header

 Archív (rok 2012)


Svetový pohár - kord juniorky

Uhlmann Cup - Laupheim /GER/

15.12.2012
123 pretekárok z 21 štátov /ARG, AUT, CAN, CZE, DEN, ESP, EST, FRA, GBR, GER, LIB, LUX, NED, NOR, ROU, RUS, SUI, SVK, TUR, UKR, USA/

1. Lehis Katrina (EST)
2. Khrapina Violetta (RUS)
3. Holmes Katherine (USA)
3. Van Loon Nina (USA))
5. Bakhareva Yulia (RUS)
6. Abend Audrey (USA)
7. Washington Isis (USA)
8. Tachot Philippine (FRA)
Umiestnenia našich pretekárok:
68. Hunčárová Katarína (SVK-KŠ Snina)
98. Gabašová Mária Lujza (SVK-UK Bratislava)
101. Gabašová Eva (SVK-ZK Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadetky

Europeen Cadet circuit - Kodaň /DEN/

09.12.2012
83 pretekárok z 17 štátov /AUT, CAN, CRO, DEN, EST, FIN, GBR, GER, IRL, ISR, ITA, LUX, NED, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. Koit Elena (EST)
2. Linde Asa (SWE)
3. Cormack Eleanor (GBR)
3. Schmidl Paula (AUT)
5. Syvala Ilona (FIN)
6. Hudsonn Molly (GBR)
7. Isola Federica (ITA)
8. Karlsson Ebba (SWE)
Umiestnenia našich pretekárok:
13. Nemcová Jana (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadeti

Europeen Cadet circuit - Kodaň /DEN/

08.12.2012
105 pretekárov z 18 štátov /AUT, CZE, DEN, EST, FIN, FRA, GBR, GER, IRL, ISR, ITA, LUX, NED, NOR, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. Rubes Martin (CZE-Lokomotíva Karlové Vary)
2. Stymne Jakob (SWE)
3. Steed Oliver (GBR)
3. Bitsch Peter (GER)
5. Baumann Silvio (GER)
6. Braun Rico (GER)
7. Stadter Kilian (GER)
8. Fridman Daniel (ISR)
Umiestnenia našich pretekárov:
30. Cipár Ján (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
82. Hrbáň Jakub (SVK-UK Bratislava)

Resultatsres

Satelit FIE - kord seniorky

Belgrade Trophy - Belehrad /SRB/

01.12.2012
43 pretekárok z 15 štátov /BRA, BUL, DEN, GBR, HUN, ISR, KGZ, MEX, NZL, ROU, POL, POR, SLO, SRB, SVK/

1. Udrea Maria (ROU)
2. Mihály Kata (HUN)
3. Marinuk Avital (ISR)
3. Chang Caitlin (GBR)
5. Hooge Karin Louise (DEN)
6. London Ana (ISR)
7. Sbarcia Raluca Cristina (ROU)
8. Zdanovshi Ana (ROU)
Umiestnenia našich pretekárok:
9. Barániková Dagmar (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Satelit FIE - kord seniori

Belgrade Trophy - Belehrad /SRB/

01.12.2012
57 pretekárov z 19 štátov /BLR, BRA, BUL, CRO, ESP, GBR, GER, GRE, HUN, ITA, MKD, POL, POR, ROU, RUS, SLO, SRB, SUI, SVK/

1. Nikolic Danilo (SRB)
2. Serra Solt (HUN)
3. Cordeiro Joao (POR)
3. Arede Pedro (POR)
5. Bas Marcel (POL)
6. Sokolovski Vitali (BLR)
7. Azevedo Felipe (BRA)
8. Cipár Štefan (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
Umiestnenia našich pretekárov:
11. Karkalík Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
31. Gejmovský Alexander (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
35. Bokes Tomáš (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Svetový pohár - kord juniori

Young Lions World Cup - Helsinky /FIN/

01.12.2012
171 pretekárov z 26 štátov /AUT, BEL, BLR, CAN, CZE, DEN, ESP, EST, FIN, GBR, HUN, IRL, ISR, ITA, LUX, NED, NOR, POL, POR, ROU, RUS, SUI, SWE, UKR, USA, VEN/

1. Bida Sergey (RUS))
2. Buzzi Lorenzo (ITA)
3. Ivanov Kirill (RUS)
3. Freilich Yuval Shalom (ISR)
5. Scalzo Giacomo (ITA)
6. Esposito Simone (ITA)
7. Cimini Gabriele (ITA)
8. McGrath Matthew Garet (USA)
Umiestnenia našich pretekárov:
43. Šteis Lukáš (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
103. Vencovský Pavel (SVK-UK Bratislava)

Medzinárodný turnaj - kord starší žiaci (ročník 1998 a ml.)

Olimpici - Szolnok /HUN/

1.12.2012
71 pretekárov zo 4 štátov /HUN, ROU, SRB, SVK/

1. Nagy Dávid (HUN-Vasas Budapest)
2. Kalácska Botond (HUN-Szl Bau Balaton)
3. Cziráki Bálint (HUN-Szl Bau Balaton)
3. Németh Benjámin (HUN-OMS Tata)
5. Darvasi Tamás (HUN-PTE PEAC)
6. Varga Samu (HUN-Honvéd Budapest)
7. Shestopal Dmytro (UKR)
8. Debnár Gergő (HUN-Honvéd Budapest)
Umiestnenia našich pretekárov:
22. Dunaj Denis (SVK-KŠ Snina)
32. Kucka Branislav (SVK-KŠ Snina)
38. Rečlo Martin (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
46. Stolár Samuel (SVK-UK Bratislava)
49. Cikatricis Michal (SVK-UK Bratislava)
64. Gerši Tomášl (SVK-UK Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord staršie žiačky (ročník 1998 a mladšie)

Slavia Cup - Bratislava /SVK/

24.11.2012
5 pretekárok z 1 štátu /SVK/

1. Nemcová Jana (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
2. Rošková Sonja (SVK-UK Bratislava)
3. Cikatricisová Alžbeta (SVK-UK Bratislava)
3. Lukáčová Laura (SVK-Willard košice)
5. Kollárová Monika Sára (SVK-UK Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord starší žiaci (ročník 1998-99)

Slavia Cup - Bratislava /SVK/

25.11.2012
18 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Rečlo Martin (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
2. Gerši Tomáš (SVK-UK Bratislava)
3. Kucka Branislav (SVK-KŠ Snina)
3. Kulka Peter (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
5. Stolár Samuel (SVK-UK Bratislava)
6. Drenčák Adam (SVK-KŠ Košice 1903)
7. Johanides Lukáš (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
8. Nicholson Dominik (SVK-UK Bratislava)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Cikatricis Michal (SVK-UK Bratislava)
10. Dunaj Denis (SVK-KŠ Snina)
11. Šnejdar Philip Luboš (CZE-Lokomotíva Karlové Vary)
12. Radler Radova (SVK-KŠŠ Zvolen)
13. Novota Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
14. Stojka Boris (SVK-Willard Košice)
15. Jančošek Ján (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
16. Zálešák Adam (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
17. Švehlík Jakub (SVK-Willard Košice)
18. Lachký Martin (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Satelit FIE - kord seniorky

Oslo Cup 2012 - Oslo /NOR/

25.11.2012
49 pretekárok z 11 štátov /DEN, EST, FIN, GER, NOR, NZL, POL, SIN, SVK, SWE, VEN/

1. Gars Sane (SWE)
2. Samuelsson Emma (SWE)
3. Piasecka Caroline (NOR)
3. Bergdahl Johanna (SWE)
5. Krolak Natalia (POL)
6. Zuikova Veronika (EST)
7. Larsson Sofie (SWE)
8. Barániková Dagmar (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Satelit FIE - kord seniori

PWC Oslo CUP 2012 - Oslo /NOR/

24.11.2012
82 pretekárov z 15 štátov /AUS, BEL, BLR, ESP, FRA, GBR, IRL, LAT, LTU, NOR, POL, SVK, SWE, USA, VEN/

1. Limardo Gascon Ruben (VEN)
2. Piasecki Bartosz (NOR)
3. Milak Dino (NOR)
3. Jefremenko Mihails (LAT)
5. Wrona Kamil (POL)
6. Lindblad Lars (SWE)
7. Krasikovas Tomas (LTU)
8. Limardo Francisco (VEN)
Umiestnenia našich pretekárov:
38. Cipár Štefan (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Slovenský pohár - kord mladšie žiačky (ročník 2000 a mladšie)

Slavia Cup - Bratislava /SVK/

24.11.2012
3 pretekárky z 1 štátu /SVK/

1. Rošková Sonja (SVK-UK Bratislava)
2. Cikatricisová Alžbeta (SVK-UK Bratislava)
3. Kollárová Monika Sára (SVK-UK Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord mladší žiaci (ročník 2000 a mladší)

Slavia Cup - Bratislava /SVK/

24.11.2012
8 pretekárov z 2 štátu /CZE, SVK/

1. Šnejdar Philip Luboš (CZE-Lokomotíva Karlové Vary)
2. Stojka Boris (SVK-Willard Košice)
3. Lachký Martin (SVK-Willard Košice)
3. Švehlík Jakub (SVK-Willard Košice)
5. Rázus Martin (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
6. Fabián Maximilián (SVK-UK Bratislava)
7. Hrbány Matej (SVK-UK Bratislava)
8. Adamka Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord kadetky

Slavia Cup - Bratislava /SVK/

24.11.2012
4 pretekárky z 1 štátu /SVK/

1. Nemcová Janka (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
2. Rečlová Klára (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Homolya Alexandra (SVK-Wilard Košice)
3. Megová Ema (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord kadeti

Slavia Cup - Bratislava /SVK/

24.11.2012
23 pretekárov z 1 štátu /SVK/

1. Cipár Ján (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
2. Andráši Adrián (SVK-KŠ Košice 1903)
3. Azor Kristián (SVK-KŠŠ Zvolen)
3. Kapák Martin (SVK-KŠ Snina)
5. Duduc Alex (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
6. Kollár Samuel (SVK-UK Bratislava)
7. Kulka Peter (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
8. Rečlo Martin (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Hrbány Jakub (SVK-UK Bratislava)
10. Michalík Samuel (SVK-UK Bratislava)
11. Ille Šimon (SVK-UK Bratislava)
12. Kucka Branislav (SVK-KŠ Snina)
13. Dunaj Denis (SVK-KŠ Snina)
14. Strunga Dominik (SVK-UK Bratislava)
15. Gerši Tomáš (SVK-UK Bratislava)
16. Johanides Lukáš (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
17. Radler Radovan (SVK-KŠŠ Zvolen)
18. Zálešák Adam (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
19. Stolár Samuel (SVK-UK Bratislava)
20. Zlacký Filip (SVK-UK Bratislava)
21. Pospíšil Ivo (SVK-UK Bratislava)
22. Cikatricis Michal (SVK-UK Bratislava)
23. Ďžula Štefan (SVK-KŠ Snina)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord seniorky

Felnőtt női párbajtőr válogató - Tata /HUN/

24.11.2012
65 pretekárok z 5 štátov /GBR, HUN, SRB, SVK, UKR/

1. Révész Mária (HUN-BVSC Budapest)
2. Bohus Réka (HUN-BKLVE)Gonda Borbála (HUN-BVSC Budapest)
3. Szidiropovlov Niki (GRE)
3. Szász Emese (HUN-Vasas Budapest)
5. Budai Dorina (HUN-Honvéd Budapest)
6. Mihály Kata (HUN-DHSE-PMD)
7. Zavoda Dóra (HUN-DHSE-PMD)
8. Jevremovic Aleksandra (SRB)
Umiestnenia našich pretekárok:
35. Gabašová Eva (SVK-UK Bratislava)
55. Gabašová Mária Lujza (SVK-UK Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord seniori

Felnőtt férfi párbajtőr válogató - Tata /HUN/

24.11.2012
89 pretekárov zo 7 štátov /FIN, HUN, GBR, SRB, SVK, TUR, UKR/

1. Imre Géza (HUN-Honvéd Budapest)
2. Szényi Péter (HUN-MTK Budapest)
3. Berta Dániel (HUN-PTE PEAC)
3. Csobó Dávid (HUN-PTE PEAC)
5. Rédli András (HUN-Balaton)
6. Serra Zsolt (HUN-DHSE-PMD)
7. Bányai Zsombor (HUN-Vasas Budapest)
8. Nagy Márton (HUN-Pomázi Fless)
Umiestnenia našich pretekárov:
25. Karkalík Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
44. Gejmovský Alexander (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
48. Bokes Tomáš (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Svetový pohár - kord juniorky

Memoriál Ferdinanda de Martinengo - Bratislava /SVK/

18.11.2012
199 pretekárok z 32 štátov /ARG, AUT, BEL, BUL, CRO, CZE, DEN, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GER, HUN, ISR, ITA, LTU, LUX, NED, NOR, POL, POR, ROU, RUS, SRB, SUI, SVK, SWE, TUR, UKR, USA, VEN/

1. Khrapina Violetta (RUS)
2. VanBrummen Anna (USA)
3. Bohus Réka (HUN)
3. Martynyuk Daria (RUS)
5. Zagala Jagoda (POL)
6. Lehis Katrina (EST)
7. Mrochem Karolina (POL)
8. Holmes Katherine (USA)
Umiestnenia našich pretekárok:
55. Gabašová Eva (SVK-ZK Bratislava)
58. Hunčárová Katarína (SVK-KŠ Snina)
148. Gabašová Mária Lujza (SVK-UK Bratislava)
163. Haneszová Júlia (SVK-KŠ Košice 1903)

Resultatsres

Svetový pohár - kord juniori

Memoriál Ferdinanda de Martinengo - Bratislava /SVK/

18.11.2012
254 pretekárov z 33 štátov /AUT, BEL, BUL, CRO, CZE, DEN, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GER, HUN, IRL, ISR, ITA, LTU, LUX, NED, NOR, POL, POR, ROU, RUS, SLO, SRB, SUI, SVK, SWE, TUR, UKR, USA, VEN/

1. Santarelli Andrea (ITA)
2. Fichera Marco (ITA)
3. Bida Sergey (RUS)
3. Bodoczi Nikolaus (GER)
5. Freilich Yuval Shalom (ISR)
6. Pereira Yulen (ESP)
7. Weitbrecht Moritz (GER)
8. Bányai Zsombor (HUN)
Umiestnenia našich pretekárov:
42. Ille Ondrej (SVK-UK Bratislava)
64. Šteis Lukáš (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
116. Kapráľ Martin (SVK-KŠ Snina)
117. Farmer Alexander (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
132. Vencovský Pavel (SVK-UK Bratislava)
167. Andráši Adrián (SVK-KŠK 1903 Košice)
168. Cipár Ján (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
197. Fabian Marcel (SVK-KŠŠ Zvolen)
217. Duduc Alex (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
126. Bocko Matúš (SVK-KŠ Snina)
128. Mlsna Viktor (SVK-UK Bratislava)
236. Hrbán Jakub (SVK-UK Bratislava)
237. Ille Šimon (SVK-UK Bratislava)
239. Kraus Daniel (SVK-UK Bratislava)
247. Brogyányi Martin (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
248. Kraus Peter (SVK-UK Bratislava)
252. Michalík Samuel (SVK-UK Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord starší žiaci -ročník 1998 a ml.

Veľká cena Dukly Olomouc - Olomouc /CZE/

18.11.2012
58 pretekárov z 3 štátov /CZE, POL, SVK/

1. Lubieniecki Wojciech (POL)
2. Ernee Jan (CZE-SC Praha)
3. Balcar Jozef (CZE-Teplice)
3. Michalak Damian (POL)
5. Jurečka Jakub (CZE-SC Praha)
6. Stehlík Ján (CZE-Litoměřice)
7. Strnad Ondřej (CZE-Litoměřice)
8. David Jiří (CZE-USK Praha)
Umiestnenia nášich pretekárov:
11. Zálešák Adam (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
15. Stolár Samuel (SVK-UK Bratislava)
17. Johanidesz Lukáš (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
21. Kulka Peter (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
23. Gerši Tomáš (SVK-UK Bratislava)
28. Rečlo Martin (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
34. Novota Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
42. Cikatricis Michal (SVK-UK Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord mladšie žiačky -ročník 2000 a ml.

Veľká cena Dukly Olomouc - Olomouc /CZE/

17.11.2012
25 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Coufalová Anna (CZE-Bela)
2. Trohařová Kristýna (CZE-Dejvice)
3. Fiedlerova kristina (CZE-FC Karlín)
3. Korínková Magda (CZE-Uherské Hradište)
5. Kroužková Tereza (CZE-Písek)
6. Komanová Valentýnka (CZE-Ustí nad Labem)
7. Bieleszová Veronika (CZE-SC Praha)
8. Adamová Dorota (CZE-Bela)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord mladší žiaci -ročník 2000 a ml.

Veľká cena Dukly Olomouc - Olomouc /CZE/

17.11.2012
35 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Koval Tomáš (CZE-Litoměřice)
2. Horváth Tomáš (CZE-Teplice)
3. Filip Jan (CZE-Teplice)
3. Pavlik Matyas (CZE-SC Praha)
5. Snejdar Phylip (CZE-Karlové Vary)
6. Dziacky Jiří (CZE-Uherské Hradište)
7. Jurka jaroslav (CZE-Dukla Olomouc)
8. Volak Samuel (CZE-Dukla Olomouc)
Umiestnenia nášho pretekára:
30. Rázus Martin (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadeti

Cadets Circuit - Bonn /GER/

10.11.2012
197 pretekárov z 18 štátov /AUT, BEL, BLR, CRO, CZE, DEN, FRA, GBR, GER, ITA, LUX, NED, NOR, POL, RUS, SUI, SVK, TUR/

1. Vervoite Louis (FRA)
2. Bitsch peter (GER)
3. Gehles Maximilian (GER)
3. Hatiez Louis (FRA)
5. Walter Noe (GER)
6. Masyuk Evgeny (RUS)
7. Rubeš Martin (CZE-TJ Lokomotíva karlové Vary)
8. Garifullin Emil (RUS)
Umiestnenia našich pretekárov:
21. Cipár Ján (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord seniorky

TIMA Cup - Karlové Vary /CZE/

04.11.2012
29 pretekárok z 3 štátov /CZE, GER, SVK/

1. Barániková Dagmar (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
2. Doubová Dominika (CZE-Dukla Olomouc)
3. Doubová Daniela (CZE-Dukla Olomouc)
3. Olexová Martina (CZE-USK Praha)
5. Somogyiová Lucia (SVK-UK Bratislava)
6. Pěchovová Michaela (CZE-USK Praha)
7. Vacínová Gabriela (CZE-USK Praha)
8. Hofmanová Michaela (CZE-USK Praha)
Umiestnenia našich pretekárok:
10. Aujeska Karolína (SVK-UK Bratislava)
16. Othmanová Soňa (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Medzinárodný turnaj - kord seniori

XXXXIV. Challenge de Karlove Vary - Karlové Vary /CZE/

03.11.2012
98 pretekárok zo 4 štátov /CZE, POL, SLO, SVK/

1. Beran Jiří (CZE-SC Praha)
2. Rubeš Martin (CZE-Karlové Vary)
3. Ambrož matyas (CZE-USK Praha)
3. Seidl Julian (CZE-Dejvice)
5. Čupr Michal (CZE-Litoměřice)
6. Pokorný Richard (CZE-Humanita)
7. Bokes Tomáš (CZE-BŠK Martinengo Bratislava)
8. Cieslik Pawel (POL)
Umiestnenia našich pretekárov:
14. Ille Ondřej (SVK-UK Bratislava)
16. Szalay Ján (SVK-MP Bratislava)
24. Šteis Lukáš (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
35. Cipár Štefan (SVK-BŠK Martinengo bratislava)
38. Gejmovský Alexander (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
41. Bereczk Andrej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
49. Karkalík Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
59. Bujnovský Branislav (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
65. Szalay Juraj (SVK-MP STU Bratislava)

Svetový pohár - kord juniorky

The Golden Gate Cup - Kiev /UKR/

03.11.2012
89 pretekárok z 16 štátov /ARG, BEL, BLR, CZE, DEN, ESP, EST, GER, HUN, IRL, ITA, POL, RUS, SVK, UKR, USA/

1. Bakhareva Yulia (RUS)
2. PantelYeyeva Kseniya (UKR)
3. Ehler Alexandra (GER)
3. Várnai Vivien (HUN)
5. Gudkova Tatiana (RUS)
6. Di Tella Isabell (ARG)
7. Khrapina Violetta (RUS)
8. Ehler Olga (GER)
Umiestnenia našich pretekárok:
69. Hunčárová Katarína (SVK-KŠ Snina)
76. Gabašová Eva (SVK-ZK Bratislava)

Satelitný turnaj FIE - kord seniorky

Tournoi satellite - Kodaň /DEN/

27.10.2012
47 pretekárok z 14 štátov /AUS, AUT, CZE, GBR, DEN, GER, FIN, LAT, LUX, NOR, POL, SLO, SVK, SWE/

1. Samuelsson Ema (SWE)
2. Halls Joanna (AUS)
3. Kock Katharina (FIN)
3. Gars Sanne (SWE)
5. Larsson Sofie (SWE)
6. Leginova Lenka (NOR)
7. Klafstad Pia (NOR)
8. Fautsch Lis(LUX)
Umiestnenia našich pretekárok:
14. Barániková Dagmar (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Satelit FIE - kord seniori

Tournoi Satellite - Kodaň /DEN/

27.10.2012
80 pretekárov z 19 štátov /AUS, AUT, BLR, CZE, DEN, ESP, FIN, FRA, GER, ITA, LAT, NED, NOR, POL, POR, SUI, SVK, SWE, TUR /

1. Roslander Kasper (FIN)
2. Seeve Teemu (FIN)
3. Cordeiro Joao (POR)
3. Seidl Julián (CZE)
5. Von Der Osten Frederik (DEN)
6. D´Andrassi Edoardo (ITA)
7. Pokorny Richard (CZE)
8. Schmid Florian AUT)
Umiestnenia našich pretekárov:
24. Cipár Štefan (SVK-BŠK Martinengo bratislava)
44. Karkalík Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
53. Bokes Tomáš (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Európsky pohár - kord kadetky

Cadets Circuit - Klagenfurt /AUT/

27.10.2012
160 pretekárok z 21 štátov /AUT, BLR, CRO, CZE, FIN, GBR, GER, HUN, ISR, ITA, LUX, NAM, NED, POL, ROU, SLO, SRB, SUI, SVK, UKR, USA/

1. Stahlberg Nadine (GER)
2. Sirico Amanda (USA)
3. Hornischer Anna (GER)
3. Kharkova Vlada (UKR)
5. Kehl Madeline (USA)
6. Bozza Alexandra (ITA)
7. Riedmuller Vanesa (GER)
8. Constantin Cezara (ROU)
Umiestnenia našich pretekárok:
87. Gabašová Mária Lujza (SVK-UK Bratislava)
105. Rečlová Klára (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
113. Nemcová Jana (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadeti

Cadets Circuit - Klagenfurt /AUT/

27.10.2012
155 pretekárov z 22 štátov /AUT, BEL, CRO, CZE, FIN, FRA, GER, HUN, ISR, ITA, LUX, NED, POL, ROU, SLO, SRB, SUI, SVK, SWE, TUR, UKR, USA/

1. Bányai Zsombor (HUN)
2. Horetskiy Sergej (UKR)
3. Macrae Harrison (USA)
3. Tóth Gergely (HUN-PEAC)
5. Hesslegrave Porter (USA)
6. Popovici Michael (USA)
7. Canaux gabriel (USA)
8. Knechtl Lukas (AUT)
Umiestnenia našich pretekárov:
47. Andráši Adrián (SVK-KŠK 1903 Košice)
72. Cipár Ján (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
74. Hrbán Jakub (SVK-UK Bratislava)
81. Kollár Samuel (SVK-UK Bratislava)
87. Duduc Alex (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
93. Zlacký Filip (SVK-UK Bratislava)
101. Michalík Samuel (SVK-UK Bratislava)
109. Ille Šimon (SVK-UK Bratislava)
110. Stolár Samuel (SVK-UK Bratislava)
121. Kulka Peter (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
126. Strunga Dominik (SVK-UK Bratislava)
128. Rečlo Martin (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
132. Zálešák Adam (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord kadetky

Angyalföld kupa Budapest bajnokság - Budapest /HUN/

05.10.2012
94 pretekárok z 11 štátov /CRO, CZE, GBR, HUN, NED, POL, ROU, SLO, SRB, SVK, UKR/

1. Öhlmüller Sarolta(HUN-PTE PEAC)
2. Brovko Inna (UKR)
3. Brastyánszki Flóra (HUN-Honvéd Budapest)
3. Siffer Klaudia (HUN-Balaton)
5. Balog Alexandra (HUN-BKLVE)
6. Kharkova Vlada (UKR)
7. Molnár Petra (HUN-OMS Tata)
8. Juhász Dorottya (HUN-Szolnoki Sportiskola)
Umiestnenia našich pretekárok:
35. Nemcová Jana (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
94. Megová Ema (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadeti

Angyalföld kupa Budapest bajnokság - Budapest /HUN/

05.10.2012
177 pretekárov z 20 štátov /BEL, BLR, CRO, CZE, DEN, ESP, GBR, HUN, ITA, LUX, NED, POL, ROU, RUS, SLO, SRB, SUI, SVK, TUR, UKR/

1. Bányai Zsombor (HUN)
2. Szlama Patrik (POL)
3. Casaro Gianluca (ITA)
3. Garifullin Emil (RUS)
5. Rubes Martin (CZE)
6. Dabija Adrian (ROU)
7. Trivelli Sergio (ITA)
8. Vismara Federicco (ITA)
Umiestnenia našich pretekárov:
18. Cipár Ján (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
87. Kucka Branislav (SVK-KŠ Snina)
88. Hanesz Zoltán (SVK-KŠK 1903 Košice)
109. Hrbán Jakub (SVK-UK Bratislava)
121. Andráši Adrián (SVK-KŠK 1903 Košice)
122. Ille Šimon (SVK-UK Bratislava)
141. Zlacký Filip (SVK-UK Bratislava)
147. Duduc Alex (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
153. Strunga Dominik (SVK-UK Bratislava)
163. Stolár Samuel (SVK-UK Bratislava)
167. Michalík Samuel (SVK-UK Bratislava)
168. Zálešák Adam (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
173. Dunaj Denis (SVK-KŠ Snina)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord juniorky

Memoriál de Juraj Balogh - Bratislava /SVK/

29.09.2012
56 pretekárok zo 4 štátov /CZE, HUN, SRB, SVK/

1. Bohus Réka (HUN-BKLVE)
2. Gonda Borbála (HUN-BVSC Budapest)
3. Felker Adrien (HUN-SZL Bau Balaton)
3. Nagy Kinga (HUN-Diósgyőri VE)
5. Kun Anna (HUN-OMS Tata VSE)
6. Várnai Vivien (HUN-Honvéd Budapest)
7. Szabó Laura (HUN-BVSC Budapest)
8. Nyikos Zsófia (HUN-Vasas Budapest)
Umiestnenia našich pretekárok:
21. Gabašová Mária Lujza (SVK-UK Bratislava)
37. Hunčárová Katarína (SVK-KŠ Snina)
39. Nemcová Jana (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
42. Rečlová Klára (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
43. Chomaničová Kamila (SVK-KŠ Snina)
47. Haneszová Júlia (SVK-Klub šermu Košice 1903)
48. Gabašová Eva (SVK-UK Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord juniori

Memoriál de Juraj BALOGH - Bratislava /SVK/

29.09.2012
73 pretekárov zo 6 štátov /CZE, HUN, SLO, SRB, SVK, TUR/

1. Kiss Gergö (HUN-BVSC Budapest)
2. Puju Robin (HUN-BKLVE)
3. Beta Dániel (HUN-PTE PEAC)
3. Hamar Balázs (HUN-BVSC Budapest)
5. Anil Berkan (TUR)
6. Cho Taeun Sándor (HUN-Honvéd Budapest)
7. Siklósi Gergely (HUN-SZL Bau BAalaton)
8. Šteis Lukáš (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
Umiestnenia našich pretekárov:
15. Ille Ondrej (SVK-UK Bratislava)
28. Bocko Matúš (SVK-KŠ Snina)
40. Stolár Samuel (SVK-UK Bratislava)
43. Cipár Ján (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
46. Kapráľ Martin (SVK-KŠ Snina)
55. Kraus Peter (SVK-UK Bratislava)
56. Michalík Samuel (SVK-UK Bratislava)
58. Mlsna Viktor (SVK-UK Bratislava)
60. Kraus Daniel (SVK-UK Bratislava)
63. Vencovský Pavel (SVK-UK Bratislava)
65. Hrbáň Jakub (SVK-UK Bratislava)
66. Zlacký Filip (SVK-UK Bratislava)
68. Farmer Alexander (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
70. Ille Šimon (SVK-UK Bratislava)
71. Strunga Dominik (SVK-UK Bratislava)
72. Kulka Peter (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
73. Brogyányi Martin (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord seniori

XXXII MT o Puchar Barbakanu - Krakow /POL/

22.09.2012
91 pretekárov z 5 štátov /POL, ROU, RUS, SVK, UKR/

1. Kruczek Piotr (POL)
2. Herey Anatoliy (UKR)
3. Wenglarczyk Jan (POL)
3. Zawrotniak Radoslaw (POL)
5. Baš Marcel (POL)
6. Dymar Oleksandr (UKR)
7. Koczergin Aleksander (POL)
8. Rudenko Sergei (UKR)
Umiestnenia našich pretekárov:
37. Bokes Tomáš (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
45. Bereczk Andrej (BŠK Martinengo Bratislava)
63. Gejmovský Aleksander (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
89. Karkalík Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Medzinárodný turnaj - kord juniorky

Medzinárodný turnaj - Wroclav /POL/

16.09.2012
59 pretekárok z 2 štátov /POL, SVK/

1. Zamachowska Alexandra (POL)
2. Zagala Jagoda (POL)
3. Klimek Stella (POL)
3. Pawlowska Magdalena (POL)
5. Hunčárová Katarína (SVK-KŠ Snina)
6. Mroszczak Anna (POL)
7. Pytka Kamilla (POL)
8. Ptaszynska Paulina (POL)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord juniori

Medzinárodný turnaj - Wroclav /POL/

16.09.2012
88 pretekárov z 2 štátov /POL, SVK/

1. Fraš Felix (POL)
2. Rok Mateusz (POL)
3. Fraš Mieszko (POL)
3. Zabawa Marek (POL)
5. Kruk Tomasz (POL)
6. Wnglarczyk Jan (POL)
7. Antkiewicz Mateusz (POL)
8. Mielniczek Ignacy (POL)
Umiestnenia nášho pretekára:
19. Bocko Matúš (SVK-KŠ Snina)

Resultatsres

Svetový pohár - kord ženy

Svetový pohár - Lipsko /GER/

28.-29.06.2012
125 pretekárok z 28 štátov /BRA, CAN, CHI, CHN, CIV, CZE, EST, FRA, GBR, GER, HKG, HUN, ISR, ITA, JPN, KAZ, KOR, LUX, POL, ROU, RUS, SUI, SVK, SWE, TUN, UKR, USA, VEN/

1. Jacques Andre Coquin (FRA)
2. Embrich Irina (EST)
3. Dinu Loredana (ROU)
3. Kuusk Kristina (EST)
5. Li Na (CHN)
6. Shemyakina Yana (UKR)
7. Xu Angi (CHN)
8. Kirpu Erika (EST)
Umiestnenia našich pretekárok:
47. Barániková Dagmar (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá Európy - kord muži

Majstrovstvá Európy - Legnano /ITA/

18.06.2012
93 pretekárov z 31 štátov /ARM, AUT, BEL, BLR, BUL, CZE, DEN, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GER, HUN, ISR, ITA, LAT, LTU, MKD, MON, NED, NOR, POL, POR, RUS, SLO, SUI, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. Sukhov Pavel (RUS)
2. Novosjolov Nikolai (EST)
3. Fiedler Jörg (GER)
3. Heinzer max (SUI)
5. Pizzo PaMlo (ITA)
6. Motyka Tomasz (POL)
7. Lucenay Jean Michel (FRA)
8. Backer Fredrik (NOR)
Umiestnenia nášho pretekára:
74. Cipár Štefan (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá Európy - kord ženy

Majstrovstvá Európy - Legnano /ITA/

15.06.2012
75 pretekárok z 26 štátov /CZE, DEN, EST, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, ISR, ITA, LTU, LUX, NED, NOR, POL, POR, ROU, RUS, SLO, SRB, SUI, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. Gherman Simona (ROU)
2. Maroiu Anca (ROU)
3. Sozanska Monika (GER)
3. Shutova Lyubov (RUS)
5. Heidemann Brita (GER)
6. Kolobova Violetta (RUS)
7. Flessel Colovic Laura (FRA)
8. Sivkova Anna (RUS)
Umiestnenia našich pretekárok:
59. Barániková Dagmar (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
67. Somogyiová Lucia (SVK-UK Bratislava

Resultatsres

Majstrovstvá SR družstiev - kord starší žiaci

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Bratislava /SVK/

10.06.2011
9 družstiev z 1 štátu /SVK/

1. UK Bratislava A - (F. Zlacký, S. Michalík, J. Hrbáň)
2. BŠK Bratislava A - (A. Duduc, J. Cipár, M. Rečlo)
3. UK Bratislava B - (T. Gerši, Š. Ille, S. Stolár)
4. BŠK Bratislava B - (A. Zálešák, L. Johanides, P. Kulka)
5. KŠ Snina A - (B. Kucka, P. Kováč, D. Dunaj, P. Ihnatko)
6. MIX Východ - (M. Libák, Z. Hanesz, A. Drenčák)
7. KŠ Snina B - (J. Citrjak, T. Chrapovič, Š. Džula)
8. Willard Košice A - (M. Sopoliga, J. Adam, K. Senčák)
9. Willard Košice B - (M. Lachký, J. Švehlík, J. Antal)

Resultatsres

Majstrovstvá SR - kord staršie žiačky

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

10.06.2012
6 pretekárok z 1 štátu /SVK/

1. Rečlová klára (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
2. Nemcová ana (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Barnová Diana (SVK-KŠŠ Zvolen)
3. Miklianová Benita (SVK-Willard Košice)
5. Antalová Celia Sofia (SVK-Willard Košice)
6. Homolya Alexandra (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Majstrovstvá SR - kord starší žiaci

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

10.06.2012
18 pretekárov z 1 štátu /SVK/

1. Cipár Ján (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
2. Michalík Samuerl (SVK-UK Bratislava)
3. Dunaj Denis (SVK-KŠ Snina)
3. Zlacký Filip (SVK-UK BRatislava)
5. Hanesz Zoltán (SVK-KŠ Košice 1903)
6. Rečlo Martin (SVL-BŠK Martinengo Bratislava)
7. Duduc Alex (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
8. Hrbáň Jakub (SVK-UK Bratislava)
9. Kulka Peter (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
10. Ille Šimon (SVK-UK Bratislava)
11. Kováč Pavol (SVK-KŠ Snina)
12. Drenčák Adam (SVK-KŠ Košice 1903)
13. Stolár Samuel (SVK-UK Bratislava)
14. Ihnatko Peter (SVK-KŠ Snina)
15. Makróczy Benjamín (SVK-Willard Košice)
16. Kucka Branislav (SVK-KŠ Snina)
17. Džula Štefanb (SVK-KŠ Snina)
18. Adam Jozef (SVK-Willard Košice)
19. Gerši Tomáš (SVK-UK Bratislava)
19. Zálešák Adam (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
21. Citrjak Július (SVK-KŠ Snina)
22. Chrapovič Tadeáš (SVK-KŠ Snina)
23. Johanides Lukáš (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
24. Radler Radovan (SVK-KŠŠ Zvolen)
25. Gabera Erik (SVK-Willard Košice)
26. Lachký Martin (SVK-Willard Košice)
27. Libák Michal (SVK-KŠ Snina)
28. Jančošek Ján (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
29. Senčák Kristián (SVK-Willard Košice)
30. Sopoliga Michal (SVK-Willard Košice)
31. Antal Jakub (SVK-Willard Košice)
32. Švehlík Jakub (SVK-Willard Košice)
33. Fejedelem Juraj (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Majstrovstvá SR družstiev - kord mladší žiaci

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Bratislava /SVK/

09.06.2011
5 družstiev z 1 štátu /SVK/

1. MIX Willard+KŠK 1903 - (J. Švehlík, J. Antal, A. Drenčák)
2. Willard Košice A - (M. Števko, E. Gabera, J. Adam)
3. BŠK Bratislava - (M. Adamka, M. Novota, M. Rázus, L. Johanides)
4. Willard Košice B - (M. Lachký, K. Senčák, M. Sopoliga)
5. UK Bratislava - (M. Fabian, T. Gerši, D. Nicholson)

Resultatsres

Majstrovstvá SR - kord mladšie žiačky

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

09.06.2012
3 pretekárky z 1 štátu /SVK/

1. Miklianová Benita (SVK-Willard Košice)
2. Cikatrícisová Alžbeta (SVK-UK Bratislava)
3. Antalová Celia Sofia (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Majstrovstvá SR - kord mladší žiaci

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

09.06.2012
18 pretekárov z 1 štátu /SVK/

1. Drenčák Adam (SVK-KŠ Košice 1903)
2. Johanides Lukáš (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Gabera Erik (SVK-Willard Košice)
3. Gerši Tomáš (SVK-UK Bratislava)
5. Adam Jozef (SVK-Willard Košice)
6. Senčák kristián (SVK-Willard Košice)
7. Antal Jakub (SVK-Willard Košice)
8. Novota Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
9. Števko Martin (SVK-Willard Košice)
10. Nicholson Dominik Sean (SVK-UK Bratislava)
11. Lachký Martin (SVK-Willard Košice)
12. Rázus Martin (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
13. Fejedelem Juraj (SVK-Willard Košice)
14. Švehlík Jakub (SVK-Willard Košice)
15. Adamka Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
16. Košťál Lukáš (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
17. Sopoliga Michal (SVK-Willard Košice)
18. Fabián Maximilián (SVK-UK Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá SR družstiev - kord kadeti

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Bratislava /SVK/

09.06.2011
7 družstiev z 1 štátu /SVK/

1. BŠK Martinengo Bratislava - (L. Šteis, A. Duduc, J. Cipár, A. Zálešák)
2. UK Bratislava A - (Š. Ille, S. Michalík, P. Vencovský)
3. KŠ Zvolen - (K. Azor, K. Barna, M. Fábián)
4. UK Bratislava B - (D. Strunga, S. Kolár, S. Stolár)
5. KŠ Snina A - (P. Ihnatko, P. Kováč, B. Kucka, Š. Džula)
6. UK Bratislava C - (M. Stolár, P. Kraus, F. Zlacký)
7. KŠ Snina B - (J. Citrjak, T. Chrapovič, D. Dunaj, M. Libák)

Resultatsres

Majstrovstvá SR - kord kadetky

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

09.06.2012
9 pretekárok z 1 štátu /SVK/

1. Gabašová Mária Lujza (SVK-UK Bratislava)
2. Haneszová Júlia (SVK-KŠ Košice 1903)
3. Chomaničová Kamila (SVK-KŠ Snina)
3. Nemcová Jana (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
5. Hunčárová Katarína (SVK-KŠ Snina)
6. Rečlová Klára (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
7. Lančaričová zuzana (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
8. Megová Ema (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
9. Homolya Alexandra (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Majstrovstvá SR - kord kadeti

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

09.06.2012
32 pretekárov z 1 štátu /SVK/

1. Végh David (SVK-KŠ Šamorín)
2. Andrási Adrián (SVK-KŠ Košice 1903)
3. Cipár Ján (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Fabián Marcel (SVK-KŠŠ Zvolen)
5. Šteis Lukáš (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
6. Vencovský Pavel (SVK-UK Bratislava)
7. Michalík Samuel (SVK-UK Bratislava)
8. Ille Šimon (SVK-UK Bratislava)
9. Kucka Branislav (SVK-KŠ Snina)
10. Hanesz Zoltán (SVKKŚ Košice 1903)
11. Kollár Samuel (SVK-UK Bratislava)
12. Dududc Alex (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
13. Kondrk Alen (SVK-MP STU BRatislava)
14. Strunga Dominik (SVK-UK Bratislava)
15. Stolár Samuel (SVK-UK Bratislava)
16. Rečlo Martin (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
17. Zlacký Filip (SVK-UK Bratislava)
18. Zálešák Adam (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
19. Azor kristián (SVK-KŠŠ Zvolen)
20. Kulka Peter (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
21. Džula Štefan (SVK-KŠ Snina)
22. Ihnatko Peter (SVK-KŠ Snina)
23. Kováč Pavol (SVK-KŠ Snina)
24. Chrapovič Tadeáš (SVK-KŠ Snina)
25. Dunaj Denis (SVK-KŠ Snina)
26. Barna Kristián (SVK-KŠŠ Zvolen)

27. Makróczy Benjamín (SVK-Willard Košice)
28. Kraus Peter (SVK-UK Bratislava)
29. Stolár Martin (SVK-UK Bratislava)
30. Citrjak Július (SVK-KŠ Snina)

31. Radler Radovan (SVK-KŠŠ Zvolen)
32. Libák Michal (SVK-KŠ Snina)

Resultatsres

Majstrovstvá SR družstiev - kord juniori

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Bratislava /SVK/

02.06.2012
6 družstiev z 1 štátu /SVK/

1. BŠK Martinengo Bratislava - (J. Cipár, A. B. Farmer, L. Šteis)
2. Zvolen-Košice - (K. Barna, M. Fabián, A. Andráši)
3. KŠ Snina - (Bocko M, Kapráľ M, Kapák M.)
4. MP STU BRatislava - (M. Vacula, J. Szalay, A. Kondrk)
5. UK Bratislava - (Š. Ille, S. Michalík, O. Ille)
6. STU-UK Bratislava - (FR. Simeunovič, S. Blanár, P. Kraus, D. Strunga)

Resultatsres

Majstrovstvá SR - kord juniorky

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

02.06.2012
6 pretekárok z 1 štátu /SVK/

1. Hunčárová Katarína (SVK-KŠ Snina)
2. Gabašová Eva (SVK-UK Bratislava)
3. Haneszová Júlia (SVK-KŠ Košice 1903)
3. Gabašová Mária Lujza (SVK-UK Bratislava)
5. Cellerová Michala (SVK-STU Bratislava)
6. Chomaničová Kamila (SVK-KŠ Snina)

Resultatsres

Majstrovstvá SR - kord juniori

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

02.06.2012
19 pretekárov z 1 štátu /SVK/

1. Bocko Matúš (SVK-KŠ Snina)
2. Szalay Ján (SVK-MP STU Bratislava)
3. Ille Ondrej (SVK-UK Bratislava)
3. Šteis Lukáš (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
5. Farmer Alexander (SVK-BŠK Bratislava)
6. Vacula Martin (SVK-MP STU Bratislava)
7. Kapráľ Martin (SVK-KŠ Snina)
8. Fabián Marcel (SVK-KŠŠ Zvolen)
9. Kondrk Alen (SVK-MP STU BRatislava)
10. Cipár Ján (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
11. Andrási Adrián (SVK-KŠ Košice 1903)
12. Kraus Peter (SVK-UK Bratislava)
13. Michalík Samuel (SVK-UK Bratislava)
14. Barna kristián (SVK-KŠŠ Zvolen)
15. Ille Šimon (SVK-UK Bratislava)
16. Blanár Samuel (SVK-STU Bratislava)
17. Strunga Dominik (SVK-UK Bratislava)
18. Simeunovič Rastislav (SVK-STU Bratislava)
19. Iván Dominik (SVK-KŠ Košice 1903)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - kord seniorky

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Bratislava /SVK/

02.06.2012
4 družstvá z 1 štátu /SVK/

1. UK Bratislava A - (E. Gabašová, A. Míčková, L. Somogyiová, K. Aujeska)
2. BŠK Martinengo Bratislava - (S. Othmanová, D. Barániková, L. Schnorrerová)
3. UK Bratislava B - (L. Gabašováová, M. Čistá, K. Letetnayová)
4. Snina-Košice - (K. Hunčárová, J. Haneszová, K. Chomaničová)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska - kord seniorky

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

02.06.2012
13 pretekárok z 1 štátu /SVK/

1. Hunčárová Katarína (SVK-KŠ Snina)
2. Barániková Dagmar (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Schnorrerová Lucia (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Somogyiová Lucia (SVK-UK Bratislava)
5. Míčková Andrea (SVK-UK Bratislava)
6. Haneszová Júlia (SVK-KŠ Košice 1903)
7. Aujeská Karolína (SVK-UK Bratislava)
8. Linderová Nina (SVK-UK Bratislava)
9. Letenayová Kristína (SVK-UK Bratislava)
10. Gabašová Lujza (SVK-UK Bratislava)
11. Čistá Martina (SVK-UK Bratislava)
12. Othmanová Soňa (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
13. Chomaničová kamilla (SVK-KŠ Snina)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - kord seniori

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Bratislava /SVK/

02.06.2012
10 družstiev z 1 štátu /SVK/

1. BŠK Bratislava 1 - (A. Farmer, A. Gejmovský, B. Bujnovský, L. Šteis)
2. UK Bratislava - (O. Ille, J. Fišer, M. Miko, P. Vencovský)
3. MP STU Bratislava - (A. Kondrk, T. Škopek, Ju. Szalay, Ja. Szalay)
4. BŠK Martinengo 3 - (A. Berka, A. Bereczk, L. Setnický)
5. KŠ Snina A - (M. Bocko, T. Kazík, M. Kapráľ)
6. KŠ Snina B - (M. Kazík, M. Kapák, D. Kováč)
7. BŠK Bratislava 2 - (M. Linder, M. Karkalík, T. Bokes)
8. KŠŠ Zvolen - (P. Korčok, K. Azor, M. Fábián)
9. Dukla Banská Bystrica - (T. Vrábeľ, F. Lichanec, P. Husár, M. Mendrej)
10. KŠ Košice 1903(A. Andráši, D. Ivány, T. Šafárik, Ľ Luby)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska - kord seniori

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

02.06.2012
37 pretekárov z 1 štátu /SVK/

1. Farmer Alexander (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
2. Fišer Juraj (SVK-UK Bratislava)
3. Bujnovský Branislav (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Ille Ondrej (SVK-UK Bratislava)
5. Kapráľ Martin (SVK-KŠ Snina)
6. Setnický Ladislav (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
7. Gejmovský Alexander (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
8. Bocko Matúš (SVK-KŠ Snina)
9. Szalay Ján (SVK-MP STU Bratislava)
10. Miko Marek (SVK-UK Bratislava)
11. Kazík Tomáš (SVK-KŠ Snina)
12. Kováč Daniel (SVK-KŠ Snina)
13. Škopek Tomáš (SVK-MP STU Bratislava)
14. Linder Marek ((SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
15. Habodász jakub (SVK-UK Bratislava)
16. Vencovský Pavel (SVK-UK Bratislava)
17. Kazík Martin (SVK-KŠ Snina)
18. Bereck Andrej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
19. Mendrej Matúš (SVK-Dukla Banská Bystrica)
20. Šteis Lukáš (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
21. Bokes Tomáš (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
22. Fábián Marcel (SVK-KŠ Zvolen)
23. Szalay Juraj (SVK-MP STU Bratislava)
24. Husár Peter (SVK-MP Banská Bystrica)
25. Kapák Martin (SVK-KŠ Snina)
26. Korčok Peter (SVK-KŠ Zvolen)
27. Ivan Dominik (SVK-KŠ Košice 1903)
28. Šafárik Tibor (SVK-KŠ Košice 1903)
29. Karkalík Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
30. Kraus Peter (SVK-UK Bratislava)
31. Berka Adam (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
32. Vrábel Tomáš (SVK-MP Banská Bystrica)
33. Andráši Adrián (SVK-KŠ Košice 1903)
34. Lichanec Filip (SVK-MP Banská Bystrica)
35. Ľuby Ľudovít (SVK-KŠ Košice 1903)
36. Azor Kristián (SVK-KŠŠ Zvolen)
37. Kondrk Alen (SVK-MP STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord starší žiaci

Bokesov memoriál 2012 - Bratislava /SVK/

20.05.2012
20 pretekárov z 1 štátu /SVK/

1. Cipár Ján (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
2. Hanesz Zoltán (SVK-Willard Košice)
3. Gerši Tomáš (SVK-UK Bratislava)
3. Stolár Samuel (SVK-UK Bratislava)
5. Ille Šimon (SVK-UK Bratislava)
6. Duducz Alex (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
7. Rečlo Martin (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
8. Kulka Peter (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
Umiestnenie našich pretekárov:
9. Drenčák Adam (SVK-KŠ Košice 1903)
10. Zlacký Filip (SVK-UK Bratislava)
11. Johanides Lukáš (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
12. Zálešák Adam (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
13. Adam Jozef (SVK-Willard Košice)
14. Cikatrícis Michal (SVK-UK Bratislava)
15. Radler Radovan (SVK-KŠS Zvolen)
16. Barnová Diana (SVK-KŠŠ Zvolen)
17. Stojka Boris (SVK-Willard Košice)
18. Fejedelem Juraj (SVK-Willard Košice)
19. Jančošek Ján (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
20. Senčák Kristián (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Satelit FIE - kord seniorky

ST Duje´s Cup - Split /CRO/

19.05.2012
17 pretekárok zo 7 štátov /CRO, DEN, GBR, HUN, SLO, SRB, SVK/

1. Jevremovic Alksandra (SRB)
2. Hooge Karin Louise (DEN)
3. Somogyiová Lucia (SVK-UK Bratislava)
3. McGeewer Jennifer (GBR)
5. Rodic Smiljka (SRB)
6. Jeanes Emily Clare (GBR)
7. Ilic Danileja (SRB)
8. Lutz Alexandra (HUN)

Satelit FIE - kord seniori

ST Duje´s Cup - Split /CRO/

19.05.2012
28 pretekárov z 13 štátov /AUS, BRA, CRO, GBR, GER, HUN, PAN, RUS, SLO, SUI, SVK, TUR, USA/

1. Böjte Yusuf (TUR)
2. Hurme Tommi (USA)
3. Serra Solt (HUN)
3. Bidovec jan (SLO)
5. Cipár Štefan (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
6. Golobic Jan (SLO)
7. Baker Matthew (AUS)
8. Rowe-Haynes Maxwell (GBR)

Slovenský pohár - kord mladšie žiačky

Bokesov memoriál 2012 - Bratislava /SVK/

19.05.2012
6 pretekárok z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Rošková Sonja (SVK-UK Bratislava)
2. Kollárová Monika Sára (SVK-UK Bratislava)
3. Antalová Célia Sofia (SVK-Willard Košice)
3. Cikatrícisová Alžbeta (SVK-UK Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord mladší žiaci

Bokesov memoriál 2012 - Bratislava /SVK/

19.05.2012
14 pretekárov z 1 štátu /SVK/

1. Drenčák Adam (SVK-KŠ Košice 1903)
2. Gerši Tomáš (SVK-UK Bratislava)
3. Adam Jozef (SVK-Willard Košice)
3. Johanides Lukáš (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
5. Nicholson Dominik Sean (SVK-UK Bratislava)
6. Cikatrícis Michal (SVK-UK Bratislava)
7. Stojka Boris (SVK-Willard Košice)
8. Senčák Kristián (SVK-Willard Košice)
Umiestnenie našich pretekárov:
9. Lachký Martin (SVK-Willard Košice)
10. Fejedelem Juraj (SVK-Willard Košice)
11. Košťál Lukáš (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
12. Švehlík Jakub (SVK-Willard Košice)
13. Novota Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
14. Adamka Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord kadetky

Bokesov memoriál 2012 - Bratislava /SVK/

19.05.2012
6 pretekárok z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Gabašová Mária Lujza (SVK-UK Bratislava)
2. Mrázová Aneli (CZE-Uherské Hradište)
3. Haneszová Júlia (SVK-Willard Košice)
3. Nemcová Jana (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
5. Lančaričová Zuzana (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
6. Megová Ema (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord kadeti

Bokesov memoriál 2012 - Bratislava /SVK/

19.05.2012
17 pretekárov z 1 štátu /SVK/

1. Šteis Lukáš (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
2. Cipár Ján (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Barna Kristián (SVK-KŠŠ Zvolen)
3. Duducz Alex (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
5. Stolár Samuel (SVK-UK Bratislava)
6. Drenčák Adam (SVK-KŠ Košice 1903)
7. Azor kristián (SVK-KŠŠ Zvolen)
8. Rečlo Martin (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
Umiestnenie našich pretekárov:
9. Zlacký Filip (SVK-UK Bratislava)
10. Hanesz Zoltán (SVK-Willard Košice)
11. Kulka Peter (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
12. Fábián Marcel (SVK-KŠŠ Zvolen)
13. Ille Šimon (SVK-UK Bratislava)
14. Zálešák Adam (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
15. Kollár Samuel (SVK-UK Bratislava)
16. Kondrk Alen (SVK-MP STU BRatislava)
17.Kraus Peter (SVK-UK Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord seniorky

Felnőt női pbtőr válogató - Budapest /HUN/

12.05.2012
46 pretekárok z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Szász Emese (HUN-Vasas Budapest)
2. Takács Emese (HUN-Budapesti Honvéd SE)
3. Barániková Dagmar (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Budai Dorina (HUN-Budapesti Honvéd SE)
5. Szele Réka (HUN-Vasas Budapest)
6. Mihály Kata (HUN-DHSE PMD)
7. Pelka Szilvia (HUN-BVSC Budapest)
8. Kiss Dominika (HUN-BVSC Budapest)
Umiestnenie našich pretekárok:
27. Somogyiová Lucia (SVK-UK Bratislava)
45. Othmanová Soňa (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord seniori

Felnőt férfi pbtőr válogató - Budapest /HUN/

12.05.2012
75 pretekárov z 5 štátov /HUN, NOR, SRB, SVK, USA/

1. Somfai Péter (HUN-Budapesti Honvéd SE)
2. Szényi Péter (HUN-MTK Budapest)
3. Győrffy Kristóf (HUN-Szombathely)
3. Rédli András (HUN-Balaton)
5. Bartos Bálint (HUN-Fless)
6. Veress Dániel (HUN-DVE)
7. Beta Dániel (HUN-PTE PEAC)
8. Újvári Dániel (HUN-BVSC Budapest)
Umiestnenie našich pretekárov:
25. Cipár Štefan (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
29. Gejmovský Alexander (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
43. Karkalík Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
53. Bereczk Andrej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
63. Farmer alexander (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord mladšie žiačky (ročník 1999 a ml.)

WaveNET Cup 2012 - Karlové Vary /CZE/

12.05.2012
28 pretekárok z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Špatenková Anna (CZE-Dukla Olomouc)
2. Coufalová Anna (CZE-Bělá pod Bezdedem)
3. Saligerová Katěřina (CZE-Lokomotíva Karlové Vary)
3. Sehnalová Markéta (CZE-Dukla Olomouc)
5. Došková Katěřina (CZE-Litoměřice)
6. Kroužková Tereza (CZE-Písek)
7. Květovská Veronika (CZE-Dukla Olomouc)
8. Carskoví Adéla (CZE-Bělá pod Bezdedem)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord mladší žiaci (ročník 1999 a ml.)

WaveNET CUP 2012 - Karlové Vary /CZE/

12.05.2012
52 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Jurka Tomáš (CZE-Dukla Olomouc)
2. Strnad Ondřej (CZE-Litoměřice)
3. Oplt Matej (CZE-Litoměřice)
3. Wutschka Pavel (CZE-Teplice)
5. Stehlík Jan (CZE-Litoměřice)
6. Gerši Tomáš (SVK-UK Bratislava)
7. Osička Adam (CZE-Dukla Olomouc)
8. Pavlík Matyáš (CZE-SC Praha)
Umiestnenie našich pretekárov:
14. Cikatricis Michal (SVK-UK Bratislava)
25. Nicholson Dominik (SVK-UK Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord staršie žiačky (ročník 1997 a ml.)

Zlatá želva BEAN 2012 - Praha /CZE/

06.05.2012
28 pretekárok z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Nevosadová Alžbeta (CZE-SC Praha)
2. Boháčová Michaela (CZE-Dukla Olomouc)
3. Došková Kateřina (CZE-Litomeřice)
3. Nevosadová Eliška (CZE-SC Praha)
5. Rečlová Klára (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
6. Pichalová Vendula (CZE-Dukla Olomouc)
7. Coufalová Anna (CZE-Bělá pod Bezdedem)
8. Špatenková Anna (CZE-Dukla Olomouc)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord starší žiaci (ročník 1997 a ml.)

Zlatá želva BEAN 2012 - Praha /CZE/

06.05.2012
47 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. D´Amico Kristián (CZE-SC Praha)
2. Cipár Ján (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Michalík Samuel (SVK-UK Bratislava)
3. Rečlo Martin (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
5. Balcar Josef (CZE-Teplice)
6. Duducz Alex (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
7. Jurka Tomáš (CZE-Dukla Olomouc)
8. Stolár Samuel (SVK-UK Bratislava)
Umiestnenie našich pretekárov:
9. Ille Šimon (SVK-UK Bratislava)
21. Johanides Lukáš (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Svetový pohár - kord seniorky

Epée internazionale - MRio de Janeiro /BRA/

04.05.2012
105 pretekárok z 22 štátov /ARG, BRA, CHN, FRA, GBR, GER, HUN, ITA, JPN, KOR, LUX, NED, PAN, POL, ROU, RUS, SVK, SWE, TUN, UKR, USA, VEN/

1. Fiamingo Rosella (ITA)
2. Sun Yujie (CHN)
3. Nisima Maureen (FRA)
3. Shemyakina Yana (UKR)
5. Branza Anna Maria (ROU)
6. Sozaňska Monika (GER)
7. Flessel Colovič Laura (FRA)
8. Hurley Courtney (USA)
Umiestnenie našej pretekárky:
31.Barániková Dagmar (SVK-BŠKMartinengo Bratislava)

Majstrovstvá Sveta - kord juniori

Majstrovstvá Sveta - Moskva /RUS/

05.04.2012
150 pretekárov zo 70 štátov /ALG, ARG, ARM, ARU, AUS, AUT, AZE, BEL, BLR, BRA, BUL, CAN, CHI, CHN, COD, COL, CRC, CRO, CZE, DEN, EGY, ESA, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GER, HKG, HUN, IRI, IRL, IRQ, ISR, ITA, JOR, JPN, KAZ, KGZ, KOR, LAT, LIB, LTU, MAS, MEX, MKD, NAM, NCA, NED, NEP, NGR, POL, POR, ROU, RSA, RUS, SEN, SIN, SLO, SUI, SVK, SWE, THA, TKM, TUR, UAE, UKR, USA, UZB, VEN/

1. Park Sangyoung (KOR)
2. Berta Dániel (HUN)
3. Bida Sergey (RUS)
3. Sanchez Rodriguez Guillem (ESP)
5. Santarelli Andrea (ITA)
6. Von Den Osten Frederik (DEN)
7. Li Zhen (CHN)
8. Fichera Marco (ITA)
Umiestnenie našich pretekárov:
121. Farmer Alex Brian (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá Sveta - kord kadetky

Majstrovstvá Sveta - Moskva /RUS/

02.04.2012
88 pretekárok zo 41 štátov /ARM, AUS, AUT, BLR, BRA, CAN, CHN, CRC, CUB, CZE, DEN, EGY, ESP, EST, FIN, GBR, GER, HKG, HUN, IRI, ISR, ITA, JPN, KAZ, KOR, LAT, LIB, LTU, LUX, NAM, POL, RSA, RUS, SIN, SUI, SVK, TKM, TUR, UKR, USA, VEN/

1. Strelnikov Daria (ISR)
2. Xiang Yixuan (CHN)
3. Qin Xue (CHN)
3. Radanovich Jessie (USA)
5. Komarov Alona (ISR)
6. Lee Hye In (KOR)
7. Abend Audrey (USA)
8. Khystunova Lyzaveta (BLR)
Umiestnenie našej pretekárky:
33. Hunčárová Katarína (SVK-KŠ Snina)

Resultatsres

Majstrovstvá Sveta - kord kadeti

Majstrovstvá Sveta - Moskva /RUS/

02.04.2012
107 pretekárov z 52 štátov /ALG, ARG, ARM, AUS, AUT, BEL, BLR, BRA, BRU, CAN, CHI, CRC, CZE, DEN, EGY, ESA, ESP, EST, FIN, GBR, GER, HKG, HUN, IRI, IRQ, ISR, ITA, JOR, JPN, KAZ, KOR, LTU, LUX, MGL, MKD, NED, NOR, POL, POR, RSA, RUS, SEN, SIN, SLO, SUI, SVK, SWE, TKM, TUR, UKR, USA, VEN/

1. Freilich Yuval Shalom (ISR)
2. Majgier Sebastian (POL)
3. Eldeib Alexander (USA)
3. Hamar Balázs (HUN)
5. Lund Jonas (NOR)
6. Ibanez Alvaro (ESP)
7. Park Sangyoung (KOR)
8. Hwang Hyeonil (KOR)
Umiestnenie našich pretekárov:
34. Šteis Lukáš (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
71. Cipár Ján (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord mladšie žiačky

SC CUP 2012 - Praha /CZE/

31.03.2012
27 pretekárok z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Saligerová Kateřina (CZE-Karlové Vary)
2. Špatenková Anna (CZE-Dukla Olomouc)
3. Coufalová Anna (CZE-Bela)
3. Sehnalová Markéta (CZE-Dukla Olomouc)
5. Kořínková Magda (CZE-Uherské Hradište)
6. Carsková Adela (CZE-Bela)
7. Potocková Kateřina (CZE-SC Praha)
8. Trohařová Krystína (CZE-Dejvice)
Umiestnenie našich pretekárok:
12. Rošková Sonja (SVK-UK Bratislava)
18. Cikatricisová Betka (SVK-UK Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord mladší žiaci

SC CUP 2012 - Praha /CZE/

31.03.2012
59 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Gerši Tomáš (SVK-UK Bratislava)
2. Jurka Jakub (CZE-Dukla Olomouc)
3. Strnad Ondřej (CZE-Litoměřice)
3. Wutschka Pavel (CZE-Teplice)
5. Volák Samuel (CZE-Dukla Olomouc)
6. Ivančo Robin (CZE-Ústí)
7. Oplt Matej (CZE-Litoměřice)
8. Pavlik Matyáš (CZE-SC Praha)
Umiestnenie našich pretekárov:
10. Cikatricis Michal (SVK-UK Bratislava)

Resultatsres

Svetový pohár - kord seniorky

Svetový pohár - St.Maur /FRA/

23.-24.03.2012
228 pretekárok zo 45 štátov /ARG, AUS, BRA, CAN, CHI, CHN, CIV, CMR, COL, CZE, DEN, EST, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, ISR, ITA, JPN, KGZ, KOR, LAT, LUX, MEX, NED, NOR, POL, POR, ROU, RUS, RSA, SRB, SUI, SVK, SWE, TPE, TUN, TUR, UKR, USA, VEN/

1. Samuelsson Emma (SWE)
2. Sun Yuyie (CHN)
3. Kirpu Erika (EST)
3. Flessel Colovic Laura (FRA)
5. Geroudet Tiffany (SUI)
6. Navarria Mara (ITA)
7. Embrich Irina (EST)
8. Choi Eun Sook (KOR)
Umiestnenie našej pretekárky:
62. Barániková Dagmar (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Medzinárodný turnaj - kord staršie žiačky (ročník 1997 a mladší)

Veľká cena Dukly Olomouc - Olomouc /CZE/

11.03.2012
26 pretekárok z 3 štátov /CZE, POL, SVK/

1. Nemcová Janka (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
2. Elias Wioleta (POL)
3. Nevosadova Alžbeta (CZE-SC Praha)
3. Poznerová Ružena (CZE-Uherské Hradište)
5. Pichalová Vendula (CZE-Dukla Olomouc)
6. Sehnalová Markéta (CZE-Dukla Olomouc)
7. Coufalová Anna (CZE-Bela)
8. Krížová kristýna (CZE-Karlové Vary)
Umiestnenie nášich pretekárok:
13. Rečlová Klára (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord starší žiaci (ročník 1997 a mladší)

Veľká cena Dukly Olomouc - Olomouc /CZE/

10.03.2012
56 pretekárov z 3 štátov /CZE, POL, SVK/

1. Marcol Daniel (POL)
2. Cipár Ján (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Jurka Tomáš (CZE-Dukla Olomouc)
3. Rečlo Martin (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
5. D´Amico Kristian (CZE-SC Praha)
6. Balcar Josef (CZE-Teplice)
7. Hlava Marek (Dukla Praha)
8. Jurečka Jakub (CZE-SC Praha)
Umiestnenie nášich pretekárov:
9. Kulka Peter (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
11. Stolár Samuel (SVK-UK Bratislava)
12. Michalík Samuel (SVK-UK Bratislava)
13. Duduc Alex (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
16. Johanides Lukáš (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
20. Zálešák Adam (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
21. Zlacký Filip (SVK-UK Bratislava)
29. Ille Šimon (SVK-UK Bratislava)
39. Gerši Tomáš (SVK-UK Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord seniori

Veľká cena Dukly Olomouc - Olomouc /CZE/

10.03.2012
71 pretekárov z 3 štátov /CZE, POL, SVK/

1. Ambrož Jakub (CZE-USK Praha)
2. Coufal Zdenek (CZE-SC Praha)
3. Kovařík Tomáš (CZE-USK Praha)
3. Pokorný Richard (CZE-Humanita Praha)
5. Sochor František (CZE-USK Praha)
6. Ivančo Alexandr (CZE-USK Praha)
7. Špatenka Martin (CZE-Dukla Olomouc)
8. Kolomažník Martin (CZE-Dukla Olomouc)
Umiestnenie nášich pretekárov:
16. Bujnovský Branislav (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
37. Berka Adam (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
42. Gejmovský Alexander (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
45. Bereczk Andrej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
49. Karkalík Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá Európy - kord juniorky

Majstrovstvá Európy - Poreč /CRO/

08.03.2012
79 pretekárok z 28 štátov /AUT, BEL, BLR, BUL, CRO, CZE, DEN, EST, FIN, FRA, GER, HUN, ISR, ITA, LAT, LTU, NOR, POL, POR, ROU, RUS, SLO, SRB, SUI, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. Rembi Lauren (FRA)
2. Komarov Alona (ISR)
3. Marinuk Avital (ISR)
3. Santuccio Alberta (ITA)
5. Ivchenko Anastasia (UKR)
6. Khrapina Violetta (RUS)
7. Strelnikov Daria (ISR)
8. Zagala Jagoda (POL)
Umiestnenie našej pretekárky:
26.Hunčárová Katarína (SVK-KŠ Snina)

Resultatsres

Majstrovstvá Európy - kord juniori

Majstrovstvá Európy - Poreč /CRO/

07.03.2012
92 pretekárov z 30 štátov /AUT, BEL, BLR, BUL, CRO, CZE, DEN, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, IRL, ISR, ITA, LTU, POL, POR, ROU, RUS, SLO, SRB, SUI, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. Von Der Osten Frederik (DEN)
2. Anokhim Vadim (RUS)
3. Freilich Yuval Shalom (ISR)
3. Hamar Balázs (HUN)
5. Maya Sylvian (FRA)
6. Glazkov Nikita (RUS)
7. Lanno Georg Marten (EST)
8. Ciovica Lucian (ROU)
Umiestnenie našich pretekárov:
38.Farmer Alex Brian (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá Európy - kord kadeti družstvá

Majstrovstvá Európy - Poreč /CRO/

04.03.2012
21 družstiev z 21 štátov /BEL, CRO, CZE, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GER, HUN, ISR, ITA, NOR, POL, POR, ROU, RUS, SUI, SVK, SWE, UKR/

1. Izrael
2. Ukrajina
3. Francúzsko
3. Poľsko
5. Španielsko
6. Maďarsko
7. Švédsko
8. Taliansko
Umiestnenie nášho družstva:
17. Slovensko (Šteis L.Vencovský P, Cipár J, Fabian M.)

Resultatsres

Majstrovstvá Európy - kord kadetky

Majstrovstvá Európy - Poreč /CRO/

03.03.2012
89 pretekárok z 26 štátov /ARM, AUT, BLR, BUL, CRO, CZE, DEN, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, ISR, ITA, LTU, LUX, POL, ROU, RUS, SRB, SUI, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. Bohus Réka (HUN)
2. Signani Isabella (ITA)
3. Marzani Roberta (ITA)
3. Stahlberg Nadine (GER)
5. Foietta Nicole (ITA)
6. Tahe Oceane (FRA)
7. Skolysheva Alina (RUS)
8. Louis Marie Alexandra (FRA)
Umiestnenie našej pretekárky:
14. Hunčárová Katarína (SVK-KŠ Snina)

Resultatsres

Majstrovstvá Európy - kord kadeti

Majstrovstvá Európy - Poreč /CRO/

02.03.2012
105 pretekárov z 34 štátov /ARM, AUT, BEL, BLR, BUL, CRO, CZE, DEN, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, ISR, ITA, LTU, LUX, MKD, NED, NOR, POL, POR, ROU, RUS, SLO, SRB, SUI, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. Karyuchenko Yevgeniy (UKR)
2. Freilich Yuval Shalom (ISR)
3. Crecchi Bernardo (ITA)
3. Horetskiy Sergej (UKR)
5. Pereira Yulen (ESP)
6. Bányai Zsombor (HUN)
7. Ibanez Alvaro (ESP)
8. Lopez-Pourtier Nelsom (FRA)
Umiestnenie našich pretekárov:
14. Šteis Lukáš (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
59. Vencovský Pavel (SVK-UK Bratislava)
61. Cipár Ján (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
91. Fabian Marcel (SVK-KŠ Š Zvolen)

Resultatsres

Grand Prix - kord seniorky

Westend Grand Prix - Budapest /HUN/

25.-26.02.2012
167 pretekárok z 39 štátov /ARG, AZE, AUS, BRA, CAN, CHI, CHN, CZE, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, ISR, ITA, JPN, KAZ, KGZ, KOR, LUX, MEX, NED, NOR, POL, POR, ROU, SLO, SRB, SUI, SVK, SWE, TPE, UKR, USA, VEN/

1. Bereza Malgorzata (POL)
2. Navarria Mara (ITA)
3. Kirpu Erika (EST)
3. Szász Emese (HUN)
5. Gherman Simona (ROU)
6. Choi In Jeong (KOR)
7. Fiamingo Rosella (ITA)
8. Nisima Maureen (FRA)
Umiestnenie našich pretekárok:
92. Somogyiová Lucia (SVK-UK Bratislava)
113. Barániková Dagmar (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Svetový pohár - kord juniori

Heraklesz Kupa - Budapest /HUN/

18.02.2012
161 pretekárov z 31 štátov /ARG, ARM, BRA, BLR, BUL, CZE, CRO, DEN, EGY, ESP, EST, FRA, GER, HUN, ITA, KAZ, LTU, NOR, POL, POR, ROU, RUS, SIN, SLO, SRB, SUI, SVK, SWE, TUR, UKR, VEN/

1. Fichera Marco (ITA)
2. Valosio Andrea (ITA)
3. Bida Sergey (RUS)
3. Lopatenko Andrii (UKR)
5. Svichkar Roman (UKR)
6. Esposito Simone (ITA)
7. Citro Fabrizio (ITA)
8. Buzzi Lorenzo (ITA)
Umiestnenie našich pretekárov:
47.Kapráľ Martin (SVK-KŠ Snina)
111. Bocko Matúš (SVK-KŠ Snina)
130. Ille Ondrej (SVK-UK Bratislava)
141. Szalay Ján (SVK-MP STU Bratislava)

Svetový pohár - kord seniorky

Grand prix Doha - Doha /QAT/

12.02.2012
170 pretekárok z 35 štátov /ARG, AZE, AUS, BRA, CAN,CHI, CHN, CZE, EST, FRA, GBR, GER, HKG, HUN, ITA, JPN, KAZ, KGZ, KOR, MEX, NED, NOR, POL, ROU, RUS, RSA, SUI, SVK, SWE, TPE, TUN, UKR, USA, VEN, QAT/

1. Navarria Mara (ITA)
2. Jung Hyo Jung (KOR)
3. Fiamingo Rosella (ITA)
3. Quondamcarlo Francesca (ITA)
5. Geroudet Tiffany (SUI)
6. Luo Xiaojuan (CHN)
7. Dinu Loredana (ROU)
8. Panteleyeva Ksenia (UKR)
Umiestnenie našej pretekárky:
110. Barániková Dagmar (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Grand prix FIE - kord seniori

Grand prix Doha - Doha /QAT/

11.02.2012
142 pretekárov z 39 štátov /AUS, AUT, BRA, BEL, CAN, CZE, EGY, ESP, EST, FIE, FIN, FRA, GBR, GER, HUN, IRI, IRL, ITA, JPN, KAZ, KGZ, KOR, LAT, LBA, MEX, NED, POL, POR, RUS, SUI, SVK, SWE, TUR, UAE, UKR, USA, UZB, VEN, QAT/

1. Park Kyoung Doo (KOR)
2. Fernandez Silvio (VEN)
3. Novosjolov nikolia (EST)
3. Verwijlen Bas (NED)
5. Jung Jin Sun (KOR)
6. Bajgoric Tigran (CAN)
7. Lucenay Jean Michel (FRA)
8. Martinelli Francesco (ITA)
Umiestnenie nášho pretekára:
104. Cipár Štefan (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Európsky pohár - kord kadetky

XIV.Torneo Internazionale - Pisa /SVK/

10.02.2012
88 pretekárok z 9 štátov /AUT, ESP, GER, ITA, LUX, NED, RUS, SVK, TUR/

1. Annitto Carola (ITA)
2. Nahm Alina (GER)
3. Biagioni Irene (ITA)
3. Caprari Rachele (ITA)
5. Tauro Francesca (ITA)
6. Signani Isabella (ITA)
7. Clerici Alece (ITA)
8. Poli Caterina (ITA)
Umiestnenie našich pretekárok:
21.Hunčárová Katarína (SVK-KŠ Snina)
60.Jana Nemcová (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadeti

XIV.Torneo Internazionale - Pisa /SVK/

10.02.2012
119 pretekárov z 11 štátov /AUT, BEL, ESP, GBR, GER, ITA, LUX, ROU, RUS, SVK, TUR/

1. Bianco Gabriele (ITA)
2. Conca Dioguardi Giacomo-Severio (ITA)
3. Constantinescu Ioan (ROU)
3. Lucci Francesco (ITA)
5. Casaro Gianlucca (ITA)
6. Crecchi Bernardo (ITA)
6. Trivelli Sergio (ITA)
8. Flagella Marco (ITA)
Umiestnenie našich pretekárov:
15. Lukáš Šteis (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
32. Cipár Ján (SVK-BŠKMartinengo Bratislava)
96. Kraus Peter (SVK-UK Bratislava)
103. Fabian Marcel (SVK-KŠ Zvolen)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord kadeti

Memoriál Karla SALIGERA - Karlové Vary /CZE/

05.02.2012
27 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Šteis Lukáš (SVK-BŠKMartinengo Bratislava)
2. Vencovský Pavel (SVK-UK Bratislava)
3. Bradáč Petr (CZE-Lokomotíva Plzeň)
3. Kult Pavel (CZE-SC Praha)
5. Jurka Tomáš (CZE-Dukla Olomouc)
6. Michalík Samuel (SVK-UK Bratislava)
7. D´Amico Kristián (CZE-SC Praha)
8. FlaisigMartin (CZE-Lokomotíva Karlové Vary)
Umiestnenie nášich pretekárov:
11. Cipár Jan (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
15. Ille Šimon (SVK-UK Bratislava)
24. Duduc Alex (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord starší žíaci

Memoriál Jindřicha VALHY - Karlové Vary /CZE/

04.02.2012
35 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. D´Amico Kristián (CZE-SC Praha)
2. Jurka Tomáš (CZE-Dukla Olomouc)
3. Cipár Jan (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Balcar Josef (CZE-Teplice)
5. Hlava Marek (CZE-Dukla Praha)
6. Michalík Samuel (SVK-UK Bratislava)
7. Dokšanský Adam (CZE-SC Praha)
8. Duduc Alex (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
Umiestnenie nášich pretekárov:
11. Ille Šimon (SVK-UK Bratislava)

Resultatsres

Svetový pohár - kord juniori

Vigor Challenge - Göteborg /SWE/

04.02.2012
223 pretekárov z 31 štátov /AUT, BEL, BLR, BRA, CAN, CYP, COL, CZE, DEN, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GER, HUN, IRL, ISR, ITA, JPN, KAZ, NOR, POL, POR, SUI, SVK, SWE, TUR, UKR, USA, VEN/

1. Marsh Philip (GBR)
2. Hudson Jack (GBR)
3. Fichera Marco (ITA)
3. Bodoczi Nikolaus (GER)
5. Esposito Simone (ITA)
6. Magro Andrea (ITA)
7. Melocchi Tomasso (ITA)
8. Von Der Osten Frederik (DEN)
Umiestnenie nášich pretekárov:
124.Farmer Alexander Bryan (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Svetový pohár - kord seniori

Coupe du Monde - Legnano /ITA/

27.01.2012
242 pretekárov zo 47 štátov /ARG, AUT, AUS, BEL, BLR, BRA, BUL, CAN, CHI, CMR, CZE, EGY, ESP, EST, FIE, FIN, FRA, GBR, GER, HKG, HUN, IRI, ISR, ITA, JPN, KAZ, KGZ, KOR, LAT, LUX, NED, NOR, PAN, POL, POR, ROU,RUS, SEN, SLO, SUI, SVK, SWE, TUR, UKR, USA, UZB, VEN/

1. Karuchenkjo Dmitriy (UKR)
2. Robeiri Ulrich (FRA)
3. Zawrotniak Radoslaw (POL)
3. Borel Yannick (FRA)
5. Tagliarol Matteo (ITA)
6. Boczkó Gábor (HUN)
7. Avdeev Anton (RUS)
8. Alexanin Dmitrii (KAZ)
Umiestnenie nášich pretekárov:
172.Farmer Alexander Bryan (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
215. Cipár Štefan (SVK-BŠKMartinengo Bratislava)
217. Érsek Attila (SVK-UK Bratislava)

Satelit FIE - kord seniorky

SAF Pokalen - Štokholm /SWE/

22.01.2012
60 pretekárok z 16 štátov /BRA, CAN, CHI, EST, FIN, GBR, GER, IRL, ITA, KGZ, LAT, NOR, POR, SVK, SWE, TPE/

1. Embrich Irina (EST)
2. Kirpu Erika (EST)
3. McGeever jennifer (GBR)
3. Rublevska Jelena (LAT)
5. Zuikova Julia (EST)
6. Barániková Dagmar (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
7. Kuusk Kristina (EST)
8. Lawrence Corinna (GBR)

Svetový pohár - kord juniori

Trophé Maitre Roger Nigon - Bazilej /SUI/

21.01.2012
130 pretekárov z 24 štátov /AUT, BEL, BLR, BRA, COL, CZE, DEN, ESP, FIN, GBR, GER, HUN, ITA, LTU, LUX, POR, RUS, SLO, SUI, SVK, SWE, TUR, UKR, USA/

1. Bida Sergey (RUS)
2. Khesin Alexander (RUS)
3. Glazkov Nikita (RUS)
3. Leiser Nico (GER)
5. Beta Dániel (HUN)
6. Anokhin Vadim (RUS)
7. Magro Andrea (ITA)
8. Farmer Alex (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Medzinárodný turnaj - kord seniori

Memoriál Dr. Vratislava Jandy - Praha /CZE/

21.01.2012
75 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Beran Jiří (CZE-SC Praha)
2. Coufal Zdenek (CZE-SC Paraha)
3. Čapek Martin (CZE-SC Praha)
3. Seidl Julian (CZE-Dejvice)
5. Pokorný Richard (CZE-Humanita)
6. Kovařík Tomáš (CZE-USK Praha)
7. Ambrož Matyas (CZE-USK Praha)
8. Špatenka Martin (CZE-Dukla Olomouc)
Umiestnenie nášich pretekárov:
13. Ille Ondrej (SVK-UK Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadetky

Coupe du Danube - Bratislava /SVK/

14.01.2012
174 pretekárok z 22 štátov /AUT, BLR, CRO, CZE, DEN, FIN, FRA, GBR, HUN, ITA, JPN, LTU, LUX, POL, ROU, RUS, SRB, SUI, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. Kun Anna (HUN-OMS Tata)
2. Vitalis Coraline (FRA)
3. Filina Daria (RUS)
3. Korneeva Anastasia (RUS)
5. Constantin Cezara (ROU)
5. Zamachowska Alexandra (POL)
7. Skolysheva Alina (RUS)
8. Stepanyan Natalia (UKR)
Umiestnenie nášich pretekárok:
30. Hunčárová Katarína (SVK-KŠ Snina)
117. Gabašová Lujza (SVK-UK Bratislava)
117. Haneszová Júlia (SVK-Willard Košice)
147.Nemcová Janka (SVK-BŠKMartinengo Bratislava)
173. Rečlová Klára (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadeti

Coupe du Danube - Bratislava /SVK/

14.01.2012
189 pretekárov z 24 štátov /AUT, BEL, BLR, CRO, CZE, DEN, FIN, FRA, GBR, GER, HUN, ITA, JPN, LTU, POL, ROU, RUS, SLO, SRB, SUI, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. Berry Joffrey (FRA)
2. Hamar Balázs (HUN-Vasas Budapest)
3. Lerus Roules Hendrick (FRA)
3. Lopez Pourtier Nelson (FRA)
5. Nagy Attila (HUN-MTK Budapest)
6. Potapenko Denys (UKR)
7. Bayard Alexis (SUI)
8. Seloy Steeven (FRA)
Umiestnenie nášich pretekárov:
64. Hrbáň Jakub (SVK-UKBratislava)
90. Šteis Lukáš (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
91. Cipár Ján (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
115. Fabián Marcel (SVK-KŠ Zvolen)
122. Kraus Peter (SVK-UK Bratislava)
137. Vencovský Pavel (SVK-UK Bratislava)
153.Kapák Martin (SVK-KŠ Snina)
159. Ille Šimon (SVK-UK Bratislava)
162. Duduc Alex (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
165. Zlacký Filip (SVK-UK Bratislava)
175. Azor kristián (SVK-*KŠŠ Zvolen)
179. Panóc Patrik (SVK-KŠ Snina)
182. Michalík Samuel (SVK-UK Bratislava)
184.Stolár Samuel (SVK-UK Bratislava)
187. Kulka Peter (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
188. Kolár Samuel (SVK-UK Bratislava)
189. Rečlo Martin (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Svetový pohár - kord juniori

Alpe Adria pokal - Lignano Sabbiadoro /ITA/

06.01.2012
157 pretekárov z štátov /AUT, BEL, BUL, CAN, COL, CRO, DEN, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, HUN, IRL, ISR, ITA, LIB, MKD, POR, RUS, SLO, SUI, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. Fichera Marco (ITA)
2. Niggeler Michele (SUI)
3. Rod Max (POR)
3. Böjte Jusuf (TUR)
5. Santarelli Andrea (ITA)
6. Pirek Valentin (SUI)
7. Locci Lorenzo (ITA)
8. Clenin Laurent (SUI)
Umiestnenie našich pretekárov:
128. Vencovský Pavel (SVK-UK Bratislava)
152. Farmer Alexander (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Partneri zväzu:

About Us | Site Map | Contact slovak-fencing.sk | Contact Us | ©2006 Grandiflorum webs