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret kadeti (r. 2004 a ml.)

Fülöp Mihály Magyar Kupa - Zalaegerszeg /HUN/

16.03.2019
29 pretekárov z 3 štátov /HUN, ROU, SVK/

1. Bagdány Albert (HUN-Szigetszentmiklós)
2. Takács Kornél (HUN-Honvéd Budapest)
3. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
3. Tabajdi Zsombor (HUN-Honvéd Budapest)
5. Papp Medárd (HUN-Csomorkány)
6. Budaházi Ambrus (HUN-Törekvés Budapest)
7. Tóth Zsombor (HUN-Ferencváros)
8. Horváth Keán (HUN-Ferencváros)
Umiestnenia našich pretekárov:
14. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci (r. 2006 a ml.)

Fülöp Mihály Magyar Kupa - Zalaegerszeg /HUN/

16.03.2019
38 pretekárov z 3 štátov /HUN, ROU, SVK/

1. Rubin Mattia (HUN-TUS)
2. Nagy Huba (HUN-SZTE VK)
3. Branislav Lančarič (SVK-KŠ Šamorín)
3. Spitz Lóránt (HUN-Törekvés Budapest)
5. Borka Márton (HUN-Törekvés Budapest)
6. Horváth Ákos (HUNB-Törekvés Budapest)
7. Schmél László (HUN-Honvéd Budapest)
8. Benedek Csongor (HUN-Zalaegerszeg)
Umiestnenia našich pretekárov:
21. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
26. Botló Dániel (SVK-KŠ Šamorín)
30. Rozmus Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
59. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Hľadáme šermiarske talenty - fleuret U14

HŠT - 3. kolo - Bratislava /SVK/

10.03.2019
9 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1.Brezovský Adam (SVK-AŠ Bratislava)
2. Balog Dávid (SVK-AŠ Bratislava)
3. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
3. Botló Daniel (SVK-KŠ Šamorín)
5. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)
6. Barborák Adam (SVK-STU Bratislava)
7. Rusňáková Alena (SVK-AŠ Bratislava)
8. Krommelová Laura (SVK-AŠ Bratislava)
9. Mits Márk (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Hľadáme šermiarske talenty - fleuret U12

HŠT - 3. kolo - Bratislava /SVK/

10.03.2019
12 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1.Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
2. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
3. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
3. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
5. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
6. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
7. Tresztyánszky Denis (SVK-KŠ Šamorín)
8. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
9. Kiss Matej (SVK-KŠ Šamorín)
10.Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
11. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)
12. Tóth Krisztián (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Hľadáme šermiarske talenty - fleuret U10

HŠT - 3. kolo - Bratislava /SVK/

10.03.2019
4 pretekári/ky z 1 štátu /SVK/

1. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
2. West Maximilan (SVK-KŠ Šamorín)
3. West Valentína (SVK-KŠ Šamorín)
3. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá Európy - fleuret juniorky družstvá

Majstrovstvá európy junioriek družstiev - Foggia /ITA/

03.03.2019
13 družstiev z 13 štátov /CZE, DEN, FIN, FRA, GBR, GER, HUN, ITA, POL, ROU, RUS, SVK, UKR/

1. ITALIA - /M.Favaretto, S.Puglia, M.Ricci, S.Rossini/
2.RUSIA - /A.Udovichenko, A.Sunduchkova, E.Petrova, A.Bikbulatova/
3. HUNGARY - /N.Hajas, L.Zs.Hanzl, A.Szantay, A.Pöltz/
4. GERMANY - /A.Dhuique-Hein, A.Kirch, P. Ueltgesforth, S.Werner/
5. FRANCE - /A.DeBrem, E.Lacheray, J.Marechal, C.Darde/
6. POLAND - /M.Lawska, M.Mech, R.Tomczak, A.Jeglinska/
7. ROMANIA - /R.Candescu, A.Gheorghe, A.Saveanu, T.Sirbu/
8. UKRAINE - /N.Hajas, L.Zs.Hanzl, A.Szantay, A.Pöltz/
Umiestnenie nášho družstva:
12. SLOVAKIA - /V. Králiková, G.Cantucci, J. Udvardi/

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret seniori

Svetový pohár seniori - Káhira /EGY/

01.-02.03.2019
175 pretekárov z 34 štátov /AUS, BEL, BRA, CAN, CHN, CRO, CZE, CYP, DEN, EGY, ESP, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, IRL, ITA, JAM, JPN, KOR, KUW, NED, PER, POL, POR, RUS, SGP, SVK, TUR, UAE, UKR, USA/

1. Garozzo Daniele (ITA)
2. LePechoux Erwan (FRA)
3. Avola Giorgio (ITA)
3. Massialas Alexander (USA)
5. Foconi Alessio (ITA)
6. Meinhardt Gerek (USA)
7. Itkin Nick (USA)
8. Lee Kvanghyun (KOR)
Umiestnenia našich pretekárov:
100. Serri Cedrik (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret seniorky

Svetový pohár senioriek - Káhira /EGY/

01.-02.03.2019
141 pretekárok z 22 štátov /ARG, AUS, CAN, CHN, EGY, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, HUN, ITA, JPN, KOR, MAR, NED, POL, RUS, SVK, TUR, UKR, USA/

1. Deriglazova Ina (RUS)
2. Volpi Alice (ITA)
3. Kiefer Lee (USA)
3. Tsuji Sumire (JPN)
5. Errigo Arianna (ITA)
6. Blow Iman (USA)
6. Kreiss fanni (HUN-UTE Budapest)
8. Blaze Anita (FRA)
Umiestnenia našich pretekárok:
90. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci

Edi Schwartzer Jugendturnier 2019 - Mődling /AUT/

02.03.2019
33 pretekárov zo 6 štátov /AUT, CZE, HUN, SLO, SVK, SUI/

1. Morgunov Marc (AUT)
2. Kovács Milán (HUN-Ferencváros)
3. Hassík Jáchym (CZE-Sokol Brno I)
3. Schmél László (HUN-Honvéd Budapest)
5. Horváth Kean (HUN-Ferencváros)
6. Brezovský Adam (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
7. Pecnik Georg (AUT)
8. Poprask Mark (SLO)
Umiestnenia našich pretekárov:
14. Balog David (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Majstrovstvá Európy - fleuret kadetky

Majstrovstvá Európy junioriek - Foggia /ITA/

01.03.2019
66 pretekárok z 20 štátov /AUT, CZE, DEN, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, ITA, LAT, MDA, POL, POR, ROU, RUS, SVK, SWE, UKR/

1. Rossini Serena (ITA)
2. Udovichenko Anna (RUS)
3. Favaretto Martina (ITA)
3. Bikblatova Adelina (RUS)
5. Sunduchkova Aleksandra (RUS)
6. De Brem Aude (FRA)
7. Saveanu Anca (ROU)
8. Hajas Nóra (HUN-Törekvés Budapest)
Umiestnenia našich pretekárok:
38. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
51. Udvardi Jázmin (SVK-KŠ Šamorín)
54. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá Európy - fleuret kadetky

Majstrovstvá Európy kadetiek - Foggia /ITA/

24.02.2019
83 pretekárok z 27 štátov /AUT, BEL, BLR, CRO, CZE, DEN, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, IRL, ISR, ITA, LAT, NED, POL, POR, ROU, RUS, SRB, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. Calvanese Matilde (ITA)
2. Nekifor Erika (HUN-Törekvés Budapest)
3. Lorenzi Margherita (ITA)
3. Korablina Aleksandra (RUS)
5. Solodkiha Jekaterina (LAT)
6. Budenko Katerina (UKR)
7. Ulasava darya (BLR)
8. Rassolova Valeria (RUS)
Umiestnenia našich pretekárok:
78. BUday Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
82. Bodová Barbara (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladší žiaci (r. 2008 a ml.)

Valašský fleuret - Zlín /CZE/

24.02.2019
19 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
2. Jakub Rozmuš (SVK-KŠ Šamorín)
3. Tresztyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)
3. Kostka Jan (CZE-Šerm Ostrava)
5. Pérez Marek (CZE-Slezan Opava)
6. Kavecký Max (CZE-Slezan Opava)
7. Vyskočil Eliáš (CZE-USK Praha)
8. Dvořák Ondřej (CZESokol Brno I)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci (r. 2006 a ml.)

Valašský fleuret - Zlín /CZE/

23.02.2019
30 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Holý Lev (CZE-Sokol Brno I)
2. Dyntar Lukáš (CZE-Orel Hradec Králové)
3. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
3. Koráb Tadeáš (CZE-Slezan Opava)
5. Šindler Jan (CZE-Baník Most)
6. Chleboun Matyáš (CZE-Šerm Ostrava)
7. Biroš Samuel (CZE-Sokol Brno I)
8. Kučera David (CZE-Baník Most)
Umiestnenia našich pretekárov:
12. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniorky družstvá

Svetový pohár junioriek družstiev - Mödling /AUT/

17.02.2019
14 družstiev z 14 štátov /AUT, CAN, CZE, FRA, GBR, GER, HUN, ITA, JPN, POL, ROU, RUS, SVK, USA /

1. ITALIA - /M.Favaretto, S.Puglia, M.Ricci, S.Rossini/
2.RUSIA - /A.Udovichenko, A.Sunduchkova, E.Petrova, A.Bikbulatova/
3. FRANCE - /A.DeBrem, E.Lacheray, J.Marechal, C.Darde/
4. POLAND - /M.Lawska, M.Mech, R.Tomczak, D.Wasilczuk/
5. USA - /S.Binder, D.Devore, M.M.Weintraub, E.Zhou/
6. JAPON - /S.Takezawa, A.Kano, M.Sakai, Y.Tosa/
7. GERMANY - /A.Dhuique-Hein, A.Kirch, S.I. Brunets, S.Werner/
8. HUNGARY - /N.Hajas, L.Zs.Hanzl, A.Szantay, A.Pöltz/
Umiestnenie nášho družstva:
14. SLOVAKIA - /V. Králiková, G.Cantucci, V.Bartalová/

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniorky

Svetový pohár junioriek - Mödling /AUT/

16.02.2019
131 pretekárok z 25 štátov /AUT, BEL, CAN, COL, CZE, DEN, ESP, FRA, GER, GBR, HUN, HKG, ITA, JPN, POL, POR, ROU, RUS, SGP, SVK, TPE, TUR, VEN, UAE, USA/

1. Favaretto Martina (ITA)
2. Udovichenko Anna (RUS)
3. Deschner Stefani (USA)
3. Lacheray Eva (FRA)
5. Favaretto Martina (ITA)
6. Tan Helen (USA)
7. Mak Tinney (CAN)
8. Rossini Serena (ITA)
Umiestnenia našich pretekárok:
79. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
89. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)
103. Bartalová Vivien (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret staršie žiačky

Slovenský pohár č.3. - Šamorin /SVK/

10.02.2019
4 pretekárky z 1 štátu /SVK/

1. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
2. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Rusňáková Alexandra (SVK-AŠ Bratislava)
3. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret starší žiaci

Slovenský pohár č.3. - Šamorín /SVK/

10.02.2019
15 pretekárov z 3 štátov /CZE, HUN, SVK/

1. Rubin Matia (HUN-TUS)
2. Brezovský Adam (SVK-AŠ Bratislava)
3. Balog David (SVK-AŠ Bratislava)
3. Knob Vladimír (CZE-Sokol Štenberg)
5. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
6. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)
7. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
8. Tresztyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
10. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
14. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
13. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
14. Gerhát Simon (SVK-AŠ Bratislava)
15. Tóth Krisztián (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadeti družstvá

Golden Team Cup - Varšava /POL/

10.02.2019
35 družstiev z 13 štátov /BLR, CHI, CRO, DEN, FRA, GBR, IRI, LAT, NED, POL, SVK, TUR, UKR/

1. FRANCE 1 - /F.Baudchon, V.Castanie, P.A.DeBelval, A.Spichiger/
2. UNITED KINGDOM - /C.Evans, H.Gray, W.Lonsdale, R.Rhys-Pollyt/
3. FRANCE 2 - /E.Changon, P.Gerardin, J.Guillaume, T.Payelle/
4. POLAND 1 - /M.Biedrzycki, A.Jakubowski, Sz.Mlicki, A.Podralski/
5. FRANCE 4 - /W.Abdeljalil, A.Anane, Ch. Cormier/
6. POLAND 3 - /W.Downiar, P.Ginda, B.MajewskiM.Plaszczewski/
7. POLAND 2 - /T.Gorczyca, P.Kaskow, M.Kwiatkowski, K.Lopatnyiuk/
8. SLOVAKIA - /Z.Sármány, B.György, A.Fazekas/

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadetky družstvá

Európsky pohár kadetiek družstiev - Satu Mare /ROU/

10.02.2019
18 družstiev z 9 štátov /BUL, FRA, HUN, NED, POL, ROU, SVK, SWE, UKR/

1. FRANCE - /C.Darde, L.Lezinska, V.Marcaillou, V.Thepaut/
2. ROMANIA - /E.Corbu, A.Dinca, T.Sofran, K.Vasile/
3. UKRAINE - /N.Korlat, N.Koval, A.Poloziuk, O.Sopit/
4. UKRAINE 4 - /V.Semenova, S.Sopit, M.Syzareva, A.Yerofieienko/
5. HUNGARY - /L.Cékmán, H.Fekete, V.Fenyvesi, L.Kalocsay/
6. POLAND - /K.Kanas, E.Krec, A.Sroka, N.Wozniak/
7. SWEDEN - /F.Athlin, T.Moberg, A.Poppel, M.Schreiber/
8. UKRAINE 2 - /A.Blokhina, M.Mykhalova, S.Orlova, A.Osadcha/
Umiestnenie nášho družstva:
11. SLOVAKIA - /B.Buday, B.Bodová, R.Cséfalvayová, J.Letkovičová/

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mladšie žiačky

Slovenský pohár č.3. - Šamorin /SVK/

09.02.2019
11 pretekárok z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
2. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Molnár Kincső Szófia (HUN-Honvéd Budapest)
3. Oszmanaj Admira (HUN-Honvéd Budapest)
5. László Hanna (HUN-Halásztelki BIKE)
6. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
7. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)
8. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárok:
9. Kiss Diana (SVK-KŠ Šamorín)
10. West Valentínka (SVK-KŠ Šamorín)
11. Danczy Gréta (HUN-Halásztelki BIKE)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mladší žiaci

Slovenský pohár č.3. - Šamorín /SVK/

09.02.2019
20 pretekárov zo 4 štátov /CZE, HUN, POL, SVK/

1. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
2. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
3. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
3. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
5. Orowecz Gergely (HUN-Honvéd Budapest)
6. Grósz Roland (HUN-Honvéd Budapest)
7. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
8. Király Szabolcs (HUN-Halásztelki BIKE)
Umiestnenia našich pretekárov:
10. Koprda Andrej ((SVK-KŠ Šamorín)
12. Tresztyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)
13. Tóth Krisztián (SVK-KŠ Šamorín)
15. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
18. Kiss Matej (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadeti

XII. Witold Woydaś foil - Varšava /POL/

09.02.2019
171 pretekárov z 23 štátov /BEL, BLR, CAN, CHI, CRO, CZE, DEN, FRA, GBR, HUN, IRI, IRL, ISR, ITA, LAT, NED, POL, ROU, SVK, TUR, UKR, USA, UZB/

1. DeBelval Paul Antonie (FRA)
2. Guillaume Jean (FRA)
3. Abidi Neil (FRA)
3. Chagnon Eliot (FRA)
5. Abdeljalil Wael (FRA)
6. Castanie Valerian (FRA)
7. Horn Nielsen Christopher (DEN)
8. Tóth gergely (HUN-Törekvés Budapest)
Umiestnenia našich pretekárov:
38. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
67. Sármány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
83. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadetky

Stahl Ecaterina memorial - Satu Mare /ROU/

09.02.2019
89 pretekárok z 13 štátov /BEL, BUL, CRO, CZE, FRA, GER, HUN, NED, POL, ROU, SVK, SWE, UKR/

1. Thepault Venissia (FRA)
2. Poloziuk Alina (UKR)
3. Sizareva Maria (UKR)
3. Leziňska Lisa (FRA)
5. Sopit Olga (UKR)
6. Schreiber Miriam (SWE)
7. Korlat Nikoletta (UKR)
8. Corbu Emilia (ROU)
Umiestnenia našich pretekárok:
15. Buday Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
20. Bodová Barbara (SVK-KŠ Šamorín)
40. Cséfalvayová rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
77. Letkovičová Júlia (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Grand Prix - fleuret seniori

Challenge INALPI - Torino /ITA/

09.-10.02.2019
219 pretekárov z 49 štátov /ARG, AUS, AUT, BEL, BRA, CAN, CHI, CHN, CIV, COL, CRO, CZE, CYP, DEN, EGY, ESP, FRA, GBR, GEO, GER, GRE, HKG, HUN, IRL, ISR, ITA, JAM, JPN, KOR, KUW, MAR, MDA, MEX, NED, PER, PHI, POL, POR, PUR, RUS, SGP, SVK, TOG, TPE, TUN, TUR, UKR, USA, QAT/

1. Imboden race (USA)
2. Cheung Ka Long (HKG)
3. Foconi Alessio (ITA)
3. Meinhard Gerek (USA)
5. Cheremisinov alexei (RUS)
6. Safin Timur (RUS)
7. Massialas alexander (USA)
8. Avola Giorgio (ITA)
Umiestnenia našich pretekárov:
96. Serri Cedrik (SVK-STU Bratislava)
208. Králik Andrej (SVK-STU Bratislava)

Grand Prix - fleuret seniorky

Grand Prix senioriek - Torino /ITA/

08.-10.02.2019
169 pretekárok z 34 štátov /AUS, AUT, ARG, BRA, CAN, CHI, CHN, COL, CZE, DEN, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, HKG, HUN, IRL, ISR, ITA, JPN, KOR, MAR, MEX, NED, POL, ROU, RUS, SVK, TUN, TUR, UKR, USA, VEN/

1. Volpi Alice (ITA)
2. Di Francisca Elisa (ITA)
3. Ivanovba Anastasia (RUS)
3. Palumbo Francescaa (ITA)
5. Deriglazova Ina (RUS)
6. Ebert Leoni (GER)
7. Mancini Camilla (ITA)
8. Korobeinikova Larisa (RUS)
Umiestnenia našich pretekárok:
100. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret žiaci (ročník 2005 a mladší)

IV. Balassi Kupa - Esztergom /HUN/

03.02.2019
41 pretekárov zo 4 štátov /CZE, HUN, ROU, SVK/

1. Bagdány Albert (HUN-Szigetszentmiklós)
2. Tóth Barnabás (HUN-Ferencváros)
3. Benyus András (HUN-Törekvés Budapest)
3. Rubin Mattia (HUN-TUS)
5. Vasvári Bence (HUN-Törekvés Budapest)
6. Horváth Keán (HUN-Ferencváros)
7. Pop Nicolas (ROU)
8. Nojea Razvan (ROU)
Umiestnenia našich pretekárov:
10. Brezovský Adam (SVK-AŠ Bratislava)
34. Balog david (SVK-AŠ Bratislava)
35. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret žiačky (ročník 2004 a mladšie)

IV. Balassi Kupa - Esztergom /HUN/

03.02.2019
20 pretekárok z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Názer Lili (HUN-UTE Budapest)
2. Frommer Eva Rebeka (HUN-UTE Budapest)
3. Szurmai Laura (HUN-UTE Budapest)
3. Wolf Eszter (HUN-Csomorkány)
5. Balog Virág Luca (HUN-Ferencváros)
6. Kovács Réka (HUN-Törekvés Budapest)
7. Szilasi Réka (HUN-Győr)
8. Kardos hanga (HUN-Törekvés Budapest)
Umiestnenia našich pretekárok:
15. Solobaeva Elina (SVK-KŠ Šamorín)
18. Šteisová sabina (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret žiačky (ročník 2006 a mladšie)

IV. Balassi Kupa - Esztergom /HUN/

03.02.2019
51 pretekárok zo 4 štátov /CHN, HUN, ROU, SVK/

1. Sperka Jázmin (HUN-Honvéd Budapest)
2. Papp Jázmin (HUN-Csomorkány)
3. Miti Bikfalvy Ingrid (ROU)
3. Yue Ruhan (CHN)
5. Tóth Anna (HUN-Törekvés Budapest)
6. Szeverényi Sára (HUN-Törekvés Budapest)
7. Tóth Léna Sára (HUN-Halásztelki BIKE)
8. Male Enya (ROU)
Umiestnenia našich pretekárok:
18. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
37. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
38. Izsóf Veronika (SVK-Štúrovo)
48. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniorky družstvá

Svetový pohár junioriek družstiev - Bochum /GER/

03.02.2019
14 družstiev z 14 štátov /BRA, CHI, DEN, GBR, GER, HUN, FRA, ITA, JPN, KAZ, POL, RUS, SVK, UKR/

1. ITALIA - /M.Favaretto, A.Pappone, M.Ricci, S.Rossini/
2. POLAND - /M.Lawska, M.Mech, R.Tomczak, A.Jeglinska/
3. FRANCE - /A.DeBrem, V.Thepaut, J.Marechal, C.Darde/
4. RUSIA - /A.Udovichenko, A.Sunduchkova, V.Anaschenkova, A.Bikbulatova/
5. JAPON - /R.Hosono, A.Kano, M.Sakai, Y.Tosa/
6. CHILE - /L.Montecinos, A.Inostroza, K.Proestakis, A.Calle/
7. GERMANY - /A.Dhuique-Hein, A.Kirch, S.I. Brunets, S.Werner/
8. HUNGARY - /N.Hajas, L.Zs.Hanzl, A.Szantay, K.Zsoldosi/
Umiestnenie nášho družstva:
11. SLOVAKIA - /G.Cantucci, J.Udvardi, V.Bartalová/

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniorky

Svetový pohár junioriek - Bochum /GER/

02.02.2019
131 pretekárok z 28 štátov /ARG, AUS, AUT, BRA, CHI, CHN, COL, CZE, DEN, ESP, FRA, GBR, GER, HUN, IRL, ISR, ITA, JPN, KAZ, POL, POR, ROU, RUS, SVK, TUR, UKR, USA, VEN/

1. Favaretto Martina (ITA)
2. Ebert Leonie (GER)
3. Puglia Serena (ITA)
3. Rossini Serena (ITA)
5. Hajas Nóra (HUN+-Törekvés Budapest)
6. Ricci Marta (ITA)
7. Memoli Claudia (ITA)
8. Lawska Magdalena (POL)
Umiestnenia našich pretekárok:
62. Udvardi Jázmin (SVK-KŠ Šamorín)
64. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)
127. Bartalová Vivien (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniori

Svetový pohár juniorov - Leszno /POL/

02.02.2019
182 pretekárov z 34 štátov /ARG, AUT, BEL, BLR, CAN, CHI, CRO, CZE, DEN, EGY, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, HUN, ISL, ISR, ITA, JPN, KAZ, LAT, NED, POL, POR, RUS, SRB, SVK, SWE, TUR, UKR, USA, QAT, VEN/

1. Marini Tommaso (ITA)
2. Borodachev kiril (RUS)
3. Hamza mohamed (EGY)
3. Mylnikov Vladislav (RUS)
5. Troshin Ivan (RUS)
6. Ueno Yuto (JPN)
7. Servello Augusto Antonio (ARG)
8. Spichiger Amand (FRA)
Umiestnenia našich pretekárov:
177. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)

Medzinárodný turnaj - fleuret žiaci (ročník 2004 a mladší)

IV.Balassi Kupa - Esztergom /HUN/

02.02.2019
30 pretekárov zo 4 štátov /CZE, HUN, ROU, SVK/

1. Bagdány Albert (HUN-Szigetszentmiklósi TE)
2. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
3. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
3. Skorka Csongor (HUN-Ferencváros)
5. Tóth Zsombor (HUN-Ferencváros)
6. Nakk Balázs (HUN-Törekvés Budapest)
7. Takács Kornél (HUN-Honvéd Budapest)
8. Vid Attila (HUN-Ferencváros)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret žiaci (ročník 2006 a mladší)

IV. Balassi Kupa - Esztergom /HUN/

02.02.2019
79 pretekárov z 5 štátov /CHN, CZE, HUN, ROU, SVK/

1. Rubin Mattia (HUN-TUS)
2. Holý Lev (CZE-Sokol Brno)
3. Býnyik Natániel Ruben (HUN-Halásztelki Bike)
3. Nagy Huba (HUN-SZTE VK)
5. Schmél László (HUN-Honvéd Budapest)
6. Spitz Lóránt (HUN-Törekvés Budapest)
7. Borka Márton (HUN-Törekvés Budapest)
8. Orovecz Gergely (HUN-Honvéd Budapest)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
17. Rozmuš jakub (SVK-KŠ Šamorín)
23. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
55. Batka Attila (SVK-Štúrovo)
56. Kiss Mátyás (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadeti

Európsky pohár kadetov - Rím /ITA/

27.01.2019
166 pretekárov z 22 štátov /ARG, AUS, BEL, BRA, CHI, CRO, CHN, CRO, ESP, FRA, GBR, GER, GRE, IRL, ISR, ITA, JOR, NGR, QAT, ROU, SVK, USA/

1. Chen James (USA)
2. Martini Tomasso (ITA)
3. Emmer Chase (USA)
3. Yu Eric (USA)
5. De Belval Paul-Antonie (FRA)
6. Panazzolo Matteo (ITA)
7. Castanie Valerian (FRA)
8. Baudchon Florent (FRA)
Umiestnenia našich pretekárov:
14. Zoltán Sármány (SVK-KŠ Šamorín)
92. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mini žiačky

Slovenský pohár č.3. - Šamorín /SVK/

26.01.2019
8 pretekárok z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
2. West Valentínka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Rékási Flóra (HUN-Halásztelki BIKE)
3. Hicsák Natasa (HUN-Honvéd Budapest)
5. Batka Réka (HUN-Esztergom)
6. Kenesey Leila (HUN-Esztergom)
7. Rajta Zita (HUN-Halásztelki BIKE)
8. Bartus Bianca (HUN-Halásztelki BIKE)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mini žiaci

Slovenský pohár č.3. - Šamorín /SVK/

26.01.2019
7 pretekárov z 2 štátov /HUN, SVK/

1. László Ábel Előd (HUN-Halásztelki BIKE)
2. West Maximilian (SVK-KŠ Šamorín)
3. Radics Péter (HUN-Honvéd Budapest)
3. Kránitz Gergő (HUN-Honvéd Budapest)
5. Fülöp Emil (HUN-Halásztelki BIKE)
6. Nyilas Merse (HUN-Halásztelki BIKE) 7. Stan-Ballai Alex (HUN-Halásztelki BIKE)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret seniori

Svetový pohár seniorov - Tokyo /JPN/

25.-26.01.2019
195 pretekárov z 32 štátov /AUS, BRA, CAN, CHN, CYP, CZE, DEN, EGY, ESP, FRA, GBR, GER, GHA, HKG, HUN, IRL, ITA, JPN, KOR, KUW, PER, PHI, POL, RUS, SGP, SVK, THA, TPE, TUR, TUN, UKR, USA/

1. Kruse Richard (GBR)
2. Imboden Race (USA)
3. Foconi Alesio (ITA)
3. Garozzo Daniele (ITA)
5. Heo Jun (KOR)
6. Joppich Peter (GER)
7. Arslanov Timur (RUS)
8. hamley Watson Miles (USA)
Umiestnenia našich pretekárov:
128. Serri Cedrik (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret seniorky

Svetový pohár senioriek - St.Maur /FRA/

25.-26.01.2019
195 pretekárok z 38 štátov /ALG, ARG, AUS, AUT, BOL, BRA, CAN, CHN, CHI, CRO, CZE, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, IRL, ISR, ITA, JPN, KOR, MAR, MEX, NED, POL, ROU, RUS, SGP, SVK, SWE, THA, TUN, TUR, UKR, USA/

1. Deriglazova Ina (RUS)
2. Volpi Alice (ITA)
3. Palumbo Francescaa (ITA)
3. Thibus Isaora (FRA)
5. Tripapina Svetlana (RUS)
6. Zagidulina Adeline (RUS)
7. Guo Jessica Zi Ja (CAN)
8. Blaze Anita (FRA)
Umiestnenia našich pretekárok:
101. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mini žiaci (ročník 2008 a ml.)

Bílá Opava - Opava /CZE/

20.01.2019
31 pretekárov/ok z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Illeková Kateřina (CZE-Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
2. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
3. Kostka jan (CZE-Šerm Ostrava)
3. Grósz Roland (HUN-Honvéd Budapest)
5. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
6. Tresztyánszky denis (SVK-KŠ Šamorín)
7. Bečvář Jan (CZE-Sokol Brno I)
8. Pérez Marek (CZE-Slezan Opava)
Umiestnenia našich pretekárov:
17. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniorky družstvá

Svetový pohár junioriek družstiev - Zagreb /CRO/

20.01.2019
23 družstiev z 23 štátov /AUS, BEL, BRA, BUL, CAN, CHI, CRO, CZE, EGY, FRA, GBR, GER, HUN, ITA, JPN, NZL, POL, SGP, SVK, SWE, TUR, UKR, USA/

1. USA - /S.Binder, D.Devore, L.Scruggs, M.Tieu/
2. FRANCE - /A.DeBrem, E.Lacheray, J.Marechal, A.Recher/
3. ITALIE - /M.Favaretto, C.Memoli, M.Ricci, S.Rossini/
4. ALLEMAGNE - /A.Dhuique-Hein, A.Kirch, P.Ueltgesfort, S.Werner/
5. JAPON - /M.Date, A.Kano, M.Sakai, Y.Tosa/
6. SINGAPOR - /D.V.J. Chan, R.M.L.H. Lim, M.J.X.Wong, T.Y.R.Wong/
7. POLOGNE - /M.Lawska, M.Mech, R.Tomczak, W.Wisoky/
8. HONGRIE - /N.Hajas, L.Zs.Hanzl, A.Szantay, K.Zsoldosi/
Umiestnenie nášho družstva:
21. SLOVAKIA - /G.Cantucci, J.Udvardi, V.Bartalová, V.Králiková/

Svetový pohár - fleuret juniorky

Svetový pohár junioriek - Zagreb /CRO/

19.01.2019
160 pretekárok z 30 štátov /ARG, AUS, AUT, BEL, BLR, BRA, BUL, CAN, CHI, CRO, CZE, DEN, EGY, ESP, FRA, GBR, GER, HUN, IRL, ISR, ITA, JPN, NZL, POL, POR, ROU, SGP, SVK, SWE, TUR, UKR, USA /

1. Binder Silwie (USA)
2. Scruggs Lauren (USA)
3. Devore Delphine (USA)
3. Recher Alice (FRA)
5. Lacheray Eva (FRA)
6. Pustilnik Nicole (USA)
7. Mak Tinney (CAN)
8. Tieu May (USA)
Umiestnenia našich pretekárok:
31. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)
109. Udvardi Jázmin (SVK-KŠ Šamorín)
121. Bartalová Vivien (SVK-KŠ Šamorín)
132. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladší žiaci (ročník 2006 a ml.)

Bílá Opava - Opava /CZE/

19.01.2019
30 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Holý Lev (CZE-Sokol Brno I)
2. Chleboun matyáš (CZE-Šerm ostrava)
3. Lančarič Branislav (SVK-Klub šermu Šamorín)
3. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
5. Lenc Ludek (CZE-Šerm Liberec)
6. Koráb Tadeáš (CZE-Slezan Opava)
7. Malý Patrik (CZE-Bohemians Praha)
8. Dyntar Lukáš (CZE-Orel Hradec Králové)
Umiestnenia našich pretekárov:
11. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret seniori družstvá

Svetový pohár seniorov družstiev - Paríž /FRA/

13.01.2019
29 družstiev z 29 štátov /AUS, AUT, BEL, BLR, BRA, CAN, CHI, CHN, COL, DEN, EGY, FRA, GBR, GER, HKG, HUN, IRL, ITA, JPN, KOR, KUW, NED, POL, RUS, SGP, SVK, SWE, UKR, USA/

1. RUSSIA - /T.Arslanov, A.Cheremisinov, T.Safin, D.Zherebchenko/
2. ITALY - /G.Avola, A.Cassara, A.Foconi, D.Garozzo/
3. USA - /M.Chamley Watson, R.Imboden, A.Massialas, G.Meinhardt/
4. KOREA - /J.Heo, H.Kim, K.Lee, Y.K.Son/
5. FRANCE - /J.Cadot, E.LePechoux, E.Lefort, M.Pauty/
6. JAPAN - /K.Matsuyama, R.Miyake, T.Saito, T.Shikine/
7. HONG KONG - /K.L.Cheung, S.L.Cheung, Ch.Y.R.Choi, Ch.K.Yeung/
8. POLAND - /K.Gryglewski, L.Rajski, A.Rzadkowski, M.Siess/
Umiestnenie nášho družstva:
29. SLOVAKIA - /C.Serri, A. Králik, S.Blanár/

Európsky pohár - fleuret kadeti

Európsky pohár kadetov - Bratislava /SVK/

13.01.2019
202 pretekárov z 26 štátov /AUS, AUT, BEL, BLR, BRA, CAN, CRO, CZE, FIN, GBR, GER, HUN, IRL, ISR, ITA, NED, POL, QAT, ROU, RUS, SGP, SVK, SWE, TUR, UKR, USA /

1. Osipov Dmitri (RUS)
2. Liao Jun Heng (USA)
3. Tulyag Frize (USA)
3. Szemes gergő (HUN-Ferencváros)
5. Borowiak Arwen (GER)
6. Liu Justin (USA)
7. Chen James (USA)
8. Rieger Laurenz (GER)
Umiestnenia našich pretekárov:
45. Zoltán Sármány (SVK-KŠ Šamorín)
109. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
121. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
164. Kuchta Leopold (SVK-KŠ Šamorín)
185. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
189. Brezovský Adam (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
193. Balog David (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
201. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadetky družstvá

Európsky pohár kadetiek družstiev - Poznan /SVK/

13.01.2019
37 družstiev z 16 štátov /BLR, BEL, CAN, CZE, GER, HUN, LAT, NED, NZL, POL, ROU, SVK, SWE, TUR, UKR, USA/

1. POLAND - /Kolodziejczyk, Lachman, Oklinska, Wieczorek/
2. LATVIA - /Malniece, Maslobojeva, Solodkiha/
3. ROMANIA - /Corbu, Dinca, Sofran, Vasile/
4. BELARUS 1 - /Hudkova, Kryshyna, Shafarostava, Ulasava/
5. SWEDEN - /Matic, Moberg, Popel, Schreiber/
6. UKRAINE - /Budenko, Morgun, Sopit, Yerofieienko/
7. GERMANY - /Balle, Hohenadel, Holland-Cunz, Oymann/
8. GERMANY 3 - /Derpa, Drescher, Groninger, Zeyn/
Umiestnenie nášho družstva:
16. SLOVAKIA - /B.Buday, B.Bodová, R.Cséfalvay/

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadetky

Európsky pohár kadetiek - Poznan /POL/

12.01.2019
189 pretekárok z 20 štátov /AUT, BEL, BLR, BUL, CAN, CZE, CRO, GER, HUN, LAT, NED, NZL, POL, ROU, SGP, SVK, SWE, TUR, UKR, USA /

1. Lin Annie (CAN)
2. Budenko Kateryna (UKR)
3. Malniece Juta (LAT)
3. Czékmán Luca (HUN-Szeged)
5. Charlier Amandine (BEL)
6. Kalocsai Luca (HUN-Törekvés Budapest)
7. Nekifor Erika (HUN-Törekvés Budapest)
8. Jacob Lena (NZL)
Umiestnenia našich pretekárok:
44. Buday Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
86. Bodová Barbara /(SVK-KŠ Šamorín)
107. Cséfalvay Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret seniori

Svetový pohár seniorov - Paríž /FRA/

11.-12.01.2019
253 pretekárov z 46 štátov /ALG, ARG, AUS, AUT, BEL, BLR, BRA, CAN, CHI, CHN, CIV, CYP, COL, CRO, CZE, DEN, EGY, ESP, FRA, GBR, GEO, GER, HKG, HUN, IRL, ISR, ITA, JAM, JPN, KOR, KUW, MDA, MEX, NED, NZL, PER, POL, POR, RUS, SGP, SVK, SWE, TUN, TUR, UKR, USA/

1. Foconi Alesio (ITA)
2. Meinhard Gerek (USA)
3. Avola Gorgio (ITA)
3. Imboden Race (USA)
5. Garozzo Daniele (ITA)
6. Massialas Alexander (USA)
7. Le Pechoux Erwan (FRA)
8. Luperi Edoardo (ITA)
Umiestnenia našich pretekárov:
158. Serri Cedrik (SVK-STU Bratislava)
224. Králik Andrej (SVK-STU Bratislava)
237. Blanár Samuel (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret seniorky

Svetový pohár senioriek - Katowice /POL/

11.-12.01.2019
194 pretekárok z 36 štátov /ARG, AUS, AUT, BRA, CAN, CHI, CHN, CRO, CZE, DEN, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, IRL, ISR, ITA, JPN, KOR, MEX, PHI, POL, ROU, RUS, SGP, SVK, SWE, TUN, TUR, UKR, USA, VEN/

1. Deriglazova Ina (RUS)
2. Ebert Leoni (GER)
3. Errigo Arianna (ITA)
3. Kiefer Lee (USA)
5. Ranvier pauline (FRA)
6. Korobeinikova Larisa (RUS)
7. Ivanova Anastasia (RUS)
8. Palumbo Francesca (ITA)
Umiestnenia našich pretekárok:
83. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadeti družstvá

Európsky pohár kadetov družstiev - Bratislava /SVK/

11.01.2019
19 družstiev z 12 štátov /AUS, BLR, BRA, CAN, CRO, HUN, NED, POL, ROU, SGP, SVK, QAT, TUR, UKR, USA/

1. HUNGARY - /A.Mihály, D.Makk, S. Horváth, G.Szemes/
2. USA - /L. Lutar, K.Shafaie, Z.Binder, C.Reid/
3. CANADA - /C..Lee, P.Liu, A.Poon, A.Wu/
4. USA 2 - /C.Hodges, F.Tulyag, I.Ayupov/
5. TURKEY - /U.Ozyalcin, P.Tuncer, B.Cetinel, A.Eypoglu/
6. NETHERLANDS - /S.Wanyama, A.Joemrati, S.Nawar/
7. SLOVAKIA - /Z.Sármány, B.György, A.Fazekas/
8. BELARUS - /Y.Azimko, U.Nikalayuk, V.Krautsou, U.Butenka/

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniorky

Svetový pohár junioriek - Udine /ITA/

05.01.2019
140 pretekárok z 30 štátov /ALG, AUS, AUT, BEL, CHI, CHN, CZE, CRO, DEN, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, ISR, ITA, NZL, PHI, POR, ROU, RUS, SGP, SVK, SWE, TPE, TUR, UAE, UKR, VEN/

1. Rossini Serena (ITA)
2. Petrova Elena (RUS)
3. Berthier Amita (SGP)
3. Pappone Ariana (ITA)
5. Semenova Anastasia (RUS)
6. Udovichenko Anna (RUS)
7. Hajas Nóra (HUN-Törekvés Budapest)
8. Amore Giulia (ITA)
Umiestnenia našich pretekárok:
53. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
93. Udvardi Jázmin (SVK-KŠ Šamorín)
105. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)
128. Bartalová Vivien (SVK-KŠ Šamorín)
133. Medelská Barbora (SVK-STU Bratislava)
aband. Buday Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniori

Svetový pohár - Udine /ITA/

05.01.2019
168 pretekárov z 36 štátov /ALG, ARG, AUS, AUT, BEL, BRA, CHI, COL, CZE, CRO, DEN, EGY, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, IRL, ISL, ITA, KUW, MEX, NED, NZL, PHI, POR, ROU, RUS, SGP, SVK, SWE, TUR, UKR, VEN /

1. Barmakov Bogdan (RUS)
2. Hamza Mohamed (EGY)
3. Savin Rafael (FRA)
3. Velutti Pietro (ITA)
5. Di Tomasso alesio (ITA)
6. Head Connor (GBR)
7. Roger Constant (FRA)
8. Borowiak Arven (GER)
Umiestnenia nášho pretekára:
129. Kuchta Leopold Marc (SVK-KŠ Šamorín)
151. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Partneri zväzu:

About Us | Site Map | Contact slovak-fencing.sk | Contact Us | ©2006 Grandiflorum webs